HOROSCOPE

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল (১১ ছেপ্টেম্বৰ, শনিবাৰ)

মেষ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীসকলৰ সৈতে উত্তেজনা থাকিব। বৈবাহিক জীৱন আনন্দদায়ক হ’ব। ব্যয়ৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। সামাজিক কামত অত্যাধিক কৌতূহলে কাম নষ্ট কৰিব পাৰে। আপুনি পৰিয়ালক আপোনাৰ যিকোনো গোপন কথা ক’বলৈ সংকোচ বোধ কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ বুজাবুজিৰে ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি লাভ কৰিব। অসুবিধাবোৰ আঁতৰ হ’ব। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব। সাৱধানে গাড়ী চলাওক। মনৰ বিভ্ৰান্তি বাঢ়িব পাৰে। তীৰ্থযাত্ৰা হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হ’ব। চৰকাৰী খণ্ডত কিছু বাধা থাকিব পাৰে। কিন্তু আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। আনৰ সমালোচনাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। সন্তানৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ সফল হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- সামাজিক খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। ইয়াৰ ফলস্বৰূপে আলোচনা সফল হ’ব। মাংগলিক কাম থাকিব পাৰে। বহু দিনৰ পিছত আপুনি আজি নিজৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব।

সিংহ ৰাশি- পুৰণি সম্পৰ্কবোৰ ভাল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা বৃদ্ধি হোৱাটো সম্ভৱ। বস্ত্ৰ, গহনা পোৱাটো সম্ভৱ। পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ সৈতে মত পাৰ্থক্যৰ আশংকা আছে।

কন্যা ৰাশি- কৰ্মস্থানত কামৰ গতি বজাই ৰাখিব। ব্যৱসায়িক উদ্দেশ্যৰ বাবে কৰা যাত্ৰা সফল হ’ব। আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ প্ৰতি থকা সপোনবোৰ পূৰণ হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে সময় অনুকূল। আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বিষয়ে অৱগত হ’ব। প্ৰিয়জনক লগ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। আপুনি কাৰোবাক মনৰ কথা কোৱাৰ সুযোগ পাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ বাবে পৰিয়ালত বিবাদ হ’ব পাৰে। মূল্যৱান সামগ্ৰীৰ ওপৰত ব্যয় হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- চাকৰিত গুৰুত্ব বৃদ্ধি পাব। সমাজত সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। কেৰিয়াৰত নতুন সুযোগ আহিব পাৰে। ঘৰত পাৰিবাৰিক কামত ব্যস্ত থাকিব। দিনটো ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে উপযুক্ত।

ধনু ৰাশি- আপুনি ব্যৱসায়িক প্ৰতিযোগিতাত জয়ী হ’ব। অংশীদাৰীত্বত নতুন চুক্তি হ’ব। পৰিয়ালৰ সমস্যাবোৰৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। নতুন কাপোৰ, অলংকাৰ প্ৰাপ্তিৰ যোগ আছে। কাৰোবাৰ কথা অতি সোনকালে বিশ্বাস কৰা পৰিহাৰ কৰিব।

মকৰ ৰাশি- বৈবাহিক প্ৰস্তাৱবোৰে মনত উৎসাহ সৃষ্টি কৰিব। আপোনাৰ আত্মীয়সকলৰ বাবে আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায় লাভজনক হ’ব। সময়ৰ অপব্যৱহাৰ নকৰিব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। আপুনি কাম কৰাৰ ধৰণ সলনি কৰক।

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসায়ত স্বতঃস্ফূৰ্ত লাভ হ’ব পাৰে। অসম্পূৰ্ণ কামবোৰ সময়মতে কৰা হ’ব। উপাৰ্জনতকৈ অধিক ব্যয় হ’ব। আপুনি কোৱা কথাৰ দ্বাৰা কৰ্মস্থানৰ লোকসকল প্ৰভাৱিত হ’ব। বন্ধুবৰ্গক সহায় কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি কাৰো সৈতে লেনদেন নকৰিব।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ বন্ধুসকলে এটা নিৰ্দিষ্ট কাম সম্পাদন কৰাত সহযোগিতা কৰিব। আপোনাৰ সিদ্ধান্তই পৰিয়ালত অসন্তুষ্টিৰ সৃষ্টি কৰিব। মনত উৎসাহৰ অভাৱ হ’ব। ঘৰৰ সজ্জাত সময় পাৰ হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button