ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১১ অক্টােবৰ, সােমবাৰ

মেষ ৰাশি- শক্তি বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ স্থিতি সলনি কৰিলে সহায় হ’ব। আত্মীয়সকল ঘৰলৈ অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিৰোধীসকল পৰাজিত হ’ব। পৰিয়ালৰ এজন বৃদ্ধ লোকৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হ’ব পাৰে। এইয়া প্ৰেম প্ৰকাশ কৰাৰ সঠিক সময়।

বৃষ ৰাশি- সময়মতে আপোনাৰ মনৰ কথা কওক। যদি আপুনি সঁচা, আপুনি সফল হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ যোগ আছে। নিৰ্মাণ ক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। মানুহে আপোনাৰ সৰলতাৰ সুবিধা ল’ব। সাৱধান হওক।

মিথুন ৰাশি- ব্যৱসায়ত খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত নল’ব। পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। ধন লাভ সম্ভৱ। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ বাবে বিবাদ হোৱাটো সম্ভৱ। আপোনাৰ প্ৰিয়জনক মানসিক শান্তি প্ৰদান কৰিব। অতীতক লৈ আপোনাৰ সময় অপচয় নকৰিব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি বিচৰা চাকৰিটো পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আৱেগিক সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব। আপুনি মানুহৰ পৰা প্ৰশংসা শুনিব। ধৰ্মীয় তীৰ্থযাত্ৰাৰ ৰূপৰেখা প্ৰস্তুত হ’ব। বিবাহৰ প্ৰস্তাৱবোৰ সম্পৰ্কলৈ পৰিৱৰ্তিত হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- বিদেশলৈ যোৱা যোগ হৈ পৰিছে। আপোনাৰ প্ৰগতিৰ বাধা অক্ষুণ্ণ থাকিব। সময়মতে উপযুক্ত পণ্ডিতসকলৰ নিৰ্দেশনা বিচাৰক। সময়বোৰ এতিয়াও অনুকূল নহয়। বিবাহৰ চাপ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাল নহয়। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিবাদৰ পৰিস্থিতি হ’ব। অৰ্থনৈতিক বিষয়বোৰ সমাধান হ’ব। কাপুৰুষৰ পৰা সাৱধান হওক। কেৱল আপোনাৰ নিকটতম লোকসকলেহে আপুনি আগুৱাই যোৱাটো নিবিচাৰে, সেয়েহে সাৱধান হওক আৰু আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ আন্তৰিকতাৰে কৰক।

তুলা ৰাশি- শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সময় অনুকূল। আপোনাৰ আচৰণে মানুহক আকৰ্ষিত কৰিব। আপোনাৰ পত্নীৰ প্ৰতি আপোনাৰ দায়বদ্ধতা বুজি লওক। নিজকে গম্ভীৰ কৰি ৰখা উচিত। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- সময় অনুকূল। স্তব্ধ কামবোৰে গতি লাভ কৰিব। আদালতৰ সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব। আপুনি অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰযুক্তি ব্যৱহাৰ কৰি সফল হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। দাঁতৰ বিকাৰৰ সম্ভাৱনা আছে। কাৰোবাৰ উত্তৰৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- এই সময়ে ৰাজনৈতিক লোকসকলৰ বাবে সফলতা আনিব। আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। আপুনি অধ্যয়নৰ বাবে ঋণ ল’ব লগীয়া পাৰে। বিবাহযোগ্য সকলৰ বাবে সময় উপযুক্ত।

কুম্ভ ৰাশি- উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস স্থাপন হ’ব। আপুনি ভাগ্য আৰু আকাংক্ষিত আশীৰ্বাদৰ সৈতে নতুন সফলতা অৰ্জন কৰিব। পাৰিবাৰিক ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। কৰ্মস্থানৰ কিছুমান কৰ্মচাৰীয়ে আপোনাৰ বিৰোধিতা কৰিব পাৰে। নতুন শত্ৰু উদ্ভৱ হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- বাহনৰ আনন্দৰ সম্ভাৱনা আছে। অধ্যয়নত বাধা হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীসকলৰ দ্বাৰা আপুনি বিচলিত হ’ব পাৰে। পাকস্থলী সম্পৰ্কীয় বিকাৰ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে বিবাদ সম্ভৱ।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button