ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল (১৫ আগষ্ট, দেওবাৰ)

মেষ ৰাশি- ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ আজিও সম্পূৰ্ণ নহ’ব। চাকৰি স্থানান্তৰৰ যোগ পৰিছে। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব। কেৱল টকা উপাৰ্জন কৰাই নহয়, লগতে আপোনাৰ অত্যাৱশ্যকীয় দায়িত্বও সম্পন্ন হ’ব।

বৃষ ৰাশি- জীৱিকাৰ নতুন উৎস গঢ় লৈ উঠিব। আপুনি এটা ডাঙৰ প্ৰকল্প বিচাৰি পাব পাৰে। আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। আপোনাৰ আচৰণ সলনি কৰক।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ নতুন ব্যৱসায়িক চুক্তি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব। সন্মানে সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। নতুন প্ৰযুক্তিৰ ব্যৱহাৰে লাভান্বিত কৰিব। পাৰিবাৰিক ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। ধৰ্ম, কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব।

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস আৰু আকাংক্ষিত শক্তিৰ সহায়ত সফলতা প্ৰাপ্ত হ’ব। অংশীদাৰীত্ব ব্যৱসায়ত লাভান্বিত হ’ব। মানসিকতা সলনি কৰক আৰু ভালদৰে চিন্তা কৰক। পৰিয়ালৰ মূৰব্বীৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তাত থাকিব। আপোনাৰ সপোনবোৰ বাস্তৱায়িত কৰা আৰু আপোনাৰ সকলো কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু নিষ্ঠাৰ সৈতে আপোনাৰ কামত প্ৰৱেশ কৰাৰ সময় আহি পৰিছে।

সিংহ ৰাশি- বিদেশ ভ্ৰমণ সম্ভৱ। অতীতত কৰা বিনিয়োগে লাভান্বিত কৰিব। শত্ৰুসকল সক্ৰিয় হ’ব। মন নিজেই কিবা এটাৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব। সম্পূৰ্ণ চিন্তা কৰক আৰু আপোনাৰ বিশ্বাসী লোকসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰক আৰু সিদ্ধান্ত লওক।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ কৰ্মস্থানৰ প্ৰতি আপোনাৰ দায়বদ্ধতা বুজি লওঁক। মনত ৰাখিব যে খঙে সহায় নকৰিব। জ্যেষ্ঠসকলৰ অভিজ্ঞতা আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি কি বিচাৰে সকলোকে নক’ব। আপোনাৰ ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা গোপনে ৰাখক। অন্যথা লোকচান হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধিৰ সৈতে আপুনি ধন ৰাহি কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাক বিভ্ৰান্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। সাৱধান হ’ব। ৰিস্ক লোৱা কাৰ্যৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। অচিনাকি লোকক বিশ্বাস নকৰিব। সন্তানৰ সুখ প্ৰাপ্ত কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ বিকাশত সংযোজন সম্ভৱ। কৰ্মচাৰীসকলৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব। যদি আপুনি হতাশাত ভোগে, তেন্তে আপোনাৰ সৈতে বহুতো লোক থাকিব।

ধনু ৰাশি- এইটো ভাগ্যৰ সময়। আপুনি আপোনাৰ সকলো কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সৈতে আপোনাৰ কামত সফল হ’ব। যন্ত্ৰপাতি সঘনাই ভাঙি যোৱাৰ ফলত বিচলিত হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। যন্ত্ৰপাতি সলনি কৰি কৰ্মস্থানৰ সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আলোচনাত সফল হোৱাৰ ফলত আজি ধন লাভ হ’ব পাৰে। বহুদিন ধৰি আপোনাৰ কিবা এটা বিষয়ত এক দ্বিধা আছে। এজন জ্ঞানী ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ লোৱা উচিত হ’ব। আপুনি মিছাকৈ কৰবাত বন্দী হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- কাম পৰিহাৰ কৰা বন্ধ কৰক আৰু সময়মতে কাম সম্পন্ন কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। খৰখেদাকৈ লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ ভুল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰিবলৈ ঋণ ল’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- উন্নত সফলতাৰ বাবে কাৰ্য প্ৰণালী তথা পৰিকল্পনা সলনি কৰক। আপোনাৰ ধৰণ সলনি কৰক। ভগ্নীৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব পাৰে। কপাহ, তেল আৰু লোৰ ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকল ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button