ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ৩ অক্টােবৰৰ পৰা ৯ অক্টােবৰলৈকে

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহত গ্ৰহৰ স্থিতি আপোনাৰ পক্ষত আছে। আপোনাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰিকল্পনাবােৰ ৰূপায়ণ কৰাৰ সময়। আপোনাৰ প্ৰতিভা আৰু সামৰ্থ্য সকলোৰে সন্মুখত প্ৰকাশ পাব। ই আপোনাক কিছু সফলতাও প্ৰদান কৰিব। এক সামাজিক প্ৰতিষ্ঠানৰ কাৰ্যকলাপত সময় অতিবাহিত হ’ব।

অপ্ৰয়োজনীয় কামত ব্যয় কৰোতে আপোনাৰ বাজেটৰ যত্ন লোৱাটো নিশ্চিত কৰিব। যদি আপুনি বাহন বা গৃহ সম্পৰ্কীয় ঋণ লোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, তেন্তে আপোনাৰ ক্ষমতা অতিক্ৰম কৰিবলৈ চেষ্টা নকৰিব। শিক্ষাৰ্থী আৰু যুৱকসকলে অপ্ৰয়োজনীয় কাৰ্যকলাপৰ সলনি তেওঁলোকৰ লক্ষ্যত গুৰুত্ব দিব লাগে।

ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপত আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম অনুসৰি আপুনি সঠিক ফলাফল লাভ কৰিব। আপুনি এটা ভাল অৰ্ডাৰ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ পৰিসৰ শক্তিশালী কৰি ৰাখিব। ঘৰ আৰু ব্যৱসায়ত সঠিক সম্প্ৰীতি বজাই ৰাখিলে ঘৰৰ পৰিৱেশ মনোৰম হৈ থাকিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব। স্বাস্থ্য ভালে থাকিব।

বৃষ ৰাশি- এই সপ্তাহত আপোনাৰ মন-নিৰ্ধাৰিত কাৰ্যবোৰ মনত ৰাখিব। এই সময়ৰ পৰিস্থিতিয়ে আপোনাৰ বাবে ভাল সফলতা আনিব। আপোনাৰ সামৰ্থ্য প্ৰকাশ পাব। কেতিয়াবা আপোনাৰ মন আনৰ নেতিবাচক কথাৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব পাৰে। এই সময়ত ধৈৰ্য্য আৰু সংযম থকাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ।

আপুনি সন্তানৰ কাৰ্যকলাপৰ ওপৰতো নজৰ ৰাখিব লাগিব। অপ্ৰয়োজনীয় যাত্ৰা স্থগিত ৰখাটো উচিত হ’ব। ব্যৱসায়িক স্থানৰ প্ৰায় সকলো কাম কোনো বাধা অবিহনে সম্পূৰ্ণ হ’ব। উপাৰ্জনৰ উৎস বৃদ্ধি পাব। নেতিবাচক প্ৰৱণতা থকা লোকসকলক ব্যৱসায়ত হস্তক্ষেপ কৰিবলৈ নিদিব।

চাকৰিয়াল সকলে ঘৰত কাৰ্যালয়ৰ কাম কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। বিপৰীত লিংগৰ বন্ধু এজনক লগ পোৱাটোৱে মন সুখী কৰিব। পুৰণি স্মৃতিবোৰ সতেজ হ’ব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশো সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হৈ থাকিব। চলিত ঋতুৱে স্বাস্থ্যৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- এই সপ্তাহত আপোনাৰ এটা ভাল ঘটনা হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাও সোনকালেই সমাধান হ’ব। গ্ৰহৰ পৰিস্থিতি মনোৰম। এনে সুযোগৰ সম্পূৰ্ণ সুবিধা লওক। স্তব্ধ বা ধাৰ দিয়া ধনো পুনৰুদ্ধাৰ হ’ব। যুৱকসকলে তেওঁলোকৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। যদি ভ্ৰমণ কাৰ্যসূচী প্ৰস্তুত কৰা হৈছে, তেন্তে আপোনাৰ সামগ্ৰী নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব।

বাহনৰ তত্বাৱধানত অধিক ব্যয় হ’ব পাৰে। নতুন ব্যৱসায়ৰ সুযোগ থাকিব। এটা শুভ ঘটনা হ’ব পাৰে। এই সময়ত চিন্তাশীলভাৱে কৰা বিনিয়োগে নিশ্চিতভাৱে আপোনাক দীৰ্ঘম্যাদী সময়ত লাভান্বিত কৰিব। কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ভুল হ’ব পাৰে। সেয়েহে এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ লোৱা উচিত।

