ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত বিষয়াসকলৰ সৈতে বিভেদ থাকিব পাৰে। বিলাসী সামগ্ৰীৰ বাবে ধন খৰচ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। সম্পৰ্কত ভাল হ’ব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব।

বৃষ ৰাশি- বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বিবাদৰ সম্ভাৱনা আছে। কিন্তু আলোচনাত সফলতা লাভ কৰিব। চাকৰিত স্থানান্তৰ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। ব্যস্ততাৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় কাম থাকি যাব পাৰে। আৰ্থিক সীমাবদ্ধতা থাকিব।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হ’ব। পৰিকল্পনা অনুসৰি কাম সম্পন্ন নোহোৱাৰ বাবে মন দুখিত হ’ব পাৰে। বাহনৰ যন্ত্ৰপাতি সাৱধানে ব্যৱহাৰ কৰিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱৰ বাবে আপুনি ভুল সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- দিনটো নতুন শক্তিৰে আৰম্ভ হ’ব। ঘৰুৱা কামে আপোনাক ব্যস্ত ৰাখিব। কৰ্মস্থানত কৰ্মচাৰীৰ সমস্যা অব্যাহত থাকিব। আপুনি ভূমি নিৰ্মাণত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব। আপোনাৰ জেদী মনোভাৱৰ ফলত সম্পৰ্কত তিক্ততা হ’ব পাৰে। মূল্যহীন বস্তুৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। বেয়া সঙ্গ এৰি দিয়ক। আপুনি চাকৰি এটাৰ সন্ধানত ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। সময়ৰ লগে লগে সকলো ঠিক হৈ যাব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে ধন সংগ্ৰহ অব্যাহত থাকিব। বিবাহযোগ্য সকলৰ বাবে এই সময় সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। অতিথিৰ আগমন হ’ব। নতুন বস্ত্ৰ, গহনা লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

তুলা ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি স্থগিত হৈ থকা কামে গতি লাভ কৰিব। আপুনি পাৰিবাৰিক বিবাদৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। আপোনাৰ চিন্তাবোৰ শুদ্ধ ৰাখিব। ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। আপুনি সামাজিক কামত জড়িত হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ভাগ্যৰ বিশ্বাসত বহি নাথাকি কৰ্ম কৰক। ব্যৱসায়িক লাভ হ’ব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ অনুকূল হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব। সাধু দৰ্শন সম্ভৱ। ধৰ্ম কৰ্মৰ ওপৰত বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা শুভ দিন। সহকৰ্মীসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰি চলিব। মূলধন বিনিয়োগত লাভান্বিত হ’ব। পুৰণি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এখন বৈঠক হ’ব। পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা থাকিব।

মকৰ ৰাশি- পুৰণি সমস্যাবোৰ সমাধান কৰিব পাৰিব। হঠাতে ধন লাভ কৰাৰ সম্ভৱনা আছে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা পৰিহাৰ কৰিব। পৰিয়ালত সম্পত্তিৰ ওপৰত বিবাদ সম্ভৱ। আপুনি নিজকে প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। সাৱধান হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ব্যৱসায় বিকাশ হ’ব। এজন বিশিষ্ট ব্যক্তিক লগ পোৱাটোৱে মন সুখী কৰি তুলিব। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সুখ পাব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ ভাল খবৰ থাকিব। নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক আৰু আনৰ কথাত গুৰুত্ব নিদিব।

মীন ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি স্থগিত হৈ থকা কামে গতি লাভ কৰিব। বিবাহযোগ্য সকলৰ বাবে সময় অনুকূল। আপুনি কি বিচাৰে সকলোকে নক’ব। ক্ষতি হ’ব পাৰে। গৃহ সম্পৰ্কীয় সমস্যা সমাধান হ’ব। বিষয়া শ্ৰেণীৰ বাবে এই সময় ভাল বেয়াৰ মাজত।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button