ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ সােমবাৰ, ২০ জুনৰ পৰা দেওবাৰ, ২৬ জুনলৈ

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে মঙ্গল আৰু সৌভাগ্যৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব।

এই সপ্তাহত আপোনাৰ কথাত এক আকৰ্ষণ থাকিব, যাৰ জৰিয়তে আপুনি আনৰ পৰা সকলো কাম সম্পন্ন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কেৱল কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ত নহয় পাৰিবাৰিক বিষয়তো আপুনি আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সমান্তৰালভাৱে আপুনি আপোনাৰ ভাত-ভগ্নীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

যিসকলে কৰ্মসংস্থাপনৰ সন্ধানত আছে, তেওঁলোকে এই সপ্তাহত লাভ কৰিব আকাংক্ষিত সুযোগ। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত সকলে এটা ডাঙৰ পোষ্ট আৰু দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। বহিঃৰাজ্যত কাম কৰাসকলে লাভ কৰিব অভাৱনীয় সুবিধা।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত শিশু পক্ষৰ লগত জড়িত কিবা ভাল খবৰ থাকিলে ঘৰত সুখৰ পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব। সপ্তাহটোত আপুনি এজন প্ৰিয় আৰু প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিক লগ পাব। যাৰ সহায়ত ভৱিষ্যতে লাভৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰতো এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

যদি কাৰোবাৰ সন্মুখত নিজৰ মৰম প্ৰকাশ কৰিব বিচাৰে তেন্তে তেনে কৰিলেই হ’ব। একে সময়তে ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা লোকসকলে প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখৰ সময় পাৰ কৰিব। বিবাহিত জীৱনত থাকিব মৰম আৰু সম্প্ৰীতি। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

বৃষ ৰাশি- সপ্তাহৰ আৰম্ভণি বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

ইয়াৰ সময়ত কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ শলাগ লোৱা হ’ব। চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে যথেষ্ট সহায় থাকিব। ইয়াৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ আবদ্ধ হৈ থকা কামবোৰ আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু বিবেচনাৰে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা দেখা যাব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত আপুনি সুবিধা ক্ৰয় আৰু ভ্ৰমণৰ ক্ষেত্ৰত আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত যিকোনো সিদ্ধান্ত অতি সাৱধানে লওক। এই সময়ছোৱাত মাটি, অট্টালিকা আৰু পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত বিষয়বোৰ আপোনাৰ অসুবিধাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ উঠিব পাৰে।

কোনো বিবাদক আদালতলৈ নিয়াৰ পৰিৱৰ্তে পাৰস্পৰিক আলোচনাৰ জৰিয়তে নিষ্পত্তি কৰাটো ভাল হ’ব। ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে এই সময়ছোৱাত ধনৰ লেনদেনত অতি সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি আপুনি কোনো আঁচনিত বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেন্তে তাৰ লগত জড়িত চৰ্তসমূহ সঠিকভাৱে পঢ়িহে সিদ্ধান্ত লওক, নহ’লে পিছত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটাবলৈ সুযোগ থাকিব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন।

মিথুন ৰাশি- এই সপ্তাহটো মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে ব্যস্ততাৰে ভৰা হ’বলৈ গৈ আছে।

সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত হৈ দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত নিয়োজিত লোকসকলৰ বাবে উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস থাকিব। অৱশ্যে আয়তকৈ ব্যয় অধিক হৈ থাকিব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ বস্তুগত প্ৰয়োজন পূৰণ কৰিবলৈ অতিৰিক্ত ধন খৰচ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি কৰ্মসংস্থাপন বিচাৰি আছিল বা চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেওঁলোকে এই সপ্তাহত ভাল সুযোগ পাব। অৱশ্যে এই কামটো কৰি থাকোঁতে এজন শুভাকাংক্ষীৰ পৰামৰ্শ লওক। আদালত সম্পৰ্কীয় বিষয়ত যেতিয়া সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহে তেতিয়া আপুনি সকাহ পাব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাহ্বানৰে ভৰা এই সপ্তাহটো হ’ব। সংগীৰ লগত কিবা এটা বিষয়ত ভুল বুজাবুজিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। বিবাদৰ পৰিৱৰ্তে সংলাপৰ জৰিয়তে যিকোনো সমস্যা সমাধান কৰক আৰু আৱেগ বা খঙত কোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ নকৰিব, নহ’লে পিছত অনুতাপ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

