ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২২ ছেপ্টেম্বৰ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা পাৰিবাৰিক বিবাদৰ অন্তিম দিন। আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰ কৰি থাকিব। এইটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এটা কঠিন সময়। অত্যাধিক অহংকাৰৰ দ্বাৰা আপোনাৰ ক্ষতি হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- দক্ষতা বৃদ্ধি হ’ব। পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। মাটি, ভৱন ক্ৰয় কৰাৰ বাবে মূলধন বিনিয়োগ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি চাকৰি এটাৰ সন্ধানত ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব। আপুনি কেৱল চিন্তা কৰাই নহয় কিন্তু ইয়াক কাৰ্যকৰী কৰাও উচিত।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ চিন্তাধাৰা সলনি কৰক, আপুনি লাভান্বিত হ’ব। বন্ধুবৰ্গক লগ পোৱাটোৱে মন আনন্দিত কৰিব। শান্তিৰে সিদ্ধান্ত লওক আৰু খৰখেদাকৈ একো নকৰিব। কি কৰিব লাগে বা নালাগে পৰিস্থিতিৰ দোমোজাত থাকিব পাৰে আপুনি। বাহন এখন কিনিবলৈ আপোনাৰ মন স্থিৰ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- সময় কম কাম বেছি, সেয়েহে আপোনাৰ মনৰ সৈতে আপোনাৰ কামত জড়িত হওক, আপুনি সফলতা পাব। আকাংক্ষিত জীৱন সংগী পোৱাটো আনন্দদায়ক হ’ব। আনৰ বাবে বেয়া চিন্তা নকৰিব। আপোনাৰ আহাৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। পাকস্থলী সম্পৰ্কীয় ৰোগ সম্ভৱ।

সিংহ ৰাশি- জীৱিকাৰ উৎস বৃদ্ধি হ’ব। সম্পূৰ্ণ বিনিয়োগত লাভান্বিত হ’ব। সময় অপচয় নকৰিব। আপুনি আনৰ বাবে আপোনাৰ জীৱন হেৰুৱাব পাৰে। শান্তভাৱে চিন্তা কৰক আৰু সিদ্ধান্ত লওক।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ প্ৰগতিৰ পথ অব্যাহত থাকিব। এই সময় বিষয়া শ্ৰেণীৰ বাবে ভাল। দান-বতৰাই মানসিক শান্তি আনিব। অত্যাধিক কামৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ নহ’ব।

তুলা ৰাশি- আপোনাৰ কথাই কাম ভাল কৰি তুলিব। ব্যৱসায়ত সফলতা হ’ব। খ্যাতি লাভ কৰিব। ভ্ৰমণৰ পৰা লাভান্বিত হোৱাটো সম্ভৱ। ক্ৰীড়া ক্ষেত্ৰৰ লোকসকলৰ বাবে সময় সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। সময়মতে কাম কৰিবলৈ শিকা উচিত।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৰ্তমান সময়ে ভাল ফলাফল বহন কৰিবলৈ গৈ আছে। আপোনাৰ বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰক অন্যথা কৰা কামবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। অনুগ্ৰহ কৰা উপাসনা সহায়ক হ’ব। আপোনাৰ চিন্তাধাৰা সলনি নকৰিব বা আনক সলনি কৰিবলৈ চেষ্টা নকৰিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

ধনু ৰাশি- মূলধন বিনিয়োগৰ পৰা লাভ সম্ভৱ। ৰাজকীয় কামত জড়িত সকলৰ বাবে সময় মিশ্ৰিত ফলপ্ৰসূ হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। সন্তানৰ বিয়াৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। আপোনাৰ অধিকাৰৰ অপব্যৱহাৰ নকৰিব অন্যথা লোকচান হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ পৰিকল্পনা সফল হ’ব। খাদ্য সম্পৰ্কীয় লোকসকলৰ বাবে সময় অতি ভাল। সময়মতে মূলধন বিনিয়োগ কৰক। স্বাস্থ্যৱান হৈ থাকক। শীতল হৈ থাকক। বৃথা উদ্বেগ ত্যাগ কৰক। শত্ৰু শ্ৰেণী সক্ৰিয় হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- সহকৰ্মীসকল আপোনাৰ আচৰণত সুখী হ’ব। জীৱনত এক ভাল সময় আহি পৰিছে ইয়াৰ সুবিধা লওক। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এখন বৈঠক হ’ব। ইয়াক স্বতঃস্ফূৰ্তভাৱে ব্যয় কৰা হ’ব পাৰে। আপুনি সামাজিক কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মীন ৰাশি- সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব। আধ্যাত্মিক শক্তিয়ে উপকৃত কৰিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱৰ বাবে আপুনি ভুল সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। মনত বহুতো দ্বিধা চলি থাকিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button