চাওক আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ৬ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা ১২ ফেব্ৰুৱাৰীলৈ

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে শুভ হব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে হঠাতে ডাঙৰ আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ দিশত কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। ব্যৱসায়তো আশাব্যঞ্জক অগ্ৰগতি হ’ব, কিন্তু লেনদেন কৰাৰ সময়ত অতি সাৱধান হওক আৰু আনক অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰাটো এৰক।

এই সময়ছোৱাত এজন বিদ্বান ব্যক্তিৰ সৈতে সম্পৰ্ক গঢ় লৈ উঠিব আৰু ভৱিষ্যতে তেওঁৰ সহায়ত আপুনি কোনো লাভজনক আঁচনিত যোগদান কৰাৰ সুযোগ পাব। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি মহিলাৰ আগ্ৰহ বাঢ়িব। সপ্তাহৰ শেষলৈকে যিকোনো শুভ বা ধৰ্মীয় কামত জড়িত হোৱাৰ সুযোগ পাব।

শিশুটিৰ লগত জড়িত এটা ডাঙৰ সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি পালে মনটো সকাহ পাব। এই সপ্তাহটো প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত অনুকূল হ’বলৈ গৈ আছে। প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত প্ৰেম আৰু সম্প্ৰীতি বাঢ়িব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। এই সপ্তাহটো স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত স্বাভাৱিক হ’বলৈ গৈ আছে।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে এই সপ্তাহত জীৱনৰ লগত জড়িত যিকোনো পদক্ষেপ ভালদৰে বিবেচনা কৰিহে ল’ব লাগে, নহ’লে অপ্ৰয়োজনীয় সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কামৰ বোজা গধুৰ হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি নিজকে বা পৰিয়ালক সময় দিব নোৱাৰিব।

বিশেষ কথাটো হ’ল ব্যস্ততাৰ মাজতো ভাল বন্ধুৰ সহযোগিতা কম হ’ব। এনে পৰিস্থিতিত সময়মতে কাম শেষ কৰিবলৈ অতিৰিক্ত কষ্ট কৰিব লাগিব। ভূমি, নিৰ্মাণৰ সৈতে জড়িত বিবাদ আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে সপ্তাহৰ আৰম্ভণি ভাল নহ’বও পাৰে, কিন্তু সপ্তাহৰ শেষত কিছু অভাৱনীয় লাভ সুখৰ কাৰণ হ’ব।

পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলোৱা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা যিকোনো ভুল বুজাবুজি বিবাদৰ পৰিৱৰ্তে সংলাপৰ জৰিয়তে আঁতৰাবলৈ চেষ্টা কৰক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যক লৈ মনটো অলপ চিন্তিত হৈ পৰিব।

মিথুন ৰাশি- এই সপ্তাহটো মিথুন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কামত কিছু অসুবিধা হ’ব পাৰে, কিন্তু সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনাৰ পক্ষত কথাবোৰ ঘটি থকা দেখিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িতভাৱে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা সম্ভৱ। যাত্ৰাৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু বস্তু দুয়োটাৰে অতি যত্ন ল’ব লাগিব।

এই সময়ত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ মন পঢ়া-শুনাৰ পৰা বিচলিত হ’ব পাৰে। নিজৰ ক্ষেত্ৰৰ বাহিৰত কাম কৰা আৰু কমিচন আৰু লক্ষ্যমুখী কাম কৰাসকলৰ বাবে মানসিক উত্তেজনা আৰু অস্থিৰতা থাকিব। আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিবলৈ তেওঁলোকে সংগ্ৰাম কৰিব লাগিব। এই সময়ত ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ প্ৰতি সতৰ্ক হ’ব আৰু দৈনন্দিন কাম-কাজ, খাদ্য-পানীয় আদিৰ যথেষ্ট যত্ন লওক।

সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধৰ তুলনাত দ্বিতীয়াৰ্ধত সুখ আৰু সফলতা কঢ়িয়াই আনিব। এই সময়ছোৱাত এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত এটা ডাঙৰ সমস্যাৰ সমাধান হ’লে মনটো সুখী হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তীব্ৰতা থাকিব। সপ্তাহটোৰ শেষত আপুনি আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ পৰা এটা চমকপ্ৰদ উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহটো কৰ্কট ৰোগীৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’ব। এই সপ্তাহত কোনো দিশত কোনো পদক্ষেপ লোৱাৰ আগতে বা কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে তেওঁলোকে নিজৰ শুভাকাংক্ষী বা জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে হৈ থকা কামবোৰত বাধাৰ বাবে মন বিচলিত হ’ব।

এই সময়ছোৱাত নিয়োজিত লোকসকলৰ জীৱিকাৰ উপায় বিঘ্নিত হ’ব পাৰে, আনহাতে ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে প্ৰতিযোগীৰ পৰা কঠোৰ প্ৰতিযোগিতাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত অতিৰিক্ত কাম হ’ব। এই সময়ছোৱাত অসাৰ বস্তুৰ বাবে দৌৰাত সময় খৰচ হ’ব। বাহনখন সাৱধানে চলাওক কাৰণ শৰীৰৰ ক্ষতি হ’ব নহ’লে আঘাতৰ ভয় থাকিব।

শ্ৰমিক মহিলাসকলে নিজৰ কৰ্মক্ষেত্ৰ আৰু ঘৰ-পৰিয়ালৰ মাজত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰাত অসুবিধা পাব পাৰে। এই সপ্তাহটোক প্ৰেমৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা অনুকূল বুলি ক’ব নোৱাৰি। এই সপ্তাহত আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক প্ৰকাশ কৰাটো পৰিহাৰ কৰক আৰু যিকোনো পদক্ষেপ সাৱধানে আগবাঢ়ক, নহ’লে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী কৰিবলৈ আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে সময় উলিয়াওক।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহে সিংহ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে শুভকামনা কঢ়িয়াই আনিছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণি নিয়োজিত লোকসকলৰ বাবে অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। এই সময়ছোৱাত পদোন্নতি আৰু আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা থাকিব। উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ সৈতে যোগাযোগ বৃদ্ধি পাব। উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হ’লে সঞ্চিত ধন বৃদ্ধি পাব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত কিছু নতুন কামৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব। সুখ আহিব পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ জৰিয়তে। মাটি আৰু অট্টালিকাৰ সৈতে জড়িত বিবাদত সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত হ’ব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি মাটি আৰু অট্টালিকা ক্ৰয়-বিক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল, তেন্তে এই সপ্তাহতে আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সৈতে যোগাযোগ হ’ব, যাৰ সহায়ত ধন লাভ আৰু প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত সকলে উচ্চ পদবী লাভ কৰিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তীব্ৰতা থাকিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কবোৰো বিবাহলৈ পৰিণত হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব। মনটো হয়তো অলপ চিন্তিত হৈ থাকিব ঘৰৰ এজন বৃদ্ধৰ স্বাস্থ্যক লৈ।

কন্যা ৰাশি- এই সপ্তাহত কন্যা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে নিজৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত যিসকল লোকে আপোনাৰ কামত প্ৰায়ে বাধাৰ সৃষ্টি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰে, তেওঁলোকৰ প্ৰতি অতি সাৱধান হ’ব লাগিব। এই সপ্তাহত কাৰোবাৰ লগত জড়িত হোৱাৰ পৰিৱৰ্তে মানুহৰ কথাক আওকাণ কৰাই ভাল হ’ব। এই সপ্তাহত খৰখেদাকৈ কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ নকৰিব।

বিভ্ৰান্তিৰ ক্ষেত্ৰত যিকোনো শুভাকাংক্ষীৰ পৰামৰ্শ লওক নহ’লে এনে সিদ্ধান্ত আৰু অধিক সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়াটোৱেই ভাল হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আয় কম হৈ থাকিব আৰু ব্যয় অধিক হৈ থাকিব। যাৰ বাবে আপোনাৰ বাজেট বিপথে পৰিচালিত হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত কামৰ লগত জড়িত হৈ আপুনি হয়তো অসাৰ দৌৰিব লাগিব।

এই সপ্তাহত কন্যা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ স্বাস্থ্য কিছু অস্থিৰ হৈ থাকিব পাৰে। ঋতু অনুসৰি বা যিকোনো দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগৰ উত্থানে দুখৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। পঢ়া-শুনা কৰা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে পঢ়া-শুনাৰ পৰা বিচলিত হ’ব পাৰে। যিকোনো নতুন আঁচনিত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ সময়ত ব্যৱসায়ীসকলে অতি সাৱধান হ’ব লাগিব। কঠিন সময়ত আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগী আপোনাৰ সহযোগী হৈ পৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

তুলা ৰাশি- তুলা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো সুখ আৰু সমৃদ্ধিৰে ভৰা হব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিৰ পৰাই আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত ভাল খবৰ লাভ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি আপোনাৰ বদলি বা পদোন্নতিৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছিল, তেন্তে এই সপ্তাহতে আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আৰামৰ লগত জড়িত বস্তু ক্ৰয় কৰাৰ বাবে ঘৰখনত সুখৰ পৰিবেশ থাকিব। ব্যৱসায়ত অভাৱনীয় লাভে আপোনাৰ সুখ বৃদ্ধি কৰিব। যদিও উপাৰ্জনৰ সামৰ্থ্য বৃদ্ধিৰ লগে লগে আপোনাৰ খৰচো বাঢ়িব, কিন্তু এই ধন কেৱল কিছুমান শুভ কামত খৰচ হ’ব।

সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত বেষ্ট ফ্ৰেণ্ডৰ সহায়ত আপুনি এটা ডাঙৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ যিকোনো ডাঙৰ কৃতিত্ব আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সুখৰ এক ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে ঘনিষ্ঠতা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বাঢ়িব। আত্মীয়ই আপোনাৰ প্ৰেম বিবাহৰ বাবে সেউজ সংকেত দেখুৱাব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটাবলৈ সুযোগ পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে এই সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত ধন-সম্পত্তি আৰু সুখ লাভ কৰিব, কিন্তু একে সময়তে আপোনাৰ সময় আৰু ধন অসাৰ কামতো খৰচ হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ কবলত পৰিব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় দৌৰা আৰু খৰচৰ বাবে আপোনাৰ মনটো অলপ বিচলিত হৈ পৰিব।

কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দ্বীসকলে আপোনাৰ কামত বাধা সৃষ্টি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ কিবা এটা সম্পৰ্কে আত্মীয়ৰ মাজত মতানৈক্যৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। কথা-বতৰাৰ সময়ত ভুল ভাষা আৰু আচৰণ পৰিহাৰ কৰক অন্যথা পিছত আপুনি অনুশোচনা কৰিব পাৰে। সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধৰ তুলনাত দ্বিতীয়াৰ্ধত কিছু ৰেহাই হ’ব পাৰে।

এই সময়ত ব্যৱসায়ৰ সম্পৰ্কত কৰা যাত্ৰা শুভ হ’ব আৰু ই আকাংক্ষিত লাভ কঢ়িয়াই আনিব। বন্ধু এজনৰ সহায়ত নতুন কামৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব। বহিঃৰাজ্যত কেৰিয়াৰ ব্যৱসায়ৰ আকাংক্ষিত লোকসকলৰ বাটত অহা বাধাসমূহ দূৰ হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আৱেগেৰে কঢ়িয়াই লৈ ফুৰি কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। বৈবাহিক জীৱন সুখী কৰিবলৈ হ’লে পত্নীৰ অনুভৱক আওকাণ নকৰিব।

ধনু ৰাশি- এই সপ্তাহটো ধনু ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিৰ পৰা কামৰ বোজা হৈ পৰিব। আপোনাৰ লক্ষ্য পূৰণৰ বাবে অতিৰিক্ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু প্ৰচেষ্টা চলাব লাগিব। এই সপ্তাহত বহুত দৌৰিলেহে কামত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰিব। অৱশ্যে কঠিন পৰিস্থিতিৰ মাজতো ধন লাভৰ উপায় অব্যাহত থাকিব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ লগত কিবা এটা সম্পৰ্কে মতানৈক্য হ’ব পাৰে। কিন্তু এই পাৰ্থক্য যাতে কোনো প্ৰকাৰে বিসংগতিৰ কাৰণ হৈ নাযায় তাৰ বাবে আপুনি সম্পূৰ্ণ সাৱধানতা অৱলম্বন কৰা উচিত। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত বন্ধু এজনৰ সহায়ত লাভজনক আঁচনি এখনত যোগদান কৰাৰ সুযোগ আহিব।

ক্ষমতা-চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত আবদ্ধ কামবোৰত গতি থাকিব৷ এই সময়ছোৱাত ধৰ্মীয়-সামাজিক কাম-কাজত আপোনাৰ অংশগ্ৰহণ বাঢ়িব। আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক কেৱল তিক্ত আৰু মধুৰ যুক্তিৰে ভাল হৈয়েই নাথাকিব, কঠিন সময়ত আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগী আপোনাৰ শক্তি হৈ পৰিব। সপ্তাহৰ শেষত পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণলৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- মকৰ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে এই সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আৰ্থিক লাভ আৰু প্ৰগতিৰ যথেষ্ট সুযোগ পাব, কিন্তু মনত ৰাখিব যে এলাহ আৰু অসাৱধানতাৰ বাবে আপুনি হেৰুৱাবও পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত নিয়োজিত লোকসকলে চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰৰ পৰা কম সহায় লাভ কৰিব। এনে পৰিস্থিতিত আপুনি অতিৰিক্ত কষ্ট কৰিব লাগিব আৰু আপোনাৰ বৰ্তমান আৰু অতীতৰ আধৰুৱা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব, নহ’লে এই কামবোৰ ভৱিষ্যতে আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত আপোনাৰ যিকোনো ডাঙৰ চিন্তা আঁতৰি যাব। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবেও এই সময় শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ পাব। এই সময়ছোৱাত সমাজত আপোনাৰ সন্মান আৰু প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ সুখদায়ক হৈ থাকিব। ঘৰত থকা অভিভাৱক সকলৰ পূৰ্ণ সহযোগিতা আৰু সহায় সহযোগিতা থাকিব। ইয়াৰ ভিতৰত নিয়োগৰ দিশত কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব।

যিকোনো শুভ কাম ঘৰতে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰি। অবিবাহিত মানুহৰ বিবাহ ঠিক কৰিব পাৰি। অবিবাহিত মানুহৰ জীৱনত যিকোনো ব্যক্তিয়ে প্ৰৱেশ কৰিব পাৰে। কাৰোবাৰ লগত শেহতীয়াকৈ হোৱা বন্ধুত্ব প্ৰেমলৈ পৰিণত হ’ব পাৰে। মনটো হয়তো পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অলপ চিন্তিত হৈ থাকিব পাৰে যদিও আপুনিও নিজৰ স্বাস্থ্য আৰু খাদ্যাভ্যাসৰ যত্ন ল’ব লাগিব।

কুম্ভ ৰাশি- এই সপ্তাহৰ আৰম্ভণি কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে কঠিন হ’ব পাৰে, কিন্তু ইয়াক আঁতৰোৱাত আপোনাৰ প্ৰিয় বন্ধু-বান্ধৱী আৰু আত্মীয়ই অতি সহায়ক হ’ব বুলি সকাহ পোৱাৰ কথা। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িতভাৱে আপুনি দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আয়ৰ তুলনাত ব্যয়ৰ অতিৰিক্ততা থাকিব, যাৰ বাবে আপোনাৰ বাজেট অলপ বিঘ্নিত হ’ব পাৰে।

কিন্তু এই কঠিন সময় বেছি দিন নাথাকিব আৰু পিছৰ অংশত আপুনি আপোনাৰ বাবে অনুকূল পৰিস্থিতি বিচাৰি পাব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত ক্ষমতা-চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত আবদ্ধ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। পূৰ্বতে কোনো আঁচনিত কৰা বিনিয়োগৰ ফলত বৃহৎ লাভ হ’ব। বজাৰৰ উত্থানৰ সুযোগ ল’ব পাৰিব ব্যৱসায়ীসকলে। বজাৰত তেওঁৰ বিশ্বাসযোগ্যতা বৃদ্ধি পাব।

সপ্তাহৰ শেষত আৰামৰ সৈতে জড়িত কামত অধিক ধন খৰচ কৰা হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তীব্ৰতা থাকিব। প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত জড়িত যিকোনো ডাঙৰ কৃতিত্বত মন সুখী হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ পাব।

মীন ৰাশি- এই সপ্তাহে মীন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে মংগল আৰু উপকাৰ কঢ়িয়াই আনিছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিৰে পৰা আপোনাৰ সাহস আৰু শক্তিৰ বলত আপুনি জীৱনৰ সৈতে জড়িত প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত অগ্ৰগতি দেখিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা থাকিব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ লক্ষ্য আগতীয়াকৈ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব।

বিদেশত ব্যৱসায় কৰাসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো অতি উপকাৰী হ’ব। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত ভ্ৰমণে আপোনাৰ ধন-সম্পত্তি আৰু ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰা বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। নিয়োজিত লোকৰ বাবে অতিৰিক্ত আয়ৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত যিকোনো শুভ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে।

সপ্তাহৰ শেষলৈকে মহিলা বা শিশুটিৰ ফালৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ আহিব, যাৰ বাবে ঘৰখনত সুখৰ পৰিবেশ গঢ়ি উঠিব। এই সময় শ্ৰমিক মহিলাৰ বাবে অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। তেওঁলোকৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ লগতে ঘৰৰ ভিতৰতো সন্মান বাঢ়িব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক তীব্ৰ হ’ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

2 thoughts on “চাওক আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল”

Comments are closed.