বিবাহিত লোকসকলে হয়তো নিজৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তা কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহত এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ ভাগ্য উদয় হ’ব।

যদি আপুনি আগতে কোনো আঁচনি বা ব্যৱসায় আদিৰ বাবে ধন বিনিয়োগ কৰিছে তেন্তে এই সপ্তাহত ইয়াৰ পৰা আপুনি আকাংক্ষিত সুবিধা লাভ কৰিব। যদি আপুনি এটা ডাঙৰ প্ৰজেক্টৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত, আপুনি ইয়াৰ বাবে প্ৰচেষ্টা কৰিলেও, সফল হব।

কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত কৰা যাত্ৰা সুখদায়ক আৰু সফল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। পাবলগীয়া ধন লাভ কৰিব পাৰিব। যিসকলে বিদেশত কেৰিয়াৰ গঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰিছিল তেওঁলোকে এই সপ্তাহত এটা ভাল খবৰ পাব পাৰে। এই সপ্তাহটো শ্ৰমিক মহিলাসকলৰ বাবে অতি ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব আৰু তেওঁলোক উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হৈ পৰিব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত বিষয়টোত আকাংক্ষিত সফলতা আৰু সুবিধা লাভ কৰিব। এই সময়ত পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে কিছু ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত পাৰ কৰাৰ সুযোগ থাকিব। পৰিয়ালৰ লোকৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহটো সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অতি ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব আৰু আপোনালোকৰ পৰিকল্পিত কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব। যাৰ বাবে আপোনাৰ ওপৰত এক বেলেগ আস্থা দেখা দিব।

সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আকাংক্ষিত পদোন্নতি বা বদলিৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰিব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় আগুৱাই নিয়াৰ নতুন সুযোগ পাব। আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱীয়ে এই কামত অতি সহায়ক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ কৃতিত্ব আপোনাৰ সুখৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব। পৰিয়ালৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰক। যিকোনো বৃহৎ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত পৰিয়ালৰ পূৰ্ণ সহযোগিতা আৰু সমৰ্থন উপলব্ধ হ’ব। বিশেষকৈ পিতৃয়ে আপোনাৰ কাষত সম্পূৰ্ণৰূপে থিয় দিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনাৰ বেছিভাগ সময় ধৰ্মীয় আৰু সামাজিক কাম-কাজত ব্যয় কৰা হ’ব। এই সময়ছোৱাত আপুনিও কিছু ডাঙৰ সন্মান লাভ কৰিব পাৰে।

প্ৰেম সম্পৰ্কৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰাও এই সপ্তাহটো অতি শুভ। যদি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত বিবাদ হৈছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত সকলো ভুল বুজাবুজি পৰিষ্কাৰ হ’ব। মুঠতে প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ বহুতো সুযোগ থাকিব। বিবাহিত জীৱনত সুখ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলে কিছু ডাঙৰ বাধা আঁতৰাই সপ্তাহটো আৰম্ভ কৰিব।

বন্ধুৰ সহায়ত আপুনি যেতিয়া জীৱনৰ লগত জড়িত ডাঙৰ ডাঙৰ সমস্যাবোৰ অতিক্ৰম কৰিব তেতিয়া আপুনি এক নিশ্বাস ল’ব। সপ্তাহৰ প্ৰথম সময় আপোনালোকৰ বাবে অতি অনুকূল আৰু শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। ইয়াৰ সময়ত চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়েই ক্ষেত্ৰখনত যথেষ্ট সহায় লাভ কৰিব।

কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায় সন্দৰ্ভত লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ সঠিক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। এই দুয়োটা কামৰ বাবে কৰা ভ্ৰমণ সফল আৰু উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। কেৱল কৰ্মক্ষেত্ৰতে নহয় পৰিয়াল আৰু সমাজতো আপোনালোকৰ সন্মান বাঢ়িব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ধৰ্ম আৰু আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আপোনাৰ আগ্ৰহ বাঢ়িব। এই সময়ত কোনো তীৰ্থস্থানলৈ যোৱাটোও সম্ভৱ। অৱশ্যে এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। এই সময়ছোৱাত ঋতুভিত্তিক আৰু দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগ আপোনাৰ শাৰীৰিক বিষৰ কাৰণ হৈ উঠিব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো স্বাভাৱিক হ’বলৈ গৈ আছে। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখৰ সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। জীৱনৰ লগত জড়িত সমস্যাবোৰ সমাধান কৰাত সংগীৰ পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন।

তুলা ৰাশি- তুলা ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত ভাল বন্ধুৰ সহযোগত নিজৰ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় আগুৱাই নিয়াৰ বহু সুযোগ পাব, কিন্তু তেনে কৰাৰ সময়ত আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সময়ে ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে।

এনে অৱস্থাত এই সপ্তাহত আপুনি নিজৰ সময় আৰু শক্তি পৰিচালনা কৰি আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব লাগিব। একে সময়তে স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। স্বাস্থ্যৰ লগত জড়িত যিকোনো ধৰণৰ অসাৱধানতাই আপোনাক চিকিৎসালয়লৈ যাবলৈ বাধ্য কৰিব পাৰে।

সপ্তাহৰ মাজভাগত মাটি আৰু অট্টালিকাৰ সৈতে জড়িত বিবাদ আপোনাৰ বাবে চিন্তাৰ কাৰণ হৈ পৰিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত শ্ৰমিক মহিলাসকলে নিজৰ কৰ্মস্থলী আৰু পৰিয়ালৰ মাজত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰাত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। অৱশ্যে এই অসুবিধা অতিক্ৰম কৰাত আপুনি আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ পৰা বহুত সহায় পাব আৰু তেওঁ আপোনাৰ লগত ছাঁৰ দৰে থিয় দিব।

প্ৰেম সম্পৰ্কৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰাও এই সপ্তাহত কিছু সমস্যা আহিব। সংগীক লৈ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। আপোনজনৰ লগত মিলিব নোৱাৰিলে নিজকে অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিব পাৰে। এনে অৱস্থাত সমস্যা দূৰ কৰিবলৈ ধৈৰ্য্য আৰু বিবেচনাৰ ব্যৱহাৰ কৰক আৰু আৱেগৰ পৰা কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ ৰাইজে এই সপ্তাহত শুভ সৌভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ ওলাইছে। যাৰ বাবে আপোনাৰ পৰিকল্পিত কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব।

জীৱনৰ লগত জড়িত যিকোনো প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’লেও আপুনি নিজৰ বুদ্ধি আৰু বিচক্ষণতাৰে প্ৰতিটো সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা লোকসকলৰ বাবে সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধটো অতি শুভকামনাপূৰ্ণ বুলি প্ৰমাণিত হ’বলৈ গৈ আছে। তেওঁলোকৰ কষ্টৰ পূৰ্ণ ফল তেওঁলোকে পাব।

কৰ্মসংস্থাপন বিচাৰি ফুৰা লোকসকলে পাব আকাংক্ষিত সুযোগ। এজন ফলপ্ৰসূ ব্যক্তিৰ সহায়ত ক্ষমতা আৰু চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত এটা ডাঙৰ প্ৰকল্পত কাম কৰাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব। মাটি আৰু অট্টালিকা ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ পৰা আকাংক্ষিত লাভ থাকিব।

আদালত-সম্পৰ্কীয় বিষয়ত ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব। বিপক্ষ পক্ষ নিজেই এটা নিষ্পত্তিৰ বাবে আগবাঢ়ি আহিব। সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত অলপ সাৱধান হ’ব লাগিব কাৰণ এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ বিৰোধীয়ে আপোনাৰ পৰিকল্পনাত বাধা দিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে বা লক্ষ্যৰ পৰা বিচ্যুত কৰিব পাৰে।

প্ৰেম সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ পৰা এটা ডাঙৰ ছাৰপ্ৰাইজ গিফ্ট পাব পাৰে। অবিবাহিত লোকৰ বিবাহ ঠিক কৰিব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখৰ হ’ব।

ধনু ৰাশি- ধনু ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ এই সপ্তাহত এলেহুৱা আৰু অহংকাৰ দুয়োটাৰে পৰা হাত সাৰিব লাগিব। একে সময়তে আজিৰ কাম কাইলৈৰ বাবে পিছুৱাই দিয়াৰ অভ্যাসটো এৰাই চলিব লাগিব, নহলে জীৱনত প্ৰগতি আৰু সফলতা কঢ়িয়াই অনা এটা ডাঙৰ সুযোগ হেৰুৱাব।

সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধ আপোনাৰ বাবে অতি অনুকূল। এই সময়ছোৱাত আপুনি যদি কোনো কাম সম্পূৰ্ণ নিষ্ঠাৰে কৰে তেন্তে নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব আৰু আপোনাৰ লক্ষ্যত উপনীত হোৱাৰ বাবে বন্ধু-বান্ধৱ আৰু পৰিয়ালৰ পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। এই সপ্তাহত আপুনি আনৰ ওপৰত নিৰ্ভৰশীল হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব, নহ’লে সময়মতে সহায় নাপালে আপোনাৰ কাম আবদ্ধ হৈ পৰিব পাৰে।

যদি আপুনি যিকোনো পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলোৱাত ব্যস্ত, তেন্তে তাৰ লগত জড়িত কিছুমান ভাল তথ্য পাব। পৰিয়াল বা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ লগত জড়িত যিকোনো ভুল বুজাবুজি আঁতৰোৱাৰ বাবে নিজে লোৱা পদক্ষেপ ফলপ্ৰসূ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিবলৈ হ’লে প্ৰেমৰ সংগীৰ বাধ্যবাধকতা আৰু প্ৰয়োজন দুয়োটা বুজিব লাগিব। বিবাহিত জীৱনক সুখী কৰি ৰাখিবলৈ জীৱন সংগীৰ বাবে ব্যস্ত জীৱনৰ পৰা কিছু সময় উলিয়াওক। বিশেষকৈ সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। খাদ্য আৰু ৰুটিন সঠিকভাৱে ৰাখক।

মকৰ ৰাশি- মকৰ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ এই সপ্তাহটো বৰ ব্যস্ত হবলৈ গৈ আছে।

সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপুনি কাম আৰু পৰিয়ালৰ দায়িত্বৰ বোজাত পৰিব পাৰে। ইয়াক সম্পন্ন কৰাত আপুনি আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। যিসকলে নিজৰ ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰাৰ কথা ভাবিছিল, তেওঁলোকৰ ইচ্ছা হয়তো এই সপ্তাহত বাস্তৱায়িত হ’ব। কমিছনত কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো অতি ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব আৰু তেওঁলোকে এই সপ্তাহত ভাল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

যদি আপুনি বহুদিন ধৰি ভূমি-বিল্ডিং বা বাহন লোৱাৰ কথা ভাবি আছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনজনৰ আগমনৰ বাবে ঘৰত সুখৰ পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব।

এই সময়ছোৱাত উৎসাহৰ বাবে ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগে, নহ’লে পিছত অনুতাপ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ কৰি তুলিবলৈ আৰু পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিবলৈ প্ৰেমৰ সংগীৰ সৰু সৰু কথাবোৰক আওকাণ কৰক।

যিকোনো সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি থাকোঁতে তৃতীয় ব্যক্তিৰ সহায় লোৱাৰ পৰিৱৰ্তে ইজনে সিজনৰ লগত কথা পতাটোৱেই ভাল হ’ব। বিবাহিত জীৱনত সদ্ভাৱ থাকিব আৰু প্ৰতিটো খোজতে আপুনি আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ পৰা সহায় লাভ কৰি থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- এই সপ্তাহটো কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মঙ্গল আৰু উপকাৰীতাৰে ভৰা।

এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ কাম ভালদৰে কৰিবলৈ আৰু সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আপোনাৰ ওপৰত এক বেলেগ শক্তি আৰু আত্মবিশ্বাস দেখিব। বিশেষ কথাটো হ’ল প্ৰতিজন সৰু-বৰ ব্যক্তিয়ে আপোনাৰ সপোন পূৰণত সহায় কৰাৰ বাবে উদ্যোগ লোৱা দেখা যাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ শলাগ ল’ব জ্যেষ্ঠসকলে।

ক্ষমতা-চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি নিয়োগৰ বাবে বহুদিন বিচৰণ কৰি আছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপুনি এটা ভাল সুযোগ পাব পাৰে। লাভৰ ক্ষেত্ৰত ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো ভাল হ’বলৈ গৈ আছে। বিশেষকৈ যিসকলে অংশীদাৰিত্বৰে কাম কৰি আছে তেওঁলোকে ভাল আৰ্থিক সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে।

সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে আৰাম বা ঘৰ মেৰামতি, আচবাব আদিৰ লগত জড়িত কামত অতিৰিক্ত ধন খৰচ কৰিব পাৰি। এই সপ্তাহত প্ৰেমৰ সংগীক লগ কৰিব নোৱাৰাৰ বাবে বা কিবা এটাক লৈ মত মতানৈক্যৰ বাবে মনটো অলপ দুখী হ’ব।

অৱশ্যে আপোনাৰ সমস্যা সমাধানত এজন বন্ধুৱে অতি সহায়ক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন।

মীন ৰাশি- মীন ৰাশিৰ ৰাশি জাতক-জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত এই সপ্তাহত ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্ম, ব্যৱসায় আদিৰ লগত জড়িত মহান সফলতাই আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সুখৰ এক ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব।

সঠিক সময়ত লোৱা সঠিক সিদ্ধান্ত হ’ব ধন লাভ আৰু আপোনাৰ অগ্ৰগতিৰ এক ডাঙৰ কাৰণ। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ মানুহে আপোনাৰ সিদ্ধান্তৰ শলাগ ল’ব। শিল্প, সংগীত আৰু সাংবাদিকতাৰ ক্ষেত্ৰখনৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সমাজত সন্মান বাঢ়িব। যদি আপুনি বহুদিনৰ পৰা ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ কথা ভাবি আহিছে, তেন্তে আপোনাৰ এই ইচ্ছা এই সপ্তাহত হয়তো বাস্তৱায়িত হ’ব।

আদালতত চলি থকা গোচৰটোত সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে। যদি পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ লগত বিবাদ হৈছিল, তেন্তে এজন জ্যেষ্ঠৰ মধ্যস্থতাত সকলো অভিযোগ আঁতৰি যাব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত পৰিয়ালৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

নিয়োজিত লোকসকলৰ বাবে উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বাঢ়িব। অবিবাহিত সকলৰ বিয়া ঠিক হ’লে ঘৰখনত সুখৰ পৰিবেশ আহিব৷ জীৱন সংগীৰ সাফল্যত মন সুখী হ’ব।

Related Articles

Back to top button