ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ ৮ জানুৱাৰী, শনিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। ব্যৱসায়িক লোকসকলে তেওঁলোকৰ পিতৃক আজি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছুমান ব্যৱস্থা সুধিব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ প্ৰকৃতিত কিছু পৰিৱৰ্তন দেখিব, যি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো আচৰিত কৰিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়ে, তেন্তে সেই টকা ঘূৰাই পোৱাটো আপোনাৰ বাবে কঠিন হ’ব। সেয়েহে যদি আপুনি আজি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়ে, আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে আলোচনা কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা নতুন চাকৰি পাই সুখী হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপোনাৰ ঘৰত কীৰ্তন বা পূজা পাঠ আদি থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যিসকলে নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেওঁলোকে আজি ভাল সফলতা লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকক শিক্ষাৰ সমস্যাবোৰৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পোৱাত সহায় কৰিব। অংশীদাৰীত্বত যদি আপুনি আজি ব্যৱসায় এটা আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি আজি আপোনাৰ সংগীক অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰিব নালাগে, সেয়েহে আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। প্ৰেমিকসকলক আজি এক নতুন শক্তি প্ৰদান কৰা হ’ব, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বিবাহৰ ক্ষেত্ৰত কিছু ভাল খবৰো শুনিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি মানুহৰ সৈতে কথা পতাৰ সলনি আপুনি এনে কাম কৰাটো পছন্দ কৰিব, যি আপোনাৰ জ্ঞান বৃদ্ধি কৰিব। কিন্তু আপুনি এইটোও মন কৰিব লাগিব যে আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক কোনো ব্যক্তিয়ে আপোনাক বিপথে পৰিচালিত কৰিব নোৱাৰে। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, আপুনি আপোনাৰ বাহনখন সাৱধানে চলাব লাগিব, অন্যথা দুৰ্ঘটনা হোৱাৰ আশংকা আছে। আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ কিছুমান সমস্যা শুনি সন্ধিয়াটো কটাব। এই বিষয়ে আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ অনুকূল ফলাফল আহিব। আজি বিবাহিত লোকসকল হয়তো অমিল অৱস্থাত থাকিব পাৰে। কিন্তু যদি আপুনি সেই পৰিস্থিতিটো লক্ষ্য কৰে, তেন্তে এই পৰিস্থিতিৰ পৰা ওলাই আহিব পাৰে। সেয়েহে যদি আজি বিতৰ্ক হয়, আপুনি নীৰৱে থকাটো ভাল হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক বিবাহ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ ল’ব লগা হয়, কিছু সময়ৰ বাবে ৰৈ দিয়ক। অন্যথা আপোনাৰ বাবে ঋণ পৰিশোধ কৰা সম্ভৱ নহ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা ভাল ফলাফল শুনিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য কিছু কোমল হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি স্বাস্থ্য সচেতন হ’ব লাগিব, একেবাৰে অৱহেলা নকৰিব। যদি আপোনাৰ ইতিমধ্যে ৰোগ আছে, ইয়াৰ কষ্ট আজি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যদি হয় চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ লওক। আজি কিছুমান অপ্ৰয়োজনীয় উদ্বেগে আপোনাক আমনি কৰিব, যাৰ ফলত আজি আপোনাক অলপ হতাশাগ্ৰস্ত কৰি তুলিব আৰু আনকি আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ কমিব। কিন্তু চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা গালি শুনিব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছুমান দুখজনক তথ্য শুনিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আনন্দদায়ক ফলাফল লাভ কৰিব। আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত হোৱা অসুবিধাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাবলৈ শিক্ষাৰ্থীসকলক তেওঁলোকৰ গুৰু বা জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শৰ প্ৰয়োজন হ’ব। প্ৰেমিকসকলৰ ক্ষেত্ৰত আজি কিছুমান পৰিৱৰ্তন দেখা যাব পাৰে, যি তেওঁলোকক বিচলিত কৰি ৰাখিব আৰু তেওঁলোকৰ পাৰস্পৰিক তৰ্ক থাকিব। যদি পৰিয়ালত বিবাহ যোগ্য সদস্য আছে, তেওঁলোকৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আজি বন্ধ কৰা হ’ব পাৰে। যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে দুখৰ কাৰণ হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে এটা পুৰণি বিবাদো সমাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি পাৰিবাৰিক জীৱনৰ বাবে ভাল ফলাফল আহিব। যদি পৰিয়ালত কোনো কাজিয়া হৈছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব। পাৰিবাৰিক ঐক্য বৃদ্ধি পাব। আজি আপোনাৰ পিতৃ ৰোগত আক্ৰান্ত হ’ব পাৰে, সেয়েহে তেওঁক বাহিৰত খোৱা পৰিহাৰ কৰিবলৈ কওক। যদি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, কিছু সময়ৰ বাবে ৰ’ব। আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ে আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে, যাক আপুনি চিন্তা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি বিফল হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকল আজি আপোনাৰ ওপৰত যথেষ্ট প্ৰভাৱিত হ’ব, যাৰ ফলত তেওঁলোকে আপোনাৰ বন্ধু হ’বলৈ চেষ্টা কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব পাৰে। যদি চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে তেওঁলোকৰ যিকোনো আইনী কাম দীৰ্ঘদিন ধৰি এৰি গৈছে, তেওঁলোকে আজি ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি দীৰ্ঘদিন ধৰি আৱদ্ধ ধন লাভ কৰি সুখী হ’ব। সন্ধিয়া শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি পৰীক্ষাৰ ফলাফল লাভ কৰি সুখী হ’ব। যদি ভগ্নী বা ভাতৃৰ বিয়াত কোনো বাধা আছিল, আপুনি আজি সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি ব্যৱসায়িক লোকসকলে তিক্ততাক মিঠালৈ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত আগবাঢ়িব পাৰিব। যদি ঘৰৰ মানুহৰ হৃদয়ত কিবা বেয়া ভাৱ আছে, আপুনি আজি ইয়াক আঁতৰাব পাৰিব। আপুনি আজি স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো আপোনাৰ পেট সম্পৰ্কীয় কিছুমান সমস্যা থাকিব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। সন্ধিয়া যদি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক কিবা কৰিবলৈ কয় আৰু সেইটো নকৰে, আপুনি বিচলিত হ’ব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ খং হেৰুৱাব নালাগে, অন্যথা পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কত বিভেদ হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক বিভ্ৰান্তিকৰ দিন হ’ব, যাক আপুনি গোটেই দিনটো সমাধান কৰাত অতিবাহিত কৰিব। যদি আপুনি আপোনাৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কাৰোবাৰ পৰা পৰামৰ্শ লোৱাৰ কথা ভাবিছে, বিশেষজ্ঞ এজনৰ পৰামৰ্শ লওতে সাৱধান হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সংগীক এনে ক’ৰবাত বজাৰ কৰিবলৈ লৈ যাব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ পকেটৰ যত্ন ল’ব লাগিব। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যিসকলে শ্বেয়াৰ বজাৰ বা লটাৰী আদিত বিনিয়োগ কৰে, তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। যদি আপুনি আজি এটা নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেওঁলোকৰ বাবে কিছু সময় ৰোৱা ভাল হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, কিয়নো তেওঁলোকে আজি ৰাজনীতিত এক স্থিতি লাভ কৰিব পাৰে। যি তেওঁলোকৰ বহুতো সমস্যা সমাধান কৰিব। কিন্তু যদি আপোনাক আজি ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে কোনো পৰামৰ্শ দিয়ে, আপুনি সেই পৰামৰ্শ অনুসৰণ কৰিব নালাগে, কিয়নো ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ কিবা এটাৰ সৈতে মতবিৰোধ হোৱাৰ বাবে বিচলিত হ’ব, কিন্তু আপুনি তেওঁলোকক সৈমান কৰিবলৈও সক্ষম হ’ব। যিসকলে বিদেশত ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱৰ ওপৰত উষ্ণতা বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছু ধন বিনিয়োগ কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাক লাভালাভ প্ৰদান কৰিব পাৰে। আজি বিৰোধীসকলে ব্যৱসায়িক লোকসকলৰ পিছফালে তেওঁলোকৰ কামত বাধা দিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব, যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ কিছুমান চুক্তিও ওলমি থাকিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সকলো বিৰোধীৰ ওপৰত নজৰ ৰাখিব লাগিব, কিছুমান বিৰোধী আপোনাৰ বন্ধু হিচাপে হ’ব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতিও সাৱধান হ’ব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button