ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দিনটােৰ ৰাশিফল, ১৭ ছেপ্টেম্বৰ, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- এটা নতুন ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা থাকিব। কাৰ্যকলাপ উন্নত কৰিব লাগিব। পৰিয়ালৰ সহযোগিতা থাকিব। প্ৰগতি হ’ব। আপুনি নিজৰ ওপৰত বিৰক্ত হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি ধন লাভ হ’ব। ব্যৱসায়িক প্ৰতিদ্বন্দীসকল শান্ত হৈ থাকিব। মন সুখী হ’ব। আপোনাৰ দায়িত্ববোৰ বুজি পোৱা উচিত। আপুনি ঘৰত সুখ পাব। অত্যাধিক অলসতাৰ ফলত কামত পলম হ’ব। সন্তানৰ বিবাহৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কথাৰে মানুহৰ হৃদয় জয় কৰিব। লাভৰ সুযোগ আহিব। সামাজিক কামত সফল হ’ব। শিশুৰ বাবে সময় অনুকূল। আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে এটা পাৰ্টি উপভোগ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি প্ৰেম সম্পৰ্কত সামঞ্জস্য থাকিব। আজিৰ ভ্ৰমণত সফল হ’ব। টকা লাভ কৰাটো সহজ হ’ব। ৰিস্ক নল’ব। আপুনি ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে ধন সংগ্ৰহ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আপুনি নিবিচাৰিলেও অপব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। সামান্য আঘাত, বিবাদ আদিৰ ফলত লোকচান সম্ভৱ। বেয়া সংগ বেদনাদায়ক হ’ব। কামত ৰিস্ক নল’ব। তীৰ্থযাত্ৰা সম্ভৱ। পৰিয়ালৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি কৰা বিনিয়োগ ভাল হ’ব। বহুতো কাম থাকিব। মিছা কোৱা পৰিহাৰ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্য হ্ৰাস হ’ব। আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে এটা পাৰ্টি উপভোগ কৰিব।

তুলা ৰাশি- ব্যৱসায়ত বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰক। লাভালাভ থাকিব। অলপ প্ৰচেষ্টাই অধিক লাভান্বিত হ’ব। আপুনি কথা কোৱাৰ আগতে চিন্তা কৰক। আজি দুখৰ খবৰ থাকিব পাৰে। সন্তানৰ বাবে চিন্তা থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি বহুতো উৎসৰ পৰা ধন লাভ কৰা সম্ভৱ। ভালদৰে কথা কোৱা উচিত হ’ব। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ উদ্বেগৰ বাবে উত্তেজনা হ’ব।

ধনু ৰাশি- সময়ৰ সামঞ্জস্যৰ এক ধাৰণা থাকিব। ডাঙৰ লেনদেনৰ বাবে এই সময় ভাল। সম্পত্তিৰ কামে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব। শিক্ষাৰ্থী শ্ৰেণীয়ে সফলতা অৰ্জন কৰিব। বিবাহযোগ্য সকলৰ বাবে সময় উপযুক্ত।

মকৰ ৰাশি- আপুনি আজি প্ৰিয় খাদ্য উপভোগ কৰিব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা যাত্ৰা হ’ব। বিবাহৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। চাকৰিত কৰা কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ বিপৰীতে সম পৰিমাণৰ ফল পোৱাৰ সম্ভাৱনা কম।

কুম্ভ ৰাশি- টকা সহজে প্ৰাপ্ত কৰা হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব। দিনটোৰ আৰম্ভণিতে অলসতা বিৰাজ কৰিব। আপুনি কেৰিয়াৰৰ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ সংকোচ বোধ কৰিব।

মীন ৰাশি- আজি নিযুক্তি প্ৰাপ্ত কৰাৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। বৃদ্ধসকল দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগত ভুগিব। মূল্যৱান সামগ্ৰীবোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button