HOROSCOPE

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৪ ছেপ্টেম্বৰ, মংগলবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ এটা ডাঙৰ প্ৰকল্পৰ ৰূপৰেখা প্ৰস্তুত কৰা হ’ব। প্ৰগতি হ’ব। আপুনি নতুন বন্ধু পাব। দোকানৰ বিবাদবোৰ পাৰস্পৰিক চুক্তিৰ দ্বাৰা সমাধান হ’ব। বাহন আৰু যন্ত্ৰ পাতি আদি ব্যৱহাৰ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে বিবাদ পৰিহাৰ কৰিব। অসহায়সকলক সহায় কৰক।

বৃষ ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ বাধাবোৰ আঁতৰ হ’ব আৰু কাম প্ৰাপ্ত হ’ব। কামৰ লগতে আপোনাৰ পৰিয়ালকো কিছু সময় দিয়া উচিত। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সাৱধান হ’ব। অন্যথা সন্মান হানি হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণিতে ধৰ্মত অলপ সময় দিয়ক। ডাঙৰ সম্পত্তিৰ লেনদেন সম্ভৱ। ডাঙৰ লাভ হ’ব। সাৱধান হওঁক, অন্যথা দুষ্টসকলে ক্ষতি কৰিব পাৰে। আপুনি পাৰিবাৰিক অনুষ্ঠানবোৰত ভালদৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। পতি/পত্নীৰ সৈতে ভুল বুজাবুজিৰ বাবে এটা বিবাদ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- কম সময়ৰ ভিতৰতে কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। আনৰ কাজিয়াত জড়িত নহ’ব। আজি কাৰোবাক অসহায় হোৱাত সহায় কৰক। আপুনি এটা পাৰ্টি উপভোগ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- দিনটো নতুন সংকল্পৰ সৈতে আৰম্ভ হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব। জিকিবলৈ যিমান পাৰে সিমান বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। আজি হনুমান মন্দিৰলৈ যাওক আৰু সেন্দুৰ আগবঢ়াওক আৰু পতাকা আগবঢ়াওক। বিজয় হ’ব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায় আৰু পৰিয়ালত সম্প্ৰীতি থাকিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল সম্পূৰ্ণৰূপে লাভ কৰিব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব। ভাল আচৰণে আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব আৰু উন্নত কৰিব পাৰে। এজন সাধু মানুহ লগ পোৱা সম্ভৱ।

তুলা ৰাশি- আত্মসন্মান বৃদ্ধি হ’ব। সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব। পাৰিবাৰিক কামত খৰধৰ হ’ব। আজিৰ দিনটোত বগা কিবা দান কৰক। ধনলাভ হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ডাঙৰ সম্পত্তিৰ লেনদেন লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ বুজাবুজি আৰু অভিজ্ঞতাৰ সৈতে ভাগ্য উন্নত কৰাৰ আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। মাজে মাজে ঘৰৰ বৃদ্ধসকলৰ মতামত বিচাৰক।

ধনু ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণিতে প্ৰকৃতি গৰম হ’ব। ৰুটিন সলনি কৰাটো উপযুক্ত হ’ব। মাংগলিক অনুষ্ঠানবোৰৰ বাবে প্ৰস্তুতি অব্যাহত ৰাখিব। ব্যয় বৃদ্ধি সম্ভৱ। আজি আপোনাৰ ওচৰৰ লোকসকলে প্ৰতাৰণা কৰাৰ সকলো সম্ভাৱনা আছে, সাৱধান হওক।

মকৰ ৰাশি- স্তব্ধ ধন লাভ কৰিব। ভ্ৰমণ, বিনিয়োগ আৰু চাকৰিয়ে আপোনাক লাভ প্ৰদান কৰিব। স্থানান্তৰ হ’ব পাৰে। যি উদ্বেগজনক হ’ব। এই সকলোবোৰৰ উপৰিও আপোনাৰ আচৰণৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক। বহুতো মানুহে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কামবোৰে আজি গতি লাভ কৰিব। ব্যৱসায়িক পদ্ধতিৰ পৰিৱৰ্তনে লাভ বৃদ্ধি কৰিব। প্ৰেষ্টিজ বৃদ্ধি হ’ব। কথাৰ নিয়ন্ত্ৰণ অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ।

মীন ৰাশি- পৰিয়ালৰ সহযোগিতাৰ সৈতে সফলতা আহিব। বাণিজ্যিক ভ্ৰমণ আৰু ভূমি বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব। আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক। আনক নিন্দা কৰা পৰিহাৰ কৰিব। ধৰ্মীয় লাভালাভ থাকিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button