ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল (Horoscope)

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২১ মাৰ্চ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- যিকোনো ধৰণৰ বিতৰ্ক বা বিৰোধিতা পৰিহাৰ কৰক। আৰ্থিক সীমাবদ্ধতাৰ বাবে, কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম মাজতে স্থগিত হৈ পৰিব পাৰে। প্ৰিয়জনৰ সৈতে কিছু অন্তৰংগ মুহূৰ্ত পাৰ কৰিবলৈ সুযোগ পাব। শত্ৰুৰ পৰা আজি সাৱধান হৈ চলক। মাতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। শৈক্ষিক কামত আজি ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- বৈবাহিক জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। আজি, যদি আপুনি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে সেই কামটো সম্পূৰ্ণ হ’ব। আজি আপুনি ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে বিষয়া সকলৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত বদলিৰ যোগ আছে। কোনো পুৰণি বিবাদ আজি সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মিথুন ৰাশি- কামত থকা বাধাবোৰ আঁতৰ হ’ব। কামত অগ্ৰগতি লাভ কৰিব। যদি আপুনি এজন চাকৰি সন্ধানকাৰী তেন্তে আজি আপুনি সংস্থাপনৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে বদলিৰ সুযোগ পাব। যিসকলে ব্যৱস্থাপনা পৰীক্ষাত অৱতীৰ্ণ হ’বলৈ গৈ আছে তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ ফলাফলত হতাশ হ’ব। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মতানৈক্য ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- পৰোপকাৰ আৰু সামাজিক কামে আজি আপোনাক আকৰ্ষিত কৰিব। যদি আপুনি এনে ভাল কামত কিছু সময় অতিবাহিত কৰে, আপুনি যথেষ্ট ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন আনিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ বিবাদ ঘটিব পাৰে যদিও সেয়া নিষ্পত্তি কৰিবলৈ সক্ষম হব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত ভাতৃ আৰু বন্ধুৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি পুৰণি কিবা এটাৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে, কিন্তু সন্ধিয়ালৈ সকলো ঠিক হৈ যাব। মনত কিবা এটাৰ বিষয়ে সন্দেহ থাকিব পাৰে। আজি, ঘৰত হঠাতে এজন বন্ধুৰ আগমন হ’ব পাৰে। কাৰ্যালয়ৰ যিকোনো কামত থকা বাধা সহকৰ্মীৰ সহযোগত আঁতৰ কৰিব পাৰিব। স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। ব্যৱসায়ত বিনিয়োগৰ পূৰ্বে অভিজ্ঞজনৰ পৰা পৰামৰ্শ লওক।

কন্যা ৰাশি- আজি পাৰিবাৰিক সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। বৈবাহিক জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। নিযুক্তিৰ সুযোগ বিকশিত হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় পৰিহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কৰ্মচাৰীসকলৰ পদোন্নতি বা অৰ্থনৈতিক লাভালাভ থাকিব পাৰে। হঠাৎ কোনো ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। আনৰ সহায়ত, আপুনি সোনকালেই কোনো আধৰুৱা কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আপোনাৰ শক্তিৰ স্তৰ উচ্চ হ’ব। আজি আপুনি আনক টকা ধাৰলৈ দিয়াৰ পৰা বিৰত থাকক। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিব লগা হ’ব পাৰে। পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। নিজৰ লগতে মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। পুৰণি সম্পত্তিৰ পৰা আজি আপোনাৰ অৰ্থ লাভ হ’ব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি কিছুমান লোকৰ সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা লাভ কৰিব। আপুনি কাৰ্যালয়ৰ কামৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে। এই যাত্ৰা লাভজনক হ’ব। আপুনি ধনৰ বিষয়ে ভাল খবৰ পাব পাৰে। আজি আপুনি এটা কোম্পানীৰ পৰা চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। আজি এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিক লগ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ঘৰলৈ সন্ধিয়া অতিথিৰ আগমণ ঘটিব।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত জড়িত হ’ব। খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভজনক পৰিস্থিতি থাকিব। ব্যৱসায়িক যাত্ৰা সফল হ’ব। আপুনি শিশু পক্ষৰ চিন্তাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। আপোনাৰ আইনী কাম ত্বৰান্বিত হ’ব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসই আপোনাক আৰ্থিক ভাৱে শক্তিশালী কৰিব। যাত্ৰাৰ সময়ত এজন বিশেষ ব্যক্তিক লগ পোৱাটো লাভজনক হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আপোনাৰ মনোভাৱ সলনি কৰিবলৈ সামাজিক অনুষ্ঠান এটাত যোগদান কৰক। প্ৰাৰ্থনাই আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰিব আৰু সৌভাগ্যই আপোনাৰ সংগ দিব। পূৰ্বে কৰা কোনো কঠোৰ পৰিশ্ৰমে আজি আপোনাক সুফল প্ৰদান কৰিব। পত্নীৰ সৈতে মনৰ কথা ভাগবতৰা কৰিব পাৰে। কিন্তু আনৰ আগত নিজৰ মনৰ কথা কোৱাৰ পূৰ্বে সাৱধান হওক, কিয়নো আপুনি বিপদতো পৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মানসিক শক্তি বৃদ্ধি হব। সামাজিক স্থানত আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ অনুষ্ঠিত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলে কোনো নতুন ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে চিন্তা চৰ্চা কৰিব পাৰে। নতুন প্ৰকল্পত কৰা বিনিয়োগে আপোনাক লাভাৱাম্বিত কৰিব। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত সবল হব। শিশুৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলে তেওঁলোকৰ লাভ বৃদ্ধি কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি বুকুৰ বিষৰ দৰে ৰোগত আক্ৰান্ত হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধিয়ে আজি আপোনাক ক্ষন্তেক সময়ৰ বাবে বিচলিত কৰিব পাৰে। খং পৰিহাৰ কৰক। আজি আপুনি কোনো কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button