ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৭ মাৰ্চ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত শান্তিৰ পৰিৱেশ থাকিব। পৰীক্ষামূলক কাৰ্যত সুখী ফলাফল লাভ কৰিব। স্বাস্থ্য সচেতন হওক। ব্যয় অধিক হ’ব। মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। কথোপকথনত শান্ত হওক। নেতিবাচক চিন্তাই প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত ঘটিব পাৰে। উপাৰ্জনৰ উৎস হ্ৰাস হব। ব্যৱসায়ত লোকচানৰ সন্মুখীন হব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- মনটো স্থিৰ কৰি ৰাখক। অপ্ৰয়োজনীয় চিন্তাই মনটো অশান্ত কৰি তুলিব পাৰে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। এজন বন্ধুৰ সহায়ত নিযুক্তিৰ সুযোগ লাভ কৰিব। নিজৰ লগতে পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। উপাৰ্জনৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। কথাত নম্ৰতা থাকিব। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক।

মিথুন ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। কথোপকথনত শান্ত হওক। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। কৰ্মৰ খাতিৰত বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। অৱশ্যে এই যাত্ৰা লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ কথাই আজি আনক আঘাত দিব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হব। ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। বাহিৰত খাদ্য গ্ৰহণ কৰাৰ পৰা পাৰিলে আজি বিৰত থাকক।

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। কঠিন পৰিস্থিতিত ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালত শান্তিৰ পৰিৱেশ থাকিব। আপুনি এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আজি আপুনি আনৰ প্ৰৰোচনাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হব পাৰে। মাতৃৰ পুৰণি কোনো ৰোগৰ আজি উপশম ঘটিব পাৰে। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰ আদিত আজি সফলতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব।

সিংহ ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। স্ব-সংযত হওক। লিখন-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ত থাকিব। বৌদ্ধিক কামৰ ফলত সম্পদ প্ৰাপ্তিও হ’ব পাৰে। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তিয় কাৰণত আজি আপুনি ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে। কিন্তু এই ভ্ৰমণকালত আপোনাৰ অধিক ব্যয়ে আৰ্থিক সমস্যাত পেলাব পাৰে। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। উপাৰ্জনৰ নতুন পথৰ সন্ধান লাভ কৰিব পাৰে। সামাজিক স্থানত আজি কিছু মাৰ্জিত হৈ চলক।

কন্যা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। আপোনাৰ অনুভূতি বোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। ব্যয় অধিক হ’ব। উপাৰ্জনো বৃদ্ধি হ’ব। ঘৰলৈ এজন বন্ধুৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহযোগিতাৰ দ্বাৰা ব্যৱসায় সম্প্ৰাসৰণ কৰিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। স্থগিত হৈ থকা কোনো কামৰ বাবে আজি আপুনি কাৰ্যালয়ত বিষয়াৰ পৰা কথা শুনিবলগা হব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আপুনি আত্মবিশ্বাসী হ’ব। স্ব-সংযত হওক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তন যোগ আছে। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু কথোপকথনত শান্ত হোৱাৰ প্ৰয়োজন। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। ঘৰুৱা কাৰণত ব্যয় বৃদ্ধি হব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। নিষ্ফল খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপন কৰিব পাৰে। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। পৈত্তৃক সম্পত্তিৰ পৰা উপাৰ্জনৰ নতুন বাট লাভ কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব।

ধনু ৰাশি- শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ত থাকিব। আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। অৱশ্যে এই যাত্ৰা লাভজনক হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰি। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। মনত আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি থাকিব। পৰিয়ালৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- মন সুখী হ’ব। আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। সম্পত্তি এটা উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। এজন বন্ধুৰ সহায়ত, ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। অপৰিকল্পিত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। হতাশাৰ অনুভূতি থাকিব। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে।

কুম্ভ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে আন এখন ঠাইলৈ যাব পাৰে। ব্যয় অধিক হ’ব। আজি আপুনি কঠিন পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হব পাৰে। খং পৰিহাৰ কৰক আজি নিজকে সংযত কৰি ৰাখক। সামাজিক স্থানত অপমানিত হব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব।

মীন ৰাশি- মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। নিষ্ফল খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সম্প্ৰীতিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব। আজি আপুনি বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button