ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফলঃ শুকুৰবাৰ, ১੦ ছেপ্টেম্বৰ

মেষ ৰাশি- সমাজত আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব। আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত সফলতা লাভৰ যোগ আছে। এটা ডাঙৰ লাভালাভ আশা কৰিব। পুৰণি বিনিয়োগৰ ফলত লাভান্বিত হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক সংঘৰ্ষ হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- সকলো কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। পৰিসৰ সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। অৰ্থনৈতিক লাভৰ সুযোগ থাকিব। ব্যক্তিগত বা ব্যৱসায়িক কামে এক মনোৰম যাত্ৰালৈ লৈ যাব। আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। প্ৰগতিৰ সুযোগ লাভৰ আশা আছে।

মিথুন ৰাশি- নিযুক্তিৰ ক্ষেত্ৰত বিকাশত সংযোজন আছে। পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ চিন্তা আঁতৰ হ’ব। অৰ্থনৈতিক সংকট সমাধান হ’ব। খং আৰু উত্তেজনাৰ ওপৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনিৰ সম্ভাৱনা থাকিব। স্থায়ী সম্পত্তি বৃদ্ধি হ’ব। ভূমি নিৰ্মাণৰ ঘটনাবোৰ অক্ষত থাকিব। আত্মবিশ্বাসেৰে কাম কৰক। আকাংক্ষিত প্ৰগতিৰ যোগ আছে।

সিংহ ৰাশি- চাকৰিত প্ৰলোভিত নহ’ব। বিবাহৰ বাধা আঁতৰ হ’ব। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব পাৰে। যাত্ৰা মনোৰম হ’ব। আপোনাৰ গুণাগুণ আৰু সামৰ্থ্যই বেয়া কামবোৰো দ্ৰুত কৰিব পাৰে। ধৰ্মীয় আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়ে ভাল কৰিব। ধৃষ্টতা ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। এইটো আনন্দ কৰাৰ সময় হ’ব। কথা কোৱাৰ ক্ষেত্ৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব। বিলাসী সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। মাতৃৰ স্বাস্থ্য দুৰ্বল হৈ থাকিব।

তুলা ৰাশি- অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিবলৈ আৰু অধিক প্ৰচেষ্টা কৰিব লাগিব। এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব। ঋণ সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰ সহজে মোকাবিলা হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সমৰ্থন পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- চাকৰি পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। কামৰ অৱস্থা উন্নত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিষয়াসকলে সহযোগিতা কৰিব। আনন্দ থাকিব। আপোনাৰ আহাৰৰ যত্ন ল’ব। পাৰিবাৰিক উদ্বেগ থাকিব পাৰে। বিষয়াসকল আপোনাৰ কামৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হ’ব।

ধনু ৰাশি- বীৰত্ব, সুখ আৰু সমৃদ্ধি বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বহুতো স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। কাম সম্প্ৰসাৰিত কৰা হ’ব। বিশিষ্ট ব্যক্তিসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক ঘনিষ্ঠ হ’ব। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। অজ্ঞাতে এটা ডাঙৰ ভুল হ’ব পাৰে, সাৱধান হ’ব।

মকৰ ৰাশি- সহযোগিতা আৰু সুসম্পৰ্কৰ বাবে লাভান্বিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। লগতে প্ৰগতিও লাভ কৰিব। ব্যৱসায় ভাল আৰু উন্নত হ’ব। বুদ্ধিমত্তাৰে সমস্যাবোৰ সমাধান হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থকাটো ভাল হ’ব। মানসিক চাপ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- জীৱিকাৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টাত সফল হোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই। অৰ্থনৈতিক দুৰ্দশা হ’ব। সন্তানৰ প্ৰগতি বাধাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। একোতে খৰধৰ নকৰিব। আপুনি পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব।

মীন ৰাশি- ব্যৱসায়, চাকৰিৰ চিন্তা থাকিব। সুখ হ্ৰাস হ’ব। শত্ৰুৰ দ্বাৰা বাধা সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক সংঘাত হ’ব পাৰে। বেয়া অভ্যাসবোৰক প্ৰাধান্য নিদিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button