অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ৫ ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ১১ ছেপ্টেম্বৰলৈ

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে মেষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত সেইসকল লোকৰ পৰা অতি সাৱধান হ’ব লাগিব যিসকলে প্ৰায়ে আপোনাৰ কাম নষ্ট কৰাত নিয়োজিত হৈ থাকে। যিকোনো বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থকাই ভাল হ’ব। ব্যৱসায়ত বিত্তীয় লেনদেনত অতি সাৱধান হওক, নহ’লে আৰ্থিক ক্ষতি হ’ব পাৰে। কাকো অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰি নিজৰ কাম আনৰ ওপৰত এৰি দিয়াৰ পৰা বিৰত থাকক।

সপ্তাহৰ মাজভাগত কিছুমান ঘৰুৱা চিন্তাই আপোনাক খেদি ফুৰিব পাৰে। এই সপ্তাহত আপুনি নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সম্পৰ্ক দুয়োটাতে গুৰুত্ব দিব লাগিব। স্বাস্থ্যজনিত অসাৱধানতাই আপোনাক অসুবিধাত পেলাব পাৰে। ভাতৃ বা ভগ্নীৰ মাজত বিভাজনৰ বাবে মনটো বিক্ষিপ্ত হৈ থাকিব পাৰে।

এই সময়ছোৱাত আপুনি কামৰ লগত জড়িত হৈ দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণ ক্লান্তিকৰ হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত এটা বুদ্ধিমান পদক্ষেপ আগুৱাই লওক আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ অনুভৱক আওকাণ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। বিবাহিত জীৱনত জীৱন সংগীৰ লগত মিলাপ্ৰীতি থাকিব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে এই সপ্তাহত মানুহৰ সৈতে একেলগে কাম কৰি নিজৰ জীৱনৰ সৈতে জড়িত যিকোনো লক্ষ্য পূৰণ কৰিব লাগিব। ঘৰতে হওক বা অফিচেই হওক, মানুহৰ সহযোগিতা অবিহনে আপোনাৰ কাম সম্ভৱ নহ’ব। এনে অৱস্থাত মানুহৰ সৰু সৰু কথাবোৰক আওকাণ কৰিলে নিজৰ কামত মনোনিৱেশ কৰিব লাগিব।

যদি আপুনি নিজৰ কৰ্মসংস্থাপন সলনি কৰাৰ কথা ভাবিছিল, তেন্তে আপোনাৰ পৰিস্থিতি বিবেচনা কৰি এই দিশত পদক্ষেপ লোৱা উচিত। কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ ভাল বন্ধু বা বিশেষজ্ঞৰ মতামত লোৱাটো ভাল হ’ব। এই সময়ছোৱাত খৰখেদাকৈ বা আৱেগৰ পৰা ওলাই আহি কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক।

আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত হস্তক্ষেপ কৰিব পাৰে। এনে অৱস্থাত বিতৰ্কৰ পৰিৱৰ্তে আলোচনাৰ জৰিয়তে যিকোনো ধৰণৰ ভুল বুজাবুজি আঁতৰোৱাৰ চেষ্টা কৰক। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। কঠিন সময়ত আপোনাৰ জীৱন সংগী হ’ব আপোনাৰ সহায়। সপ্তাহৰ শেষত ল’ৰা-ছোৱালীৰ ফালৰ পৰা কিছুমান সুখকৰ খবৰ পাব পাৰে। গাড়ী সাৱধানে চলাওক। আঘাত পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

মিথুন ৰাশি- এই সপ্তাহটো মিথুন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে অতি ব্যস্ত হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত হৈ দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। যাত্ৰাটো ক্লান্তিকৰ হ’ব। যাত্ৰাৰ সময়ত এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ লগত চিনাকি হ’ব, যাৰ ফলত ভৱিষ্যতে ডাঙৰ লাভ হ’ব।

পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিবলৈ অধিক কষ্টৰ প্ৰয়োজন হ’ব। কাৰ্যালয় আৰু ঘৰৰ মাজত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰাত শ্ৰমিক মহিলাসকলে কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত আৰামৰ সৈতে জড়িত কামত অতিৰিক্ত ধন খৰচ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ বাজেট অলপ বিশৃংখল হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আকাংক্ষিত সুবিধা লাভ কৰিব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ কথা ভাবিছিল, তেন্তে ইয়াৰ বাবে আপুনি কোনো নিৰ্দিষ্ট ব্যক্তি বা বন্ধু-বান্ধৱীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। প্ৰেম আৰু বিশ্বাস বাঢ়িব প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন।

কৰ্কট ৰাশি- কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে এই সপ্তাহত এলাহ আৰু আনৰ দ্বাৰা সমৰ্থিত হোৱাৰ পৰা হাত সাৰিব লাগিব। যদি আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত এটা ডাঙৰ প্ৰজেক্টত কাম কৰি আছে, তেন্তে সময়মতে আৰু সঠিক পদ্ধতিৰে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আপুনি অধিক কষ্টৰ প্ৰয়োজন হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আজিৰ কাম কাইলৈৰ বাবে পিছুৱাই দিয়াৰ অভ্যাসটো এৰাই চলিব লাগিব, নহ’লে আপুনি বিচৰা সফলতাৰ পৰা বঞ্চিত হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ মাজভাগত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ মন পঢ়া-শুনা কৰি ভাগৰি পৰিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত জীৱিকাৰ মাধ্যমত ব্যাঘাত জন্মিব। ব্যৱসায়ত আপোনাৰ প্ৰতিযোগীসকলক কঠিন প্ৰতিযোগিতা দিব লাগিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপুনি কামৰ লগত জড়িত হৈ দীঘলীয়া আৰু ক্লান্তিকৰ যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। যাত্ৰাৰ সময়ত নিজৰ স্বাস্থ্য আৰু নিজৰ বস্তু দুয়োটাৰে ভালদৰে যত্ন লওক।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত নিজৰ কথা-বতৰা আৰু আচৰণ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, নহ’লে প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ শেষত পৰিয়ালৰ সৈতে যিকোনো ধৰ্মীয় বা পৰ্যটনস্থলীলৈ যোৱাটো সম্ভৱ। খাদ্যৰ যত্ন লওক, নহ’লে পেটৰ লগত জড়িত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহটো সিংহ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে সুখেৰে ভৰা হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে ঘৰতে ধৰ্মীয় বা শুভ কাম কৰিব পাৰে। দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ তীৰ্থযাত্ৰাও সম্ভৱ। এই সময়ত ঘৰত সুখৰ পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব।

মাৰ্কেটিং, সম্পত্তি আৰু কমিছনৰ কাম কৰা সকলৰ বাবে এই সময় অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত বেষ্ট ফ্ৰেণ্ডৰ সহায়ত যিকোনো ডাঙৰ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। চৰকাৰ-চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত এজন ফলপ্ৰসূ ব্যক্তিৰ সহায়ত লাভৰ আঁচনিখনত যোগদান কৰাৰ সুযোগ থাকিব। যদি আপুনি বহুদিন ধৰি মাটি ক্ৰয়-বিক্ৰয় কৰি নিৰ্মাণ কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ সপোন বাস্তৱায়িত হ’ব পাৰে। ইয়াৰ ফলত আপুনিও আকাংক্ষিত সুবিধা লাভ কৰিব।

পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত বিবাদ নিষ্পত্তি কৰা হ’ব। যদি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত কিবা বাধা আছিল, তেন্তে এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত সেয়া অতিক্ৰম হ’ব আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে প্ৰেম আৰু সমন্বয় বাঢ়িব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। শিশুৰ লগত জড়িত কোনো ডাঙৰ চিন্তা দূৰ কৰিলে ঘৰখনত সুখৰ পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

কন্যা ৰাশি- কন্যা ৰাশিৰ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ এই সপ্তাহটোত জীৱনৰ নতুন সুযোগৰ দুৱাৰ মুকলি হব। এই সপ্তাহত, আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায় চলাবলৈ আকাংক্ষিত অফাৰ পাব পাৰে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিৰ পৰাই আপোনাৰ পৰিকল্পিত কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ ভিতৰত আচৰিত ধৰণৰ শৌৰ্য্য আৰু উৎসাহ দেখিবলৈ পাব।

ক্ষেত্ৰখনত চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব। নিয়োজিত লোকসকলৰ বাবে উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হৈ পৰিব। সপ্তাহৰ মাজভাগত কোনো বিশেষ ব্যক্তিৰ সহায়ত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা থাকিব। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত দীঘলীয়া বা চুটি যাত্ৰা সম্ভৱ। যাত্ৰা সুখদায়ক আৰু উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ধৰ্মীয় কাম-কাজৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। পৰিয়ালৰ সৈতে যিকোনো তীৰ্থস্থান চাবলৈ যাব পাৰিব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। বিপৰীত লিংগৰ প্ৰতি আকৰ্ষণ বাঢ়িব। একে সময়তে ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা প্ৰেমৰ সংগীসকলৰ মাজত ভালপোৱা বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

তুলা ৰাশি- এই সপ্তাহটো তুলা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে সুখ আৰু সৌভাগ্যৰে ভৰা হব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মসংস্থাপনৰ ক্ষেত্ৰত এক ডাঙৰ কৃতিত্ব হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত আপুনি এটা ডাঙৰ পৰিকল্পনাত কাম কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে। আকাংক্ষিত ঠাইত ট্ৰেন্সফাৰ বা প্ৰমোচন হ’লে ঘৰত সুখৰ পৰিবেশ আহিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ আৰামৰ লগত জড়িত কামত বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন খৰচ কৰিব পাৰে।

সপ্তাহৰ মাজভাগত আপোনাৰ মনটো ধৰ্মীয়-সামাজিক কাম-কাজত নিয়োজিত হ’ব আৰু এনেধৰণৰ কাম-কাজত আপুনি সক্ৰিয়ভাৱে অংশগ্ৰহণ কৰিব। সমাজত আপোনাৰ প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব। এই সময়ছোৱাত আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ লাভ কৰিব আৰু যাৰ সহায়ত আপুনি ইতিমধ্যে চলি থকা আৰ্থিক সমস্যাসমূহ অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে প্ৰিয় বন্ধু বা পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে পিকনিক বা পাৰ্টিৰ অনুষ্ঠান এটাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থাকিব তীব্ৰতা। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো মিশ্ৰিত হব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ ইগো এৰি সকলোৰে সৈতে ভাল সম্পৰ্ক বৰ্তাই ৰাখিব লাগিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কামৰ লগত জড়িত হৈ অলপ বেছিকৈ দৌৰিব লাগিব পাৰে। আদালতৰ সৈতে জড়িত বিষয়টোক লৈ মনটো চিন্তিত হৈ থাকিব পাৰে। চৰকাৰৰ লগত জড়িত কামবোৰ ক্ষমতাত পাবলৈ আপুনি হয়তো আৰু অলপ সময় অপেক্ষা কৰিব লাগিব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত হঠাতে ঘৰ মেৰামতি আদিত অধিক টকা খৰচ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিবলৈ অতিৰিক্ত কষ্টৰ প্ৰয়োজন হ’ব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সাৱধানে এখোজ আগুৱাই যাওক আৰু মানুহৰ আগত প্ৰদৰ্শন কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক, নহ’লে হয়তো সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। ঘৰৰ এজন বৃদ্ধ সদস্যক লৈ হয়তো মনটো অলপ চিন্তিত হৈ থাকিব।

ধনু ৰাশি- ধনু ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো মিশ্ৰিত বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ডাঙৰ কৃতিত্বৰ বাবে আপোনালোকৰ সন্মান বাঢ়িব। এজন ফলপ্ৰসূ ব্যক্তিৰ সহায়ত সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত বিবাদ নিষ্পত্তি হ’ব। ব্যৱসায়টো আগবঢ়াই নিয়াৰ ক্ষেত্ৰত বন্ধু-বান্ধৱী আৰু আত্মীয়-স্বজনৰ সহায় লাভ কৰিব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত পৰিয়ালৰ যিকোনো সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে মনটো চিন্তিত হৈ পৰিব। এই সময়ছোৱাত আয় কম হৈ থাকিব আৰু ধনৰ ব্যয় অধিক হৈ থাকিব। যাৰ বাবে আপোনাৰ বাজেট অলপ বিশৃংখল হ’ব পাৰে। এই সময়ত আপুনি যিকোনো কথাত মানসিক চাপ লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব, নহ’লে ৰক্তচাপ সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে। কিন্তু শিশুটিৰ কেৰিয়াৰ বা বিবাহক লৈ মনটো চিন্তিত হৈ থাকিব।

এই সপ্তাহত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত কিছু বাধা আহিব পাৰে। প্ৰেমৰ সংগীক লগ কৰিব নোৱাৰাৰ বাবে মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। টেঙা আৰু মিঠা বিবাদেৰে বিবাহিত জীৱন স্বাভাৱিক হৈ থাকিব। স্বাস্থ্যজনিত কোনো সমস্যাক একেবাৰেই আওকাণ কৰিবলৈ নাপাহৰিব, নহ’লে চিকিৎসালয়লৈ ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- কোনো ধৰণৰ ঘৰুৱা বিবাদ বা কাম সম্পৰ্কীয় দায়িত্ব সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰাৰ বাবে এই সপ্তাহত মকৰ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ মন বিক্ষিপ্ত হব। এই সময়ছোৱাত মনত উদ্বিগ্নতাৰ বাবে আপোনাৰ কামো নষ্ট হ’ব পাৰে। এনে অৱস্থাত নিজৰ কথা-বতৰা আৰু আচৰণ দুয়োটাতে সম্পূৰ্ণ নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক।

সপ্তাহৰ মাজভাগত ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত হৈ দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণ সুখদায়ক আৰু লাভজনক হ’ব, কিন্তু ইয়াৰ পিছতো আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি সামান্য হ’ব। এই সময়ছোৱাত ধনৰ লেনদেনত অতি সাৱধান হ’ব লাগে আৰু অতিৰিক্ততাৰ পৰা বিৰত থাকক। সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধৰ তুলনাত পিছৰটোৱে কিছু সকাহ দিব। এই সময়ছোৱাত এজন বেষ্ট ফ্ৰেণ্ডৰ সহায়ত আপুনি বিভ্ৰান্তিৰ পৰিস্থিতিৰ পৰা ওলাই আহি নিজৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত সঠিক সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰিব।

ব্যৱসায়ত আপুনি আকাংক্ষিত লাভ পাব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো মিশ্ৰিত বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে টেঙা-মিঠা বিবাদৰ মাজতেই থাকিব প্ৰেম। পত্নীৰ লগত ভাল সম্পৰ্ক থাকিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক আৰু নিজৰ ৰুটিন সঠিকভাৱে ৰাখক।

কুম্ভ ৰাশি- কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে এই সপ্তাহত অতিৰিক্ত কষ্ট বা কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰি আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব লাগিব বা সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপোনাৰ ক্ষেত্ৰ বা ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি মধ্যমীয়া হ’ব। অৱশ্যে এই সময়ছোৱাত আপুনি আগৰ দৰেই আপোনাৰ ভাল বন্ধুসকলৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰি থাকিব।

কৰ্মসংস্থাপন বিচৰা সকলৰ বাবে অপেক্ষা অলপ বাঢ়িব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত কিছু ঘৰুৱা চিন্তাৰ বাবে মনটো অলপ বিচলিত হ’ব যদিও সপ্তাহৰ শেষলৈকে আপুনি ইয়াক অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিক লগ পাব, যাৰ সহায়ত আপুনি ভৱিষ্যতে লাভৰ পৰিকল্পনাত যোগদান কৰাৰ সুযোগ পাব।

এই সময়ছোৱাত বিদেশৰ কাম-কাজত জড়িত লোকসকলে আকাংক্ষিত সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে প্ৰেমৰ সংগীক লগ পোৱাত অসুবিধা হ’ব, যাৰ বাবে মনটো অলপ দুখী হ’ব। অৱশ্যে সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে আপোনাৰ বাবে শান্তিপূৰ্ণ হ’ব আৰু আপুনি তেওঁৰ লগত অধিক সময় কটাব পাৰিব আৰু হাঁহিব পাৰিব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন।

মীন ৰাশি- এই সপ্তাহটো মীন ৰাশিৰ বাবে অতি অনুকূল হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে নিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত যিকোনো ডাঙৰ বাধা আঁতৰ হ’লে আপুনি সকাহৰ উশাহ ল’ব। এই সময়ছোৱাত ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ থাকিব আৰু ইয়াৰ সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব। আৰামৰ লগত জড়িত কামত টকা খৰচ কৰা হ’ব। মাটি আৰু গৃহৰ সৈতে জড়িত বিবাদ নিষ্পত্তি কৰা হ’ব।

যদি আদালতত কোনো গোচৰ চলি আছে, তেন্তে সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে। যিসকলে বিদেশত নিজৰ কেৰিয়াৰ বিচাৰিছিল, তেওঁলোকৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে এই সপ্তাহত। শ্ৰমিক মহিলাৰ বিশেষ সুবিধা হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত কাৰোবাৰ লগত হোৱা সাক্ষাৎ প্ৰথমে বন্ধুত্বলৈ পৰিণত হ’ব পাৰে আৰু তাৰ পিছত পিছলৈ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কলৈ পৰিণত হ’ব পাৰে।

একে সময়তে ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা মানুহখিনিৰ মাজতো ভাল সদ্ভাৱ দেখা যাব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। আপুনি আনন্দৰে আপোনাৰ পত্নীৰ লগত সময় কটাব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

Related Articles

Back to top button