ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৪ এপ্ৰিল, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায়ত এটা নতুন বিনিয়োগ হ’ব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থনো লাভ কৰিব পাৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হব। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। আপুনি ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা সমৰ্থন পাব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে আজি অধিক কামৰ বোজা লাভ কৰাৰ ফলত কিছু ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। নিষ্ফল খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। বৌদ্ধিক কামৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰিব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাৰ কোনো কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে এক ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হ’ব।

মিথুন ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি থাকিব। আপোনাৰ অনুভূতি বোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চাকৰি সলনি কৰাৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় কাৰণত আপুনি ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। ভাতৃৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। হঠাৎ এজন পুৰণি বন্ধুৰ সাক্ষাতে আপোনাক আনন্দিত কৰিব। মাতৃ আৰু পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। লিখন-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰা হ’ব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা আৰ্থিকভাৱে সহায় লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সৈতে সদিচ্ছা বৰ্তাই ৰাখক। আজি আপোনাৰ আপোনজনৰ কথাই আপোনাক মানসিকভাৱে আঘাত দিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। কামৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে।

কন্যা ৰাশি – আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি মনত থাকিব পাৰে। আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। দিনটোত কিছু প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। পিতৃৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালৰ এগৰাকী বৃদ্ধ মহিলাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। অৱশ্যে আজি আপোনাৰ কোনো মূল্যবান সম্পদ ভ্ৰমণৰ সময়ত হেৰাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। শৈক্ষিক কামত মনোযোগ দিয়াৰ প্ৰয়োজন। অনথ্যা পৰীক্ষাত ইতিবাচক ফলাফল লাভ কৰাত ব্যৰ্থ হব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব। পৰিয়ালটোত শান্তি থাকিব। অতিৰিক্ত খং পৰিহাৰ কৰক। আজি আপোনাৰ কথাই যাতে কাৰো মনত আঘাত নিদিয়ে, তাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখক।

বৃশ্চিক ৰাশি- অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হব, যাৰ বাবে আজি আপুনি শৈক্ষিক কামত সুখী ফলাফল লাভ কৰিব পাৰিব।চাকৰি পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰ আদিতো আজি সফলতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন আদায় কৰিবলৈ সক্ষম হব। ব্যৱসায়ত কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পূৰ্বে ভালদৰে বিবেচনা কৰক। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি হব। মনত আত্মবিশ্বাস থাকিব।

ধনু ৰাশি- কথোপকথনত শান্ত হওক। শৈক্ষিক কামত মনোযোগ দিয়ক। বাহন আদি ক্ৰয় কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত যিকোনো কঠিন পৰিস্থিতিৰ পৰা আপুনি ওলাই আহিবলৈ সক্ষম হব। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিবলগা হব পাৰে। মিতভাষী হওক। মানসিক চাপ পৰিহাৰ কৰি চলক আৰু সঠিক মগজুৰে সিদ্ধান্ত লোৱাৰ যত্ন কৰক।

মকৰ ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি থাকিব। স্ব-সংযত হওক। বৃথা খং পৰিহাৰ কৰি চলিলে আজি আপোনাৰ বাবেই মংগল। ব্যৱসায়ত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হব পাৰে। আজি শত্ৰুৰ পৰা সতৰ্ক হৈ থাকক। স্বভাৱত বিৰক্তি থাকিব। সামাজিক স্থানত আজি সন্মান বৃদ্ধি পাব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। পাবলগীয়া ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি বন্ধুৰ দ্বাৰাই প্ৰতাড়িত হব পাৰে, সেয়েহে সাৱধান হৈ থাকক। খঙত যিকোনো সিদ্ধান্ত লৈ নেপেলাব। মন বিচলিত হব পাৰে। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি এজন বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে বদলি লাভ কৰিব পাৰে। বুকুৰ বিষৰ দৰে স্বাস্য সমস্যাত ভুগিব পাৰে। বাহিৰত খাদ্য গ্ৰহণ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ আচৰণে সহজতে আজি আনৰ মন জয় কৰিবলৈ সক্ষম হব। মনত আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। কামৰ দায়িত্ব বৃদ্ধি পাব পাৰে। অৱশ্যে বিষয়া সকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰিব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ ক্ষেত্ৰত পিতৃৰ সিদ্ধান্ত আজি আপোনাৰ বাবে লাভজনক বিবেচিত হব। মাতৃৰ পৰাও আজি আপুনি ধন লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button