HOROSCOPE

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- আজি পৈত্ৰিক সম্পত্তিৰ বিবাদ নিষ্পত্তি সম্ভৱ। অতিথি অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ ব্যৱসায় বিদেশত সম্প্ৰসাৰিত কৰক। আপুনি লাভান্বিত হ’ব। আপোনাৰ নিজৰ কিছুমান মানুহে আপোনাক পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিব বিচাৰে।

বৃষ ৰাশি- নতুন চুক্তিৰ সম্ভাৱনা আছে। বন্ধুসকলক আজি সহায় কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি ধনৰ লেনদেনৰ যত্ন ল’ব, সময় সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। আপুনি ক্ৰয় কৰা মাটিখিনি আপোনাৰ বাবে অতি ফলপ্ৰসূ হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি কামৰ বিষয়ে গম্ভীৰ হোৱা উচিত। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ উপকাৰিতা থাকিব। আজি পেট সম্পৰ্কীয় কিছুমান সমস্যা থাকিব পাৰে। মনত ৰাখিব যে কাম যদি এতিয়া নহয় বা কেতিয়াও নহয়।

কৰ্কট ৰাশি- আজি মসৃণ কাৰ্যকলাপ বাধাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। ভূমি নিৰ্মাণৰ চুক্তি আজি হ’ব পাৰে। চুবুৰীয়াৰ সৈতে সম্পৰ্ক উন্নত হ’ব। বৃথা দুশ্চিন্তাৰ বাদ দি ভগৱানৰ বিষয়ে চিন্তা কৰক। আপুনি উপকৃত হ’ব।

সিংহ ৰাশি- দিনটো এটা ভাল আৰম্ভণিৰে আৰম্ভ হ’ব। কিছুমান আকৰ্ষণীয় তথ্য আজি উপলব্ধ হ’ব পাৰে। শত্ৰু শ্ৰেণী সক্ৰিয় হ’ব। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি যিজনক ইমান বিশ্বাস কৰে তেওঁ আজি আপোনাৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে। সাৱধান হওক।

কন্যা ৰাশি- আপুনি বিচৰা কামটো নাপালে আপুনি দুখী হ’ব। এজন নিৰ্দিষ্ট ব্যক্তিৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিলে কাম দ্ৰুত হ’ব। পাৰিবাৰিক বিভেদ থাকিব পাৰে। সময়মতে টকা ৰাহি কৰক।

তুলা ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত পদোন্নতি সম্ভৱ। সন্তানৰ শিক্ষাৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। ঘৰ পৰিৱৰ্তনৰ ফলত যথেষ্ট লাভান্বিত হ’ব। ৰাজকীয় কামত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। এনে এজন ব্যক্তি আছে যি আপোনাৰ প্ৰগতি নিবিচাৰে। সেয়েহে সাৱধান হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত এটা ডাঙৰ ঘটনা ঘটিব পাৰে। সাৱধান হ’ব। আঁচনিসমূহ অসম্পূৰ্ণ হৈ থাকিব। ঋণৰ নথিপত্ৰবোৰ আবদ্ধ হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশি- মনোৰঞ্জনৰ সলনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত মনোযোগ দিয়ক। ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে কাম আজিও সম্পূৰ্ণ নহ’ব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। আজি লাভজনক সুযোগ থাকিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আকস্মিক যাত্ৰা হ’ব পাৰে। মানসিকতা সলনি কৰক। পতি/পত্নীৰ সহায়ত কৰ্মক্ষেত্ৰত লাভালাভ থাকিব। আচৰণ নম্ৰ কৰক। সোণ আৰু ৰূপৰ ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত সকলে ভাল লাভ অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- স্তব্ধ কামবোৰে গতি লাভ কৰিব। দোকানৰ ভৱন মেৰামতি কৰাৰ বাবে টকা খৰচ হ’ব পাৰে। কাপোৰৰ ব্যৱসায়ীসকলে বৃহৎ লাভ কৰিব পাৰে। লেনদেনত সাৱধান হ’ব। আজি কোনোবাই আপোনাক বিশ্বাসঘাতকতা কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। শত্ৰুসকল পৰাজিত হ’ব। বিবাহৰ আলোচনাই সাকাৰ ৰূপ ল’ব পাৰে। আপুনি এটা নিৰ্দিষ্ট গোটত যোগদান কৰাৰ সুযোগ পাব। ধৰ্মীয় ৰীতি-নীতিৰ প্ৰতি আগ্ৰহে আপোনাক প্ৰগতি প্ৰদান কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button