অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৬ জানুৱাৰী, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- মন প্ৰফুল্লিত হৈ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোৰ উন্নতিৰ লগে লগে ঠাই সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু আত্মবিশ্বাস কমি যাব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থন পাব। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। আপুনি হয়তো কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিবলৈ যাব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হ’ব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ পৰাও আঁতৰি থাকিব লাগিব। আয় বাঢ়িব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। আপুনি সন্মান পাব। কথাত কোমলতা থাকিব, কিন্তু তথাপিও অতিৰিক্ত খং পৰিহাৰ কৰিব। মাতৃৰ পৰা ধন-সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব। বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব লাগিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু কাজিয়া পৰিহাৰ কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। ব্যৱসায়ত আয়ৰ উন্নতি হ’ব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব চাকৰিটোত পাব পাৰে। বহুত কষ্ট কৰিব লাগিব। পৰিয়ালৰ সহায় পাব। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত জন্মিব। কিছু স্তব্ধ টকা পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। আয় বাঢ়িব। মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। নিৰ্মাণৰ আচবাবৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। প্ৰকৃতিত খিংখিঙীয়াতা থাকিব। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। পৰিয়ালত পাৰ্থক্য বাঢ়িব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ যত্নও লওক। জীৱন-যাপনৰ অৱস্থা বিশৃংখল হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। সঞ্চিত সম্পদ বাঢ়িব। অত্যধিক খং পৰিহাৰ কৰক।

কন্যা ৰাশি- মনত শান্তি থাকিব, কিন্তু কথা-বতৰাত মধ্যমীয়া হওক। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়ত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। লাভ বাঢ়িব। কোনো অজ্ঞাত ভয়ে আপোনাক অশান্তি দিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যা অব্যাহত থাকিব। মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। আয়ৰ অৱস্থা উন্নত হ’ব। সঞ্চিত ধন হ্ৰাস পাব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- বহুত আত্মবিশ্বাস থাকিব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পৰিয়ালটো সুখী হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। শৈক্ষিক কামত ব্যস্ততা থাকিব পাৰে। মনত শান্তি থাকিব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাও হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। অভিভাৱকৰ সহযোগিতা পাব। বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি আহিব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। আয় হ্ৰাস হোৱাৰ লগতে অতিৰিক্ত ব্যয়ৰ পৰিস্থিতি হ’ব পাৰে। খৰচৰ অতিৰিক্ততাক লৈ মন চিন্তিত হ’ব পাৰে। খঙৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোত থকা বিষয়াসকলৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। চাকৰি সলনি হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। সচেতন হওক, ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায়ৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তি বা ঘৰ ক্ৰয় কৰিব পাৰি। অভিভাৱকে সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। স্থানান্তৰিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কামৰ বোজা বৃদ্ধি পাব পাৰে। বাক্যৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- মনটো সুখী হ’ব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। পৰিয়ালৰ সহায় উপলব্ধ হ’ব পাৰে। আয় বাঢ়িব। সচেতন হওক, ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হব পাৰে। বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব চাকৰিটোত বিচাৰি পাব পাৰে। খং আৰু আবেগৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। ধৰ্মীয় কাম-কাজৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। লেখা-বৌদ্ধিক ৰচনাৰ জৰিয়তে আয়ৰ উৎস বিকশিত কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলে সহায় লাভ কৰিব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। মনত শান্তি থাকিব, কিন্তু আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। কিছু মূল্যৱান উপহাৰ পাব পাৰে। শিক্ষাৰ কামৰ বাবেও বহিঃৰাজ্য ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- চাকৰিত বিষয়াসকলৰ লগত সমন্বয় বজাই ৰাখক। উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। স্থানান্তৰৰ সম্ভাৱনাও কৰা হৈছে। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালৰ সহায় পাব। পিতৃৰ পৰা টকা পাব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। অভিভাৱকৰ পৰাও সহযোগিতা থাকিব। চাকৰিৰ বাবে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰত সফলতা লাভ কৰিব।

Related Articles

Back to top button