ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ ছেপ্টেম্বৰ, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিষয়াসকলৰ সৈতে পাৰ্থক্য সম্ভৱ। বিলাসৰ সামগ্ৰীৰ বাবে ধন খৰচ হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আলোচনাত সফলতা লাভ কৰিব। চাকৰিয়াল সকলৰ স্থানান্তৰৰ যোগ আছে। পাৰিবাৰিক ভ্ৰমণ সম্ভৱ। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। ব্যস্ততাৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় কাম বাধাগ্ৰস্ত হ’ব। আৰ্থিক সীমাবদ্ধতা থাকিব।

মিথুন ৰাশি- পৰিকল্পনা অনুসৰি কামৰ অভাৱত মন দুখিত হ’ব। বাহনৰ যন্ত্ৰপাতি সাৱধানে ব্যৱহাৰ কৰিব। বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হ’ব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱৰ বাবে আপুনি ভুল সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- দিনটো নতুন শক্তিৰে আৰম্ভ হ’ব। আপুনি ভূমি আৰু নিৰ্মাণত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। কৰ্মস্থানত কৰ্মচাৰীৰ সমস্যা অব্যাহত থাকিব। ঘৰুৱা কামৰ বাবে আপুনি ব্যস্ত থাকিব। ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো বৰ ভাল নহয়। আপোনাৰ সময়ৰ বাবে অপেক্ষা কৰাটো উচিত। বহুতো অসুবিধা হ’ব। সময়ৰ লগে লগে সকলো ঠিক হৈ যাব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব। জেদী মনোভাৱৰ ফলত সম্পৰ্কত তিক্ততা হ’ব। মূল্যহীন বস্তুৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। বেয়া সঙ্গ এৰি দিয়ক। আপুনি চাকৰি এটাৰ সন্ধানত ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে সময় সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। নতুন কাপোৰ, গহনা পোৱাটো সম্ভৱ। আজি ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে ধন সংগ্ৰহ অব্যাহত ৰাখিব। অতিথিৰ আগমনে ৰুটিন সলনি কৰিব।

তুলা ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি স্থগিত হৈ থকা কামে গতি লাভ কৰিব। ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। আপুনি সামাজিক কামত জড়িত হ’ব। আপুনি পাৰিবাৰিক বিবাদৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। আপোনাৰ চিন্তাধাৰা শুদ্ধ কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি- ভাগ্যৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ নকৰাকৈ কৰ্ম কৰিব। ব্যৱসায়িক লাভ হ’ব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ অনুকূল হ’ব। সাধু দৰ্শন সম্ভৱ। ধৰ্ম কৰ্মৰ ওপৰত বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা শুভ দিন। পুৰণি বন্ধুসকলক লগ পাব। সহকৰ্মীসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। মূলধন বিনিয়োগে লাভান্বিত কৰিব। বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা থাকিব।

মকৰ ৰাশি- আজি কিছুমান পুৰণি গোচৰ সমাধান হ’ব পাৰে। হঠাতে ধন লাভ কৰা সম্ভৱ। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ পৰিকল্পনা পৰিহাৰ কৰিব। আপুনি নিজকে প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে, সাৱধান হ’ব। পৰিয়ালত সম্পত্তিৰ বিবাদৰ ওপৰত বিবাদ সম্ভৱ।

কুম্ভ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বিকাশ হ’ব। এজন বিশিষ্ট ব্যক্তিক লগ পোৱাটোৱে মন সুখী কৰি তুলিব। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সুখ পাব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে লাভালাভ থাকিব। নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক আৰু আনৰ ফালে নাচাব।

মীন ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি স্থগিত হৈ থকা কামে গতি লাভ কৰিব। বিবাহযোগ্য সকলৰ বাবে সময় অনুকূল। ঘৰ সম্পৰ্কীয় সমস্যা সমাধান হ’ব। বিষয়াসকলৰ বাবে এই সময় মিশ্ৰিত ফলপ্ৰসূ। আপুনি কি বিচাৰে সকলোকে নক’ব, লোকচান হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button