ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সহায়ত এটা ডাঙৰ কাম সমাধা কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ভূমি-সম্পত্তিৰ বিষয়বোৰ আজি সমাধান হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব।

বৃষ ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণিতে অলসতাৰ বাবে আপুনি একো কৰিবলৈ মন নকৰিব। পুৰণি বন্ধুসকলক লগ পাব। বিনিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত লাভ সম্ভৱ। প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ প্ৰাথমিকতা অৱস্থাতে সম্পূৰ্ণ কৰক। লেনদেনত সাৱধান হ’ব।

মিথুন ৰাশি- কাৰখানাত নতুন যন্ত্ৰ পাতি স্থাপন লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ বাবে শুভ দিন হ’ব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। পত্নীৰ আচৰণত পৰিৱৰ্তন হ’ব। ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি কিবা এটা কৰাৰ আগতে যিকোনো কথা বুজি লওক আৰু বুজি পোৱাৰ পিছতহে ইয়াৰ ওপৰত সিদ্ধান্ত লওক। আজি আপুনি যি কৰে তাৰ প্ৰতি সমৰ্পিত হ’লে সফলতা লাভ কৰিব। ষ্টক ফিউচাৰৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আজি সাৱধানে বিনিয়োগ কৰা উচিত। আপোনাৰ খেলিমেলিয়ে সম্পৰ্ক দুৰ্বল কৰিব। ন্যায়ৰ পক্ষ দুৰ্বল হৈ থাকিব।

সিংহ ৰাশি- কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰক। দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ থকা মাটি-বাৰীৰ কামৰ বিষয়ে অসাৱধান নহ’ব। অন্যথা যথেষ্ট লোকচান হ’ব পাৰে। সময়মতে পদক্ষেপ ল’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি পুৰণি বন্ধুবৰ্গক লগ পোৱাটো সম্ভৱ। যিকোনো কাম কৰিবলৈ আত্মবিশ্বাসী হ’ব আৰু সাহসেৰে আগবাঢ়িব, সফলতা আহিব। ঘৰুৱা ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব।

তুলা ৰাশি- কামত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সঘনাই ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱা যন্ত্ৰপাতিৰ বাবে কৰ্মস্থানত পৰিৱৰ্তনৰ দ্বাৰা আপুনি লাভান্বিত হ’ব। সন্তানৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আজি আহিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- মাংগলিক কামত ব্যয় হ’ব। ব্যৱসায়ত সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। নতুন বন্ধুৰ সৈতে সম্পৰ্ক স্থাপন হ’ব। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। কিছুমান সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হ’ব।

ধনু ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ পৰিৱৰ্তনৰ ফলত ভাল খবৰ আহিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সম্প্ৰীতি অব্যাহত থাকিব। কাম সমূহ এজন আত্মীয়ৰ সহায়ত সম্পূৰ্ণ কৰা হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আপুনি এই মুহূৰ্তত আপোনাৰ বৃত্তিত সুখী নহয়, কিন্তু সময়ৰ লগে লগে পৰিস্থিতি আপোনাৰ বাবে অনুকূল হৈ পৰিব। পতি/পত্নীৰ আচৰণে মনোবল বৃদ্ধি কৰিব। ঋণ লোৱাৰ স্থিতি সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- চাকৰি পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলক আপোনাৰ কথাত নৰম হ’বলৈ দিয়ক। বিদেশত বাণিজ্য প্ৰতিষ্ঠাৰ ধাৰণাত সফল হ’ব। কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি কাম কৰিব পাৰিব।

মীন ৰাশি- লাভজনক সময় চলি আছে। যাত্ৰাৰ পৰা লাভান্বিত হোৱাৰ উদ্দেশ্য থাকিব। আজি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ চুক্তি আহিব পাৰে। চকুৰ ৰোগত আক্ৰান্ত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সময়মতে কাম কৰিবলৈ শিকক।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button