ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২২ অক্টোবৰ, শুক্ৰবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমে সুখ আৰু সমৃদ্ধি বৃদ্ধি কৰিব। বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হ’ব। আপোনাৰ সামৰ্থ্য, দক্ষতাৰ দ্বাৰা সমাজৰ লোকসকল প্ৰভাৱিত হ’ব। পৰিয়ালত আপোনাৰ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰা হ’ব।

বৃষ ৰাশি- অৰ্থনৈতিক বিষয়ত আপোনাৰ সিদ্ধান্ত সঠিক হ’ব। ব্যৱসায়িক সফলতাই আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। আপুনি চাকৰিত আপোনাৰ অভিজ্ঞতাৰ সুবিধা পাব। পিতৃৰ আচৰণ দুৰ্বল হৈ থাকিব।

মিথুন ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত এক সহযোগিতামূলক পৰিৱেশ থাকিব। ব্যৱসায়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সঠিক ফলাফল পাব। পৰিয়ালত আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। পাৰিবাৰিক বিবাদ সমাধান কৰা হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতা প্ৰাপ্ত হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত স্থগিত হৈ থকা কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ অনুকূল কাম থাকিব। ব্যৱসায়ে ভাল কৰিব। উপাৰ্জনতকৈ অধিক ব্যয় হ’ব।

সিংহ ৰাশি- দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ থকা কামত নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি ৰূপায়ণ কৰা হ’ব। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব। ব্যক্তিগত সমস্যা সমাধান কৰা হ’ব। ভৌতিক আৰামৰ বাবে বৃহৎ ব্যয় সম্ভৱ।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ অলস মনোভাৱৰ ফলত কামৰ ক্ষেত্ৰত বাধা আহিব পাৰে। আপোনাৰ উপাৰ্জন অনুসৰি ব্যয় কৰক। কাৰ্য পৰিকল্পনা অনুসৰি কাম কৰা নহ’ব। বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰক। আনৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰা বন্ধ কৰক।

তুলা ৰাশি- সন্তানৰ অগ্ৰগতিয়ে সুখ কঢ়িয়াই আনিব। ব্যক্তিগত জীৱনত কথা কোৱাৰ ওপৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব। স্বাস্থ্য দুৰ্বল হৈ থাকিব। ব্যৱসায়ত বাধা থাকিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কাম কৰাৰ ধৰণ সলনি কৰক। কিবা নতুন কৰক। আপুনি পুৰণি বন্ধু আৰু আত্মীয়সকলক লগ পাব। ব্যৱসায়িক সফলতাই আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। দায়িত্ব সঠিকভাৱে কৰা নহ’ব।

ধনু ৰাশি- আজি শৈল্পিক অভিব্যক্তি প্ৰকাশ কৰাৰ সুযোগ থাকিব। আনৰ কামত হস্তক্ষেপ কৰা পৰিহাৰ কৰিব। বৃদ্ধসকলৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। খং আৰু উত্তেজনা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

মকৰ ৰাশি- কামৰ সফলতাই আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে। যাত্ৰাৰ যোগ আছে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। ব্যৱসায়িক কঠোৰ পৰিশ্ৰমে সম্পূৰ্ণ ফল প্ৰদান নকৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসায়ে আপোনাৰ বুজাবুজিৰ সৈতে ভাল কৰিব। আপুনি ৰাজনীতিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ লোকসকলৰ সংস্পৰ্শলৈ আহিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপুনি লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ শুদ্ধ হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱনত উত্তেজনা থাকিব।

মীন ৰাশি- আপুনি কাম কৰাৰ আগতে আপুনি সন্মুখীন হোৱা যিকোনো অসুবিধাৰ বিষয়ে চিন্তা কৰক। চিন্তা নকৰাকৈ একো নকৰিব। ব্যৱসায়ত প্ৰত্যাশিত লাভ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বাহন সাৱধানে ব্যৱহাৰ কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button