ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল (Horoscope)

দৈনিক ৰাশিফল (Horoscope): ১৯ মাৰ্চ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। কিন্তু আপুনি এক অজ্ঞাত ভয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব পাৰে। আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পিতৃৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। পাৰিবাৰিক সমস্যাবোৰে চিন্তিত কৰিব পাৰে। প্ৰতাড়নাৰ সন্মুখীন হব পাৰে, সেয়ে সাৱধান হওক। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। এজন বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ৰ সুযোগ লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ বাট বিচাৰি পাব। চাকৰিটোত কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। আপুনি শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। ব্যয় অধিক হ’ব। ব্যৱসায়িক কাৰণত যাত্ৰা কৰিবলগা হ’ব পাৰে, অৱশ্যে এই যাত্ৰা আজি কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হব। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি অতিৰিক্ত ব্যয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হ’ব। কামৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ক’ৰবাত ধন লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি ব্যৱসায়ত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। মনটো বিচলিত হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। কিছু কষ্টৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হব পাৰে। চাকৰিটোত কোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব নাথাকিব পাৰে। মনত আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি থাকিব। মানসিক চাপ থাকিব। পত্নীৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- মনটো শৈক্ষিক কামত নিয়োজিত থাকিব। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। পৰিয়ালৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি পাব পাৰে। কাৰ্যালয়ৰ পৰিৱেশ উন্নত হ’ব। উপাৰ্জনৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব, কিন্তু ব্যয়ও বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হওক। দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হব।

কন্যা ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। কামটোৰ প্ৰতি উৎসাহ আৰু আগ্ৰহ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ স্থিতি অনুকূল হ’ব। আপুনি পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয় আলোচনা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ পৰা উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি শিশুটোৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। মানসিক চাপ থাকিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। বন্ধু এজনৰ সহায়ত, আপুনি ব্যৱসায়ৰ সুযোগ পাব পাৰে। বিদেশ ভ্ৰমণো হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। কথাত নম্ৰতা থাকিব। সামাজিক স্থানত আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। আপুনি ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত ব্যস্ত থাকিব। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশি- লিখন-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বন্ধু এজনৰ সহায়ত, আপুনি উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ এক মাধ্যম হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱনত কিছু সংঘাত থাকিব পাৰে। জমা হোৱা ধন হ্ৰাস হ’ব। স্ব-সংযত হওক। মনত বিভ্ৰান্তি থাকিব। আপুনি ভাতৃ-ভগ্নী আৰু বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। বাণিজ্যিক কাৰণত ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

মকৰ ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। সম্পত্তি এটাৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালৰ এজন বৃদ্ধ ব্যক্তিৰ শাৰীৰিক বিষ হ’ব পাৰে। সঞ্চিত সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। খং আৰু আবেগৰ অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি শৈক্ষিক কামৰ বাবে যাত্ৰা কৰিব পাৰে। অতিৰিক্ত ব্যয় হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব পাৰে। মনত বিভ্ৰান্তি থাকিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। কামৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

মীন ৰাশি- ঘৰলৈ বন্ধুৰ আগমন ঘটিব পাৰে। মন সুখ থাকিব। আপুনি পৈতৃক সম্পত্তিৰ পৰা উপাৰ্জনৰ উৎস বিচাৰি পাব পাৰে। শৈক্ষিক কাৰ্যবোৰ উন্নত হ’ব। চাকৰিটোত ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। যাৰ বাবে আজি আপোনাৰ পৰিশ্ৰমো বৃদ্ধি পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকূল পৰিস্থিতি থাকিব। শিশুৰ পৰা কোনো সুখবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button