ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- আপুনি কেৰিয়াৰৰ উন্নতিৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব। ভূমি আৰু নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাৰ ঘৰটো পুনৰ নিৰ্মাণৰ বাবে টকা খৰচ হ’ব। এজন নিৰ্দিষ্ট লোকক লগ পোৱাটো লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ বাহন এখন ক্ৰয় কৰিবলৈ মন যাব।

বৃষ ৰাশি- প্ৰথমে যিকোনো কামৰ বিষয়ে তথ্য লওক, তাৰ পিছত সিদ্ধান্ত লওক। অত্যধিক পৰিশ্ৰমৰ বাবে আপুনি ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব। চাকৰিত স্থানান্তৰ লাভজনক হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। আপুনি সাধুসকলৰ সান্নিধ্য পাব।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ যশ, কীৰ্তি বাঢ়িব। ব্যৱসায়ত লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় প্ৰয়োজনীয় চুক্তি হ’ব পাৰে। ভগ্নীসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সময় অতিবাহিত হ’ব। শত্ৰু সক্ৰিয় হ’ব, সেয়েহে সাৱধান হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- সময়ৰ লগে লগে পৰিস্থিতি অনুকূল হৈ আহিছে। আপুনি চাপৰ পৰা মুক্ত হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। মানুহে আপোনাৰ প্ৰতি সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। ভাই-ভনীসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। পুৰণি বিবাদবোৰ সমাধান হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপোনাৰ কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰক। নতুন ভৱনৰ নিৰ্মাণক লৈ উৎসাহিত হ’ব। পতি/পত্নীৰ ভুল বুজাবুজিয়ে সম্পৰ্ক দুৰ্বল কৰিব পাৰে। আপুনি পাৰিবাৰিক অনুষ্ঠানত ব্যস্ত থাকিব।

কন্যা ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত ব্যস্ততা থাকিব। খৰখেদাকৈ কাম কৰিলে লোকচান সম্ভৱ। তৰ্ক নকৰিব। হঠাতে কিছু বৃহৎ ব্যয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক বিবাদ হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- প্ৰয়োজনীয় কাম সময় মতে সম্পূৰ্ণ কৰক। বন্ধুসকলে হঠাতে হোৱা ভ্ৰমণত সহযোগিতা কৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত আলোচনা কৰা হ’ব। সন্তানৰ কামত খং কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- কাম সম্প্ৰসাৰণ সম্ভৱ। আপুনি আপোনাৰ কামত সন্তুষ্ট নহ’ব। বিষয়াৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত অংশগ্ৰহণ হ’ব পাৰে। ঘৰৰ মেৰামতিৰ বাবে টকা খৰচ হ’ব। বৈদ্যুতিক সঁজুলিৰ বাবে ধন ব্যয় হ’ব।

ধনু ৰাশি- ব্যৱসায়ে নতুন সফলতা লাভ কৰিব। প্ৰশাসনিক সেৱাৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে তেওঁলোকৰ কামত সফল হ’ব। পদোন্নতিৰ সম্ভৱ। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা থাকিব। মূলধন বিনিয়োগৰ আগতে চিন্তা কৰিব।

মকৰ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীসকলৰ সহযোগিতা থাকিব আৰু আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। ধন, পুঁজি বৃদ্ধি হ’ব। শান্তিৰে সময় কটাৱক। পিতৃৰ সৈতে বিতৰ্ক সম্ভৱ। কাকো অন্ধভাৱে বিশ্বাস নকৰিব। অন্যথা আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আমদানীৰ নতুন পথ মুকলি হ’ব। বিবাহৰ আলোচনাত সফল হ’ব। বাহনৰ যন্ত্ৰপাতি সাৱধানে ব্যৱহাৰ কৰিব। সন্তানৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তাত থাকিব। ৰোগত ধন খৰচ হ’ব। ভূমি, নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰ অব্যাহত থাকিব।

মীন ৰাশি- চিন্তা হৈ থকা কামবোৰ সময়মতে সম্পন্ন হ’ব। নতুন আঁচনি ব্যৱসায়ত ৰূপায়ণ কৰা হ’ব। শ্বেয়াৰত বিনিয়োগ পৰিহাৰ কৰিব। কৰ্মচাৰীৰ দ্বাৰা ক্ষতি সম্ভৱ। পত্নীৰ সৈতে চলি থকা বিভেদৰ পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button