ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল (Horoscope)

দৈনিক ৰাশিফল (Horoscope): ১৯ এপ্ৰিল, মঙ্গলবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ সপোনটো বাস্তৱলৈ ৰূপান্তৰিত হ’ব পাৰে। কিন্তু আপোনাৰ উৎসাহ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, কিয়নো অত্যাধিক সুখ সমস্যাৰ উৎস হ’ব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু একে সময়তে উপাৰ্জন বৃদ্ধিয়ে এক ভাৰসাম্য সৃষ্টি কৰিব। আপুনি আপোনাৰ সমস্যাবোৰ পাহৰি যাব আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। দুখ নকৰিব, কেতিয়াবা বিফল হোৱাটো বেয়া কথা নহয়। এয়াই জীৱনৰ সৌন্দৰ্য।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো ভাল হ’ব। আজি আপুনি নতুন কাম বোৰ সংগঠিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। চাকৰি বিচৰা আৰু পেছাদাৰীসকলৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন। বেতনভোগী লোকসকলে উচ্চ কৰ্তৃপক্ষক ভাল পাব। পুৰণি অসম্পূৰ্ণ কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পদোন্নতিৰ পৰা অৰ্থনৈতিক লাভালাভ হ’ব পাৰে। আপোনাৰ আধিপত্য বৃদ্ধি পাব। উপহাৰ আৰু সন্মান লাভ কৰি মন সুখী হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে। ঘৰত আৰু বন্ধুবৰ্গৰ মাজত আপোনাৰ পৰিস্থিতি উন্নত কৰাৰ বিষয়ে চিন্তা কৰক। আজি আপোনাৰ মন অধিক আৱেগিক হ’ব। সমস্যাবোৰ আপোনাৰ মনৰ পৰা আঁতৰ কৰক। ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীয়ে ধনৰ লেনদেনত সাৱধান হ’ব লাগে আৰু দূৰলৈ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰিব লাগে। আপুনি এটা নতুন চাকৰি বা প্ৰকল্প বিচাৰি পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত নল’ব, বিশেষকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ অৰ্থনৈতিক লেনদেনত দৰদাম কৰোঁতে। কঠিন সময়ত আপোনাক সহায় কৰা আত্মীয়সকলৰ প্ৰতি কৃতজ্ঞতা জ্ঞাপন কৰক। আপোনাৰ এই সৰু কাৰ্য্যই তেওঁলোকৰ উৎসাহ বৃদ্ধি কৰিব। পত্নীৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

সিংহ ৰাশি- আজি মধ্যমীয়া ভাৱে ফলপ্ৰসূ হোৱা যেন লাগিছে। আপুনি বিবাহিত জীৱনত থাকিব আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত অংশীদাৰ সকলৰ মাজত বিভেদ হ’ব পাৰে, সেয়েহে এই দিনটোত আপুনি সাৱধান হোৱা ভাল। আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব, কিন্তু মনটো পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। মাতৃৰ পৰা অৰ্থলাভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিত আগমন ঘটিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ জীৱনত এনে এজন ব্যক্তি আহিব বুলি আশা কৰিব পাৰে যি আপোনাৰ জীৱনত ভালৰ বাবে যথেষ্ট পৰিৱৰ্তন হ’ব। দীৰ্ঘম্যাদী বিনিয়োগ পৰিহাৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বাহিৰলৈ যোৱাৰ বাবে কিছু সুখী মুহূৰ্ত অতিবাহিত কৰিব। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত আজি আপোনাৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন। কথা-বতৰাত সংযত হওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব, যি আপোনাৰ বাবে সমস্যাৰ উৎস হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। আপোনাৰ জীৱন সংগীয়ে আপোনাক সহায় কৰিব আৰু সহায়ক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। অৱশ্যে এই ভ্ৰমণ কষ্টকৰ হব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস হৈ পৰিব। আপোনাৰ ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপুনি পাৰিবাৰিক কাৰ্যসূচীত সকলোৰে আকৰ্ষণৰ কেন্দ্ৰবিন্দু হ’ব। আজি আপোনাৰ মনলৈ নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ ধাৰণা আহি আছে, আজি ইয়াৰ বাবে এটা শুভ দিন। আজি আপুনি এটা ডাঙৰ ব্যৱসায়ৰ সুযোগ পাবলৈ গৈ আছে।

ধনু ৰাশি- খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত নল’ব, বিশেষকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ অৰ্থনৈতিক চুক্তিত দৰদাম কৰোঁতে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আপোনাৰ জীৱনত এক বিশেষ গুৰুত্ব থাকিব। কেৱল এক স্পষ্ট বুজাবুজিৰ দ্বাৰাহে আপুনি আপোনাৰ পত্নী/স্বামীক আৱেগিক সমৰ্থন দিব পাৰে। আপোনাৰ দক্ষতা বৃদ্ধি কৰিবলৈ নতুন কৌশলৰ আশ্ৰয় লওক। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মানসিক শান্তি বিঘ্নিত হ’বলৈ নিদিব। আপোনাৰ সঙ্গী আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কিছু সময় কটাব। আজি আপুনি অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিব পাৰে, ইয়াক এৰাই চলিবলৈ কৰবালৈ যাব পাৰে আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কিছু সময় কটাব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বিৰোধীসকল পৰাজিত হ’ব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। মাতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- হঠাতে আপোনাৰ ওচৰত টকা আহিব, যি আপোনাৰ ব্যয় আৰু বিল আদিৰ সমস্যা সমাধান হব। কিছুমানৰ বাবে, পৰিয়ালত নতুন কাৰোবাৰ আগমনে উদযাপন আৰু উল্লাসৰ মুহূৰ্ত বোৰ কঢ়িয়াই আনিব। আপোনাৰ মনত কামৰ চাপ থকা স্বত্বেও, আপোনাৰ প্ৰিয়জনে আপোনাক সুখৰ মুহূৰ্ত প্ৰদান কৰিব। পুৰণি স্থগিত কাম সম্পন্ন হব পাৰে। কথা কওঁতে মাৰ্জিত হওক।

মীন ৰাশি- আজি যিকোনো লেনদেন সাৱধানে কৰিব। একপক্ষীয় প্ৰেমে আপোনাক নিৰাশ কৰিব পাৰে। নতুন আঁচনিবোৰ আকৰ্ষণীয় হ’ব আৰু ভাল উপাৰ্জনৰ উৎস হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। এই যাত্ৰাই তাৎক্ষণিক লাভালাভ আনিব নোৱাৰে, কিন্তু ই এক ভাল ভৱিষ্যতৰ ভেটি স্থাপন কৰিব। আপুনি আজি ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনাও কৰিব পাৰে। স্থগিত হৈ থকা কামটোও সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব। সৰু সমস্যাবোৰে আপোনাক আগুৰি ধৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button