ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল (Daily Horoscope)

দৈনিক ৰাশিফল (Daily Horoscope): ১৫ মাৰ্চ, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অনুকূল দিন হ’ব, কিন্তু যিকোনো প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ মোকাবিলা কৰিবলৈ আপুনি কামটো গুৰুত্বসহকাৰে ল’ব লাগিব। কাম কৰোতে মনোযোগেৰে নকৰিলে ভুল হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা কৰিব লাগিব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। সামাজিক ক্ষেত্ৰত কাম কৰা লোকসকলে সন্মান লাভ কৰিব। কিন্তু শত্ৰুৰ পৰা আজি সাৱধানে থাকক। শিক্ষাৰ্থীসকলেও আজি পৰীক্ষাত তেওঁলোকৰ মন অনুসৰি ফলাফল প্ৰাপ্ত কৰিব, যাৰ বাবে তেওঁলোক সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে এজন ব্যক্তিক তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত অংশীদাৰ কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি প্ৰথমে তেওঁলোকৰ পুংখানুপুংখ বিচাৰ কৰিব লাগিব। আপুনি কিছুমান বিশিষ্ট ব্যক্তিক লগ পাব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব। চাকৰিটোৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ কঠোৰ আচৰণৰ বাবে কামৰ ক্ষেত্ৰত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি পাৰিবাৰিক জীৱনত ভাৰসাম্য বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ বিভেদ আছিল, তেন্তে আজি সেয়া উন্নত হ’ব। পত্নীৰ সৈতে আপুনি সন্তানৰ কিছুমান সমস্যা ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনধৰি অমীমাংসিত আইনী কামৰ ওপৰত নজৰ দিব লাগিব। সন্ধিয়া, আপুনি ব্যৱসায়িক চুক্তি এটা চূড়ান্ত কৰিবলৈ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলে আজি কিছু ৰাজহুৱা সভা অনুষ্ঠিত কৰাৰ সুযোগ পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু বিভ্ৰান্তিকৰ দিন হ’ব। আপুনি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতিৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ ব্যয়ৰ ওপৰতো নজৰ দিব লাগিব। মনত অস্থিৰতা থাকিব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ বাবে, আপুনি বিচলিত হ’ব পাৰে। কিন্তু আপোনাৰ বন্ধু বা আত্মীয়ৰ সৈতে কথা পাতি আপুনি ভাল অনুভৱ কৰিব। চাকৰিটোৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে এজন অজ্ঞাত ব্যক্তিক বিশ্বাস কৰাৰ আগতে সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে ধনৰ বিষয়ে লেনদেন কৰে, তেন্তে পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰক।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। ব্যৱসায়ী সকলে এক চূড়ান্ত চুক্তি কৰিবলৈ সক্ষম হব, যাৰ দ্বাৰা আৰ্থিক লাভ বৃদ্ধি পাব। কিন্তু আপুনি খৰখেদাকৈ যিকোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আপোনাৰ মনত নেতিবাচক চিন্তা আহিব। পত্নীক বাবে আজি আপুনি কোনো উপহাৰ ক্ৰয় কৰিব পাৰে। আজি আপুনি পুৰণি ঋণ ঘূৰাই পাবলৈ সক্ষম হব। শিশুসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। পৰীক্ষাত আকাংক্ষিত ফলাফল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰে পৰিপূৰ্ণ দিন হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কোনো বন্ধু বা আত্মীয়ৰ দ্বাৰা প্ৰলোভিত হৈ বাজিত আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আপোনাৰ সৈতে কিছুমান তিক্ত শব্দ ক’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ মানসিকভাৱে হতাশাত ভূগিব পাৰে। আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰতো সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা এক বিতৰ্কৰ পৰিস্থিতি হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া, আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে সন্তানৰ বিবাহৰ সমস্যাৰ বিষয়ে কথা পাতিব পাৰে। যদি আপোনাৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা আছে, তেন্তে কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপুনি অংশীদাৰীত্বত এটা নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ সুযোগ পাব, য’ত আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলেও তেওঁলোকৰ দুৰ্বল বিষয়বোৰৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সেই বিষয়বোৰত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। খৰখেদাকৈ কোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। সন্ধিয়া কোনো মাংগলিক উৎসৱত যোগ দিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰতো আজি এক প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিকৰক। কথা কওতে মিতভাষী নহ’লে আজি বিপদত পৰিব পাৰে। চৰকাৰী চাকৰিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে কামৰ বোজা লাভ কৰিব পাৰে। পিতৃৰ চকুৰ ৰোগ হব পাৰে। ধাৰলৈ দিয়া টকা আজি উভতাই পাব পাৰে। সন্ধিয়ালৈ মন পচন্দৰ ঠাইলৈ ফুৰিবলৈ যাব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। দাম্পত্য জীৱনত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। ঘৰলৈ শহুৰৰ ঘৰৰ কোনো আলহীৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। ব্যৱসায়ত যদি বিনিয়োগৰ চিন্তাচৰ্চা কৰিছে, তেন্তে আজি আপুনি ভালদৰে বিচাৰ কৰি লোৱা ভাল। জ্যেষ্ঠ জনৰ আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ সাধাৰণ অসুস্থতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰুৱা বজাৰৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি পাব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি শাৰিৰীক অসুস্থতাত ভুগিব পাৰে। বিশেষকৈ পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যাই আজি আপোনাক মানসিকভাৱেও অসুস্থ কৰি তুলিব পাৰে। নিযুক্তি পৰীক্ষাত আজি আপুনি সফলতা লাভ কৰিব পাৰিব। শত্ৰুৱে আপোনাৰ ক্ষতিসাধন কৰিব বিচাৰিব পাৰে। আজি সহজতে কাকো বিশ্বাস কৰি মনৰ কথা খুলি নক’ব। নিবনুৱা সকলে আজি সংস্থাপনৰ সুৱৰ্ণ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া, আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটোৱে আপোনাৰ বাবে আশাপ্ৰদ ফলাফল কঢ়িয়াই আনিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে বিদেশলৈ যাব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনতো আজি সুখ বৃদ্ধি পাব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। আজি আপুনি গ্ৰহণ কৰা কোনো সিদ্ধান্তই ভৱিষ্যতৰ বাবে যোগাত্মক ফল প্ৰদান কৰিব। পত্নীৰ সৈতে ক’ৰবালৈ ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। আপোনাৰ সন্তানৰ সফলতাই আজি আপোনাক আনন্দিত কৰিব।

মীন ৰাশি- সম্পত্তি ক্ৰয়ৰ বাবে যদি আপুনি চিন্তাচৰ্চা কৰি আছে, তেন্তে আজি আপোনাৰ বাবে ভাল দিন। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায়ী সকলে বিনিয়োগ কৰাৰ পূৰ্বে অভিজ্ঞজনৰ সৈতে এই বিষয়ে আলোচনা কৰি লওক। বস্ত্ৰ, কাঁহ-পিতল আদিৰ সৈতে জড়িত ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ আজি লাভ বৃদ্ধি হব। পৰিয়ালত কোনো মাংগলিক অনুষ্ঠানৰ আয়োজন হব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব। পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে হঠাৎ আপোনাৰ সাক্ষাতে মনত আনন্দ দিব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button