ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- আজি দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা পাৰিবাৰিক বিবাদৰ অন্তিম দিন। আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম কৰি যাওক। অত্যাধিক অহংকাৰৰ বাবে আপোনাৰ ক্ষতি হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আপোনাৰ দক্ষতা বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি চাকৰিৰ সন্ধানত ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি ভাবনাৰ পৰিৱৰ্তে কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক। পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। ভূমি, ভৱন ক্ৰয়ৰ সম্ভাৱনা আছে।

মিথুন ৰাশি- কি কৰিব লাগে, কি কৰিব নালাগে, এই পৰিস্থিতিৰ মাজেৰে আপোনাৰ দিনটো পাৰ হ’ব। চিন্তা কৰি সিদ্ধান্ত ল’ব, খৰখেদাকৈ একো নকৰিব। আপুনি এখন বাহন কিনিবলৈ আপোনাৰ মন স্থিৰ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ চিন্তাধাৰা সলনি কৰক। আপুনি লাভান্বিত হ’ব। বন্ধুবৰ্গক লগ পোৱাটোৱে মন আনন্দিত কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আনৰ বাবে বেয়া চিন্তা নকৰিব। আপোনাৰ আহাৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। পাকস্থলী সম্পৰ্কীয় ৰোগ সম্ভৱ। সময় কম, আপুনি অধিক ক্ষীপ্ৰতাৰে সিদ্ধান্ত লোৱা উচিত আৰু আপোনাৰ কামত প্ৰৱেশ কৰিব লাগে। সফলতা হ’ব। আকাংক্ষিত পত্নী পোৱাটো আনন্দদায়ক হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপুনি যি কৰা উচিত সেয়া কৰক। সময়ৰ অপচয় নকৰিব। শান্তভাৱে চিন্তা কৰক আৰু সিদ্ধান্ত লওক। জীৱিকাৰ উৎস বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পুৰণি বিনিয়োগে লাভান্বিত কৰিব।

কন্যা ৰাশি- কামৰ প্ৰাচুৰ্যৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় কামো সম্পূৰ্ণ নহ’ব। আপুনি প্ৰগতিৰ পথত থাকিব। এই সময় বিষয়া শ্ৰেণীৰ বাবে ভাল। দান-বৰঙণিয়ে মানসিক শান্তি আনিব।

তুলা ৰাশি- আপোনাৰ বাকপটুতাৰে কাম সমাধা হ’ব। ব্যৱসায়ত সফলতা হ’ব। খ্যাতি বৃদ্ধি পাব। ক্ৰীড়া লোকসকলৰ বাবে এই সময় সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। ভ্ৰমণৰ পৰা লাভান্বিত হোৱাটো সম্ভৱ। সময়মতে কাম কৰিবলৈ শিকক।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৰ্তমান সময়টোৱে ভাল ফলাফল প্ৰদান কৰিব। আপোনাৰ কথা-বতৰা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। কৰা কামবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। আপোনাৰ চিন্তাধাৰা সলনি কৰক। আনক সলনি কৰিবলৈ চেষ্টা নকৰিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। অনুগ্ৰহ কৰা উপাসনা লাভজনক হ’ব।

ধনু ৰাশি- সন্তানৰ বিয়াৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। মূলধন বিনিয়োগৰ পৰা লাভ সম্ভৱ। ৰাজকীয় কামত জড়িত সকলৰ বাবে সময় ভাল। আপোনাৰ অধিকাৰৰ অপব্যৱহাৰ নকৰিব, অন্যথা লোকচান হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ পৰিকল্পনা সফল হ’ব। অৰ্থহীনতাৰ বিষয়ে চিন্তা কৰা এৰি দিয়ক। খাদ্য সম্পৰ্কীয় লোকসকলৰ বাবে সময় অতি ভাল। সময়ত বিনিয়োগ কৰক। আপোনাৰ শত্ৰু শ্ৰেণী সক্ৰিয় হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- সহকৰ্মীসকল আপোনাৰ আচৰণত সুখী হ’ব। আপোনাৰ জীৱন ভাল হোৱাৰ সময় আহি পৰিছে, ইয়াৰ সুবিধা লওক। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক আলোচনা হ’ব। স্বতঃস্ফূৰ্তভাৱে ব্যয় হ’ব পাৰে। আপুনি সামাজিক কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱৰ বাবে আপুনি ভুল সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। মনত বহুতো দ্বিধা চলি আছে। আধ্যাত্মিক শক্তিয়ে উপকৃত কৰিব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল (২২ আগষ্টৰ পৰা ২৮ আগষ্ট পৰ্যন্ত)

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button