ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফলঃ ১৬ ছেপ্টেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- অৰ্থনৈতিক বিষয়ত অসাৱধান নহ’ব। বিষয় এটা জানিবলৈ কৌতূহল বৃদ্ধি পাব। আড়ম্বৰ পৰিহাৰ কৰিব। পাৰিবাৰিক জটিলতাবোৰত সকাহ পাব। ঋণ লোৱা পৰিহাৰ কৰিব।

বৃষ ৰাশি- চাকৰিত পদোন্নতি আৰু স্থানান্তৰৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালত সহযোগিতাৰ পৰিৱেশ থাকিব। লক্ষ্য মনত ৰাখি কাম কৰক। পৰীক্ষাত সফলতা থাকিব।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটাবলৈ চেষ্টা কৰক। আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বহুতো স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। বহুদিনৰ পিছত প্ৰিয়জনক লগ পাব। সম্পত্তিৰ লেনদেনত সাৱধান হ’ব। বৈবাহিক জীৱন আনন্দদায়ক হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ ৰাজনৈতিক সম্পৰ্ক আজি লাভান্বিত হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু খেলিমেলি হ’ব পাৰে। পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে। সামাজিক কামত ব্যয় হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপোনাৰ নিজৰ মতে কাম কৰক। আনক বিশ্বাস নকৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কৌশলে বিষয়াসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিব। স্বতঃস্ফূৰ্তভাৱে ধন লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ অনুকূল হ’ব।

কন্যা ৰাশি- নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি আৰম্ভ হ’ব। মহান কূটনীতিবিদসকলৰ সৈতে বৈঠক হ’ব। কলাত্মক কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। লোভী নহ’ব, অন্যথা কৰা কামবোৰ হাতৰ পৰা ওলাই যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক। নেতিবাচক চিন্তা নকৰিব। আত্মবিশ্বাসেৰে আগবাঢ়ি যাওক। সফলতা নিশ্চিতভাৱে আহিব। পতি/পত্নীৰ উন্নতিয়ে সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি এক প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সফল হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ স্বাৰ্থ অনুসৰি কাম নকৰাৰ বাবে আপুনি কৰ্মচাৰীসকলৰ ওপৰত খং কৰিব। আজি ব্যৱসায়িক বিষয়ত দায়বদ্ধতা বৃদ্ধি হ’ব। সন্তানৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব।

ধনু ৰাশি- অধিক কাম কৰক। কামৰ ক্ষেত্ৰত নতুন প্ৰস্তাৱ প্ৰাপ্ত হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত ধাৰাবাহিক পৰিস্থিতি থাকিব। বাহন ক্ৰয়ৰ যোগ আছে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত অৰ্থনৈতিক সহযোগিতা ল’ব লাগিব।

মকৰ ৰাশি- যদি আপুনি আপোনাৰ দায়িত্বৰ পৰা পলাই আহিছে, তেন্তে সাৱধান হ’ব। কৰ্মস্থানত আপোনাৰ সামৰ্থ্য অনুসৰি কাম কৰক। সন্তানৰ উদ্বেগ বৃদ্ধি হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আপোনাৰ বিৰোধীসকলৰ বাবে ব্যৱসায়িক বাধা থাকিব। আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰমতকৈ কম সফলতা লাভ কৰাত হতাশ হ’ব। সমস্যা কাৰোবাৰ সহযোগিতাৰে সমাধান হ’ব। সাৱধানে গাড়ী চলাওক।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফলত ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। পৰিয়ালত মাংগলিক কামৰ বাবে এটা আলোচনা হ’ব। সমাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। কামৰ সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে সঠিক নিৰ্দেশনা ল’ব লাগিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button