অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ জানুৱাৰী, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- পৰিয়ালত এগৰাকী মহিলাৰ পৰা ধন পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চিকিৎসাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। ব্যৱসায়ত মনোযোগ দিয়ক। ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- চাকৰিৰ খাতিৰত যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। মানসিক চাপ হ’ব পাৰে। মাতৃৰ সমৰ্থন আৰু সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব।

মিথুন ৰাশি- চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। আত্মবিশ্বাস কমি যাব। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনোবা ধৰ্মীয় ঠাইলৈ যাব পাৰে। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। ব্যৱসায়ী সকলে বিনিয়োগৰ পূৰ্বে জ্যেষ্ঠ জনৰ পৰামৰ্শ গ্ৰহণ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস কমি যাব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ক্ষণিকৰ বাবে সন্তুষ্ট হোৱাৰ মনৰ অৱস্থা হ’ব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। মানসিক অসন্তুষ্টি থাকিব। হঠাৎ ধন লাভ কৰিব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ভাই-ভনীৰ লগত অপ্ৰয়োজনীয় কাজিয়া পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়িক অৱস্থা সন্তোষজনক হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব। সুখ থাকিব। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। ৰাজনীতিকৰ বাবে দিনটো শুভ হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। পৰিয়ালৰ এগৰাকী মহিলাৰ পৰা ধন পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। ধনৰ লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- দিনটো কষ্টদায়ক হ’ব। অপ্ৰত্যাশিত কামৰ বোজা বৃদ্ধি পাব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কামৰ ক্ষেত্ৰতো পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। খং আৰু আবেগৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। পিতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে দিনটো শুভ হব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আন ঠাইলৈ যাব লাগিব পাৰে। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। পাব পিতৃৰ সংগ। চাকৰিৰ স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব পাৰে। বিত্তীয় পৰিস্থিতি কিছু অস্থিৰ হ’ব পাৰে। কোনো সম্পত্তি ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব।

ধনু ৰাশি- ধৰ্মীয় কাম পৰিয়ালত কৰিব পাৰে। সুখ বাঢ়িব। কাপোৰ উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি ৰাপ বৃদ্ধি পাব। কৰ্মৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- জীৱন সংগীৰ লগত পাৰ্থক্য বাঢ়িব পাৰে। আত্মবিশ্বাস ভৰপূৰ হ’ব। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। পিতৃৰ সহায়ো থাকিব। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। খং অধিক হব পাৰে। দূৰ ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- ভ্ৰমণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ পাব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোত কৰ্মক্ষেত্ৰৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। আয়ো বৃদ্ধি পাব। হঠাৎ ধন লাভ কৰিব পাৰে। বিশেষকৈ পাবলগীয়া ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ কিছু সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদ পৰিহাৰ কৰক। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা থাকিব পাৰে। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

Related Articles

Back to top button