ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- বিবাহৰ বিষয়ত খৰধৰ নকৰিব। ভুল সিদ্ধান্তই জীৱন সলনি কৰিব পাৰে। বিপদজনক কাম পৰিহাৰ কৰিব। বাহন, যন্ত্ৰপাতি আৰু জুই আদিৰ ব্যৱহাৰত সাৱধান হ’ব। এক কাৰ্যসূচী থাকিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- পত্নীৰ সৈতে বিবাদ সম্ভৱ। পাৰস্পৰিক সন্মতিৰ দ্বাৰা ঘৰুৱা বিষয়বোৰ সমাধান কৰা উচিত হ’ব। মাংগলিক কামৰ বাধাবোৰ আঁতৰ হ’ব আৰু লাভৰ পৰিস্থিতি উদ্ভৱ হ’ব। ৰাজনৈতিক বিষয়ত আপোনাৰ বিৰোধিতা হ’ব। তৰ্ক নকৰিব।

মিথুন ৰাশি- সম্পত্তিৰ কামে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। অস্থিৰতা থাকিব পাৰে। আপোনাৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষমতা শক্তিশালী কৰক। অন্যথা আপুনি পিছ পৰি থাকিব। সন্তানৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰা ভাল। কিন্তু জেদ যুক্তিসঙ্গত হ’ব লাগে।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি খঙৰ অত্যাধিকতাত বিচলিত হ’ব। আনৰ বাধ্যবাধকতা বুজি পোৱা আৰু সহযোগিতা কৰা উচিত। কেৱল যিকোনো ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে সম্পূৰ্ণ তথ্য প্ৰস্তুত কৰিহে বিনিয়োগ কৰক। পাৰিবাৰিক অনুষ্ঠানৰ বাবে প্ৰস্তুতি অব্যাহত থাকিব।

সিংহ ৰাশি- কিছুমান আচৰিত খবৰ আহিব পাৰে। আকাংক্ষিত চাকৰিৰ বাবে অধিক প্ৰচেষ্টা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। কথা-বতৰা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আনক আশা নকৰিব। পোছাকত অধিক গুলপীয়া ব্যৱহাৰ কৰক। কাম ভাল হ’ব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব আৰু লাভ কম হ’ব। বিৰোধী সক্ৰিয় থাকিব। যি আপুনি সৃষ্টি কৰা কাম নষ্ট কৰিব পাৰে। বুদ্ধিমত্তাৰ পৰা সম্পদ আহিব। ঘৰৰ বাহিৰত কিবা অনুসন্ধান কৰা হ’ব। বিনিয়োগ আৰু চাকৰি লাভজনক হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক সফল হ’ব।

তুলা ৰাশি- পাৰিবাৰিক কামত খৰধৰ হ’ব। সফলতাই আত্মসন্মান বৃদ্ধি কৰিব। তৈলবীজত বিনিয়োগৰ ফলত লাভান্বিত হ’ব। সন্তানৰ বাবে উদ্বেগ আৰু চাপ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সুখ থাকিব। কাকো কঠোৰ শব্দ নক’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- নিযুক্তি প্ৰাপ্ত কৰাৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। পুৰণি অৰ্থনৈতিক সমস্যাবোৰ সমাধান হ’ব। প্ৰথমে নিজকে সংগঠিত কৰক। নিজকে সৰু মানসিকতাৰ পৰা মুক্ত কৰক। তেতিয়াহে আপুনি আগবাঢ়িব পাৰিব।

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ উদ্বেগৰ বাবে আনৰ ওপৰত আপোনাৰ খং দেখুৱাই নিজকে শান্ত ৰাখিব। ব্যয় বৃদ্ধিৰ বাবে উত্তেজনা থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় অসুবিধাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। আঘাত আৰু দুৰ্ঘটনাৰ ফলত ক্ষতি সম্ভৱ। অধ্যয়নত বাধাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- দিনটোৰ অভিজ্ঞতা সম্পূৰ্ণ হ’ব। নিযুক্তি প্ৰাপ্ত কৰাৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। বকেয়া পুনৰুদ্ধাৰ হ’ব। আপোনাৰ নতুন বন্ধু স্থাপন হ’ব। অপব্যয় হ’ব, তৰ্ক নকৰিব। পত্নীৰ সৈতে বিবাদ সম্ভৱ। পুৰণি বিবাদবোৰ পুনৰ আহিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি নিজকে শুদ্ধ প্ৰমাণ কৰিবলৈ যথেষ্ট পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। ভাগৰ আৰু অস্থিৰতা থাকিব। নতুন ব্যৱসায় আঁচনিৰ ৰূপায়ণে কাৰ্যকলাপৰ উন্নতিৰ দ্বাৰা লাভান্বিত হ’ব। আপোনাৰ কোম্পানী সলনি কৰক আপোনাৰ পৃথিৱী সলনি হ’ব।

মীন ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণিতে মাজে মাজে কাম কৰা হ’ব। ভ্ৰমণ, বিনিয়োগ আৰু চাকৰি অনুকূল হ’ব। আপুনি ধৰ্ম-কৰ্মত আগ্ৰহী হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button