স্বামী আৰু পত্নীয়ে ইজনে সিজনৰ অনুভূতিক সন্মান কৰিব। যাতে ঘৰৰ ব্যৱস্থা সঠিক হৈ থাকে। প্ৰেমিক বা প্ৰেমিকাৰ মাজত ভুল বুজাবুজিৰ বাবে কাজিয়া হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হৈ থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহত যিকোনো কাৰ্যকলাপত হৃদয়তকৈ আপোনাৰ মনৰ সৈতে কাম কৰাটো অধিক লাভজনক হ’ব। নিকট আত্মীয়সকলৰ সৈতে সম্পত্তিৰ ওপৰত গুৰুত্বপূৰ্ণ আৰু লাভজনক আলোচনা হ’ব। ঘৰত এক ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান আয়োজন হ’ব পাৰে।

কামৰ হেঁচাৰ বাবে প্ৰকৃতিত খং থাকিব। ই গৃহ প্ৰণালীকো প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। আপোনাৰ প্ৰকৃতিত ইতিবাচকতা বজাই ৰাখিবলৈ ভাল সাহিত্য আৰু ভাল মানুহৰ সৈতে যোগাযোগ কৰি চলিব। এজন ৰাজনৈতিক আৰু অভিজ্ঞ ব্যক্তিক সহায় কৰিলে আপোনাৰ ব্যৱসায়ক এক নতুন দিশ প্ৰদান কৰিব। আপুনি বৰ্তমানৰ কাৰ্যপ্ৰণালীত নতুন প্ৰযুক্তি গ্ৰহণ কৰি অধিক ভাল কৰিব পাৰে।

ঘৰৰ যত্নত স্বামী-পত্নী দুয়োৰে সহযোগিতাই পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ সুখী কৰি ৰাখিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক ঘনিষ্ঠ হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। কেৱল নেতিবাচক চিন্তাবোৰক আপোনাৰ ভিতৰত স্থান নিদিব।

সিংহ ৰাশি- কিছু সময়ৰ পৰা চলি থকা আঁচনিবোৰ ৰূপায়ণ কৰাৰ বাবে এইয়া এক সঠিক সময়। আত্মনিৰীক্ষণ কৰক। দৈনন্দিন জীৱনৰ পৰা আঁতৰত আপোনাক দমন কৰা সামৰ্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তা কৰক। অৱশ্যে কিছু ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ মনোযোগৰ অভাৱ হ’ব।

আপুনি অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে খং আৰু খিংখিঙীয়া অনুভৱ কৰিব। কামত অলপ পলম হ’ব। ভাগ্যক দোষ নিদি সময়ৰ গুৰুত্ব বুজিব লাগিব। লগতে ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপত আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ পৰামৰ্শৰ প্ৰশংসা কৰক। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত বিনিয়োগৰ বাবে এই সময় অনুকূল।

আপুনি এই সময়ত আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দীসকলক পৰাজিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাৰ পৰিকল্পনা আৰু কামত পত্নীক অন্তৰ্ভুক্ত কৰিলে ই আপোনাৰ বাবে ভাগ্যৱান হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কবোৰ ভাল হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। মনত কেৱল কিছুমান নেতিবাচক চিন্তা উদ্ভৱ হ’ব পাৰে। ই মনোবল হ্ৰাস কৰিব।

কন্যা ৰাশি- এই সপ্তাহ আপোনাৰ সপোন পূৰণ কৰাৰ বাবে ভাল সময়। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সঠিক ফলাফল পাব, সেয়েহে চেষ্টা কৰি থাকক। এই সময়ত আপোনাৰ ওচৰৰ লোকসকলৰ সৈতে যোগাযোগত থাকিব। গ্ৰহ পৰিবহনে আপোনাৰ বাবে লাভজনক পৰিস্থিতি সৃষ্টি কৰিছে।

এই সপ্তাহত আপোনাৰ মনত কিছু অস্থিৰতা থাকিব পাৰে। বাহ্যিক কাৰ্যকলাপত লিপ্ত হৈ থকাৰ সময়ত এটা কথা মনত ৰাখিব লাগিব যে আপোনাৰ মনোবল কোনো কাৰণতে হ্ৰাস নহয়। কোনো সমস্যাৰ ক্ষেত্ৰত অভিজ্ঞ ব্যক্তি এজনৰ পৰামৰ্শ ললে আপোনাক সঠিক পথ প্ৰদান কৰিব। অত্যাধিক চিন্তা নকৰি এই সময়ত তৎক্ষণাৎ সফলতা প্ৰাপ্ত কৰক। কাৰণ এই মুহূৰ্তত গ্ৰহৰ পৰিস্থিতি অনুকূল।

আপুনি আপোনাৰ কামৰ পৰা ইতিবাচক ফলাফল পাব। চাকৰিত এটা প্ৰকল্পত সঠিক সফলতা থাকিব। পত্নীয়ে সঠিক সম্প্ৰীতি বজাই ৰাখিব। ব্যস্ত সময়সূচী থকা স্বত্বেও পৰিয়ালক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়াৰ বাবে পৰিৱেশ মনোৰম কৰি ৰাখিব। যুৱকসকলৰ সৈতে প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক ৰাখি আপোনাৰ কেৰিয়াৰক অৱহেলা নকৰিব। বাকী স্বাস্থ্য ভালে থাকিব।

তুলা ৰাশি- মানুহে আপোনাৰ কিছুমান ভাল কামৰ বাবে আপোনাক বিশেষ সন্মান দিব। আপুনি আপোনাৰ সামৰ্থ্য আৰু সততাৰে আপোনাৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিব। ৰাজনীতিত পৰোক্ষ লাভ হ’ব। আপোনাৰ নেতৃত্বৰ দৰে গুণে আপোনাক সফল কৰিব। অৱশ্যে কিছুমান বেয়া খবৰ অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। আনৰ কামত ওলমি নাথাকিব।

আপুনি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কোনো সময়ত আপুনি অসহায় অনুভৱ কৰিব। আপোনাৰ ওপৰত মিছা অভিযোগ উত্থাপিত হ’ব পাৰে। বিত্ত সম্পৰ্কীয় কাৰ্যকলাপত ভাল সফলতা লাভ কৰিব। বিজ্ঞানৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে নতুন গৱেষণা কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপ দ্ৰুত কৰাৰ বাবে এই সময় অনুকূল।

কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰক। চাকৰিত অৱস্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক বিষয়ত অত্যাধিক হস্তক্ষেপ নকৰিব। স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত কিবা এটাক লৈ তৰ্ক হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সন্দেহ আৰু দয়াৰ দৰে পৰিস্থিতিৰ উত্থানে দূৰত্ব বৃদ্ধি কৰিব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। মানসিক চাপ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে। সেয়েহে ধৈৰ্য্যশীল হওক।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ মৃদু আৰু স্বজ্ঞাত প্ৰকৃতিৰ জৰিয়তে যিকোনো পৰিস্থিতিৰ পক্ষপাতী হ’ব। সন্তানৰ যিকোনো সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিওৱাটোৱে সকাহ প্ৰদান কৰিব। এটা মাংগলিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থকাৰ সুযোগো থাকিব। লাভৰ সৈতে ব্যয়ৰ পৰিস্থিতি অব্যাহত থাকিব। অপব্যয় পৰীক্ষা কৰাটো প্ৰয়োজনীয়।

আপুনি সন্তানৰ কাৰ্যকলাপৰ ওপৰতো নজৰ ৰাখিব। নিকট আত্মীয়ৰ পৰা অহা কিছুমান বেয়া খবৰে মনটোক কিছু দুখিত কৰি তুলিব। ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপ বাধাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। অৱশ্যে এইটো কেৱল কিছু সময়ৰ বাবেহে। নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ বাবে এই সময় সঠিক নহয়। চাকৰিয়াল সকলৰ ওপৰত কামৰ বোজা বৃদ্ধি পাব। এইটো ধৈৰ্য্য ধৰাৰ সময়। যিকোনো বিভ্ৰান্তিৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ পত্নী আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব।

আপুনি নিশ্চিতভাৱে সঠিক পৰামৰ্শ পাব আৰু আপুনি এটা ভাল সিদ্ধান্তত উপনীত হ’ব। বিবাহ বহিৰ্ভূত সম্পৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থকাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। নিজৰ ভিতৰত কোনো হীনমন্যতা অনুভৱ নকৰিব। এই সময়ত আপোনাৰ মন আৰু শৰীৰক বিশ্ৰামৰ প্ৰয়োজন। ধ্যান কৰক।

ধনু ৰাশি- এই সপ্তাহত সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ গ্ৰহৰ স্থিতি আছে। আপুনি অলৌকিকভাৱে কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰিব। আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰক। আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ লোৱাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব।

আপোনাৰ ব্যক্তিগত কামৰ উপৰিও সামাজিক কাৰ্যকলাপৰ ওