HOROSCOPE

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- ব্যৱসায়ে ভাল কৰিব। আপুনি এটা পৰিকল্পিত কাম বিচাৰি পাব। সন্তানৰ অগ্ৰগতিয়ে সুখ বৃদ্ধি কৰিব। বৌদ্ধিক চিন্তাই আশংকা আঁতৰ কৰিব। আনৰ ফালে নাচাব, অন্যথা আপুনি সমস্যাত পৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- চিনাকি ব্যক্তিৰ সহযোগিতাই আপোনাৰ সমস্যা আঁতৰ কৰিব। ব্যৱসায়ৰ পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। আপুনি কিছু উদ্বেগৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ সুযোগ পাব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি সুখৰ উপায় বিচাৰি পাব। অতীতত কৰা কামৰ বিশেষ সফলতা লাভ কৰিব। ভ্ৰমণ সম্ভৱ। আজি চিন্তা কৰি কথা কওঁতে মিছা কোৱা পৰিহাৰ কৰিব। আসক্তি নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ আচৰণ খিংখিঙীয়া হ’ব পাৰে। আপোনাৰ প্ৰকৃতি সলনি কৰা উচিত। অৰ্থনৈতিক লাভৰ যোগ আছে। ঘৰত সংঘাত বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পাকস্থলী সম্পৰ্কীয় ৰোগত ভুগিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- ব্যৱসায় ভাল হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। উপাৰ্জনতকৈ বেছি ব্যয় নকৰিব। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা বিত্তীয় সমৰ্থন থাকিব। সন্তানৰ পৰা ভাল ফলাফল আহিব।

কন্যা ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি বাকী থকা কাম আজিও অসম্পূৰ্ণ হৈ থাকিব। মূল্যহীন বস্তুৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। অৰ্থনৈতিক বিকাশৰ প্ৰচেষ্টাত সফলতাৰ আশা কম। ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপ সফল নহ’ব। সামাজিক বিষয়ত সমালোচনা হ’ব।

তুলা ৰাশি- কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ গুৰুত্ব বুজি লওক। বিতৰ্কত নাযাব। ব্যৱসায়, চাকৰিৰ স্থিতি মজলীয়া হ’ব। হঠাতে হোৱা বাধাই মনক বিচলিত কৰিব পাৰে। সন্তানৰ কামত অসন্তুষ্ট হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- জীৱিকাৰ নতুন উৎস স্থাপন হ’ব। ব্যৱসায়ত নতুন চুক্তি হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ যোগ আছে। বিশিষ্ট ব্যক্তিৰ সৈতে বাৰ্তালাপ বৃদ্ধি পাব। অধ্যয়নৰ বাধাবোৰ আঁতৰ হ’ব। কলাৰ প্ৰতি এটা প্ৰৱণতা থাকিব।

ধনু ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ সমস্যাবোৰে মনটো বিচলিত কৰিব। বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে সময় অনুকূল। সন্তানৰ বাবে চিন্তা থাকিব। শত্ৰু দলবোৰে আপোনাৰ ভাবমূৰ্তি কলুষিত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব।

মকৰ ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণি আনন্দদায়ক হ’ব। সন্তানৰ সুখ সম্ভৱ। ব্যৱসায়িক সফলতাই আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। আপুনি দায়িত্ব সঠিকভাৱে কৰিব পাৰিব। আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ যাত্ৰা কৰিবলৈ পাব। সুখ, শান্তি, সমৃদ্ধি বৃদ্ধি পাব।

কুম্ভ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। আৰ্থিক সীমাবদ্ধতা থাকিব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। বৃথা ৰূপ আৰু ভণ্ডামিৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

মীন ৰাশি- দিনটো নতুন সংকল্পৰে আৰম্ভ হ’ব। ব্যৱসায়িক সফলতাই আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। আপুনি লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ শুদ্ধ প্ৰমাণিত হ’ব। বাহন ক্ৰয় কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button