HOROSCOPE

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল (১৫ ছেপ্টেম্বৰ, বুধবাৰ)

মেষ ৰাশি- ভাল খবৰ লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভালাভ হ’ব। আপুনি সন্তানৰ প্ৰগতিত সুখী হ’ব। বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আপুনি ক্ৰোধৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, সাৱধান হ’ব।

বৃষ ৰাশি- পদোন্নতিৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। টকা লাভ কৰাত সহজ হ’ব। বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰক। সফল হ’ব। ধৰ্মৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যাত্ৰা সফল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- পৰিয়ালত এটা অনুষ্ঠানৰ ৰূপৰেখা প্ৰস্তুত হ’ব। খৰচৰ পথ সৃষ্টি হ’ব। পিতৃৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। লাভৰ সুযোগ হাতৰ পৰা ওলাই যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। উদ্বেগ, ভয় আৰু উত্তেজনাৰ পৰিৱেশ থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- ব্যৱসায় পুনৰুদ্ধাৰ হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। অস্থিৰতা থাকিব। সন্তানৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তা বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিবাদ সম্ভৱ।

সিংহ ৰাশি- ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনিবোৰ লাভান্বিত হ’ব। কাৰ্যকলাপ উন্নত হ’ব। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। শত্ৰুসকলে আপোনাৰ কামত বাধা দিবলৈ চেষ্টা কৰিব। পৰিয়ালত ভয় আৰু কষ্টৰ পৰিৱেশ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- ভৱন নিৰ্মাণৰ প্ৰশাসনিক বাধাবোৰ আঁতৰ হ’ব। বিনিয়োগৰ চাকৰি অনুকূল হ’ব। আজি আপোনাৰ ধৰ্মীয় বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। ডাঙৰ বিনিয়োগত ৰিস্ক লোৱাত পত্নী চিন্তিত হ’ব।

তুলা ৰাশি- আপুনি আকাংক্ষিত পত্নী পাই সুখী হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ত সঘনাই হোৱা লোকচানৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। ৰিস্ক লোৱা কাৰ্য পৰিহাৰ কৰিব। বিবাদৰ বাবে লোকচান সম্ভৱ। সেইবোৰে ভয় আৰু উদ্বেগৰ সৃষ্টি কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- নতুন লোকৰ সৈতে যোগাযোগ হোৱাত আগবাঢ়ি যোৱাত সহায়ক হ’ব। আপুনি বাহনৰ সুখ পাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সামঞ্জস্য থাকিব। যাত্ৰা সফল হ’ব। ঘৰ পৰিয়ালৰ চিন্তাৰ বিষয় হ’ব। বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰি চলিব।

ধনু ৰাশি- সম্পত্তিৰ কামে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। ধন অপব্যয় হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ অজ্ঞতাৰ বাবে আপোনাৰ খং উঠিব। চকুৰ বিষ সম্ভৱ।

মকৰ ৰাশি- মনত সুখ থাকিব। সময়মতে কাম কৰিলে আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি এটা পাৰ্টি উপভোগ কৰিব। আপুনি ধৰ্ম-কৰ্মত আগ্ৰহী হ’ব। শিক্ষাৰ্থী শ্ৰেণী সফল হ’ব। বিদেশলৈ যোৱাটো এক শক্তিশালী যোগ হৈ পৰিছে।

কুম্ভ ৰাশি- জীৱিকাৰ উপায় বৃদ্ধি হ’ব। নতুন কাপোৰ পোৱাটো সম্ভৱ। কাৰো ব্যক্তিগত অসুবিধাত নাযাব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল নোপোৱাৰ ফলত খং আৰু দুখ হ’ব। বিভেদ আৰু লোকচান সম্ভৱ। উদ্বেগজনক বাতৰি থাকিব পাৰে।

মীন ৰাশি- উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস হাতলৈ আহিব। প্ৰেষ্টিজ বৃদ্ধি হ’ব। টকা পোৱাটো সহজ হ’ব। আপুনি সাধুসকলৰ সান্নিধ্য পাব। শৰীৰটো ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button