ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ বুধবাৰ, ১৯ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত তিক্ততাক মিঠালৈ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব। যদি আজি আপোনাক কোনো পৰামৰ্শ দিয়ে, ইয়াক কাৰ্যকৰী কৰাৰ আগতে আপোনাৰ বুদ্ধি ব্যৱহাৰ কৰি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত প্ৰৱেশ কৰা ভাল। নতুন চাকৰি বিচাৰি থকা লোকসকলে পুৰণি চাকৰি এৰি তেওঁলোকে আজি এক ভাল সুযোগ পাব পাৰে। যিটো তেওঁলোকৰ বাবেও ভাল হ’ব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি আকাংক্ষিত লাভালাভ কৰি সুখী নহ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মনত এক অজ্ঞাত ভয় হ’ব, যি নিষ্ফল হ’ব, যি আপোনাক আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়াত বাধা দিব। কিন্তু আপুনি এইটো কৰিব নালাগে। আজি আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুৰ পৰা আপোনাৰ অভিযোগ আঁতৰ কৰিব, যি আপোনাৰ মানসিক বোজাও হ্ৰাস কৰিব। সেয়েহে আজি আপুনি সমাজত এক ভাল প্ৰতিচ্ছবি গঢ়ি তোলা ভাল হ’ব আৰু আপুনি কৰা কামৰ দ্বাৰা আপোনাক প্ৰশংসা কৰা হ’ব। আজি আপোনাৰ ঘৰত এটা শুভ ঘটনাৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মহিমাৰ ওপৰত ধন খৰচ কৰা পৰিহাৰ কৰা উচিত, অন্যথা আপোনাৰ সম্পদ হ্ৰাস হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক নতুন পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিব বিচাৰে, আপুনি আজি ইয়াৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু ব্যয়ৰ দিন হ’ব। কিন্তু আপোনাৰ সঞ্চিত সম্পদ ৰক্ষা কৰিবলৈ আপুনি মনোযোগ দিব লাগিব। যদি আপুনি সেই টকাও খৰচ কৰে, আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ উপাৰ্জন আৰু ব্যয় দুয়োটা সন্তুলিত কৰা ভাল। বহুজাতিক কোম্পানীত কাম কৰি থকা লোকসকলে আজি সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। বৰ্তমান সময়ত আপোনাৰ মনোযোগ আধ্যাত্মিকতাৰ ওপৰতো থাকিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে খোজ ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে বিভিন্ন ক্ষেত্ৰত লাভান্বিত হোৱাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাক ধন ধাৰ দিছিল, আপুনি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে, যি আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী কৰিব। আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত দিন-ৰাতি দুগুণ অগ্ৰগতি কৰিব, কিন্তু তাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত লাভজনক বিষয়বোৰ চিনাক্ত আৰু কাৰ্যকৰী কৰিব লাগিব। আজি কাৰোবাৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সম্পত্তি বিচাৰি আছিল, আপুনি ইয়াত কিছু সময় ৰোৱা ভাল হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক সুখৰ দিন হ’ব। যিসকলে বিদেশলৈ যাব বিচাৰে আৰু কাম কৰিব বিচাৰে তেওঁলোকে আজি এটা সুযোগ পাব পাৰে, যাৰ বাবে তেঁওলোকে বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে আৰু আকাংক্ষা পূৰণ হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কত কিছু বিভেদ আছিল, আজি সেইটোও শেষ হ’ব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল সুযোগ থাকিব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ সন্মুখীন হৈ আছে, আপুনি আজি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব, অন্যথা ই পিছত এক ডাঙৰ ৰোগৰ ৰূপ ল’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিবলৈ সুযোগ পাব, যি আপোনাৰ মনৰ বিভ্ৰান্তি আঁতৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ কিছুমান বেয়া কাম সৃষ্টি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কাম এটা সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব, যি আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবেও এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব। আজি আপোনাৰ ভাষণে আপোনাক সন্মান প্ৰদান কৰিব, যাৰ ফলত কাম আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কিছুমান নতুন বন্ধুও হ’ব পাৰে, যি ভৱিষ্যতে নিশ্চিতভাৱে আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি সদস্য এজনৰ বিবাহৰ বাধাবোৰ আঁতৰাবলৈ আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ আহাৰত সাৱধান হোৱাৰ দিন হ’ব। কিয়নো যদি আপুনি নকৰে, আপোনাৰ পেটৰ ৰোগ হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক এটা কামৰ দায়িত্ব দিয়ে, আপুনি ই সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব। যিসকলে তেওঁলোকৰ ধন লটাৰী, শ্বেয়াৰ বজাৰ বা ফিক্সড ডিপজিত আদিত বিনিয়োগ কৰে, তেওঁলোকে ভৱিষ্যতে লাভান্বিত হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি বন্ধুৰ ঘৰলৈ ভোজলৈ যাব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ ভগ্নীৰ বিবাহত কোনো বাধাৰ দ্বাৰা বিচলিত হৈছিল, আপুনি আজি আপোনাৰ সমস্যাৰ সমাধানো বিচাৰি পাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলৰ পৰা অনুমতি লোৱা উচিত। আজি যদি আপুনি এজন বন্ধুক আপোনাৰ ব্যৱসায়ত অংশীদাৰ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক সহায় কৰাৰ সুযোগ পায়, আপোনাৰ পকেটলৈ চাই সহায় কৰা ভাল হ’ব। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে কিছুমান সমস্যা ভাগ বতৰা কৰিব, যি তেওঁলোকৰ সমস্যাবোৰো সমাধান কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান লোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। যিসকলে নিজৰ স্বাৰ্থৰ বাবে আপোনাৰ ওচৰলৈ আহে, আপুনি এনে লোকসকলক চিনাক্ত কৰা আৰু তেওঁলোকৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰখাটো ভাল হ’ব। চাকৰিয়ালসকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, দৰমহা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলকৰ কাম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ জীৱনত ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এক কঠিন দিন হ’ব পাৰে। কিয়নো শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ শিক্ষাৰ অসুবিধাৰ বাবে বিচলিত হ’ব। যিটো তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলক সমাধান বিচাৰিবলৈ সহায় বিচাৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক ব্যৱসায়ৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ আইনী বিবাদ চলি আছে, ই আৰু পলম হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব। আজি যদি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে কিছুমান পুৰণি অভিযোগ আছিল, আপুনি সেইবোৰো আঁতৰাব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ সমস্যা আহিব। যদি আপোনাৰ কোনো উদ্যোগিক সমস্যা আছিল, আজি ইয়াক সমাধান কৰিব পাৰিব। আপুনি আইনত জিকিব পাৰে, যি আপোনাৰ সম্পদো বৃদ্ধি কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ বাবে বিচলিত হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি একো কৰিব নিবিচাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে যিকোনো বিতৰ্কত লিপ্ত নহ’ব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পিতৃ আৰু ভাতৃসকলৰ সৈতে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয় আলোচনা কৰিব পাৰে, যিবোৰ পৰিয়ালৰ হিতৰ বাবে হ’ব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো বৰ্ধিত আত্মবিশ্বাসৰ দিন হ’ব। আপোনাৰ কণিষ্ঠ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক আজি সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে আনন্দ কৰাৰ ভাল সুযোগ পাব পাৰে। যদি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছু উত্তেজনা আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব, যাৰ ফলত আজি আপুনি শিথিল অনুভৱ কৰিব। আজি যিসকলে অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰিছে তেওঁলোকেও সুবিধা লাভ কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ওপৰত বিশ্বাস হেৰুৱাব পাৰে, কিয়নো তেওঁলোকে প্ৰয়োজনৰ সময়ত আপোনাক সহায় কৰিব নোৱাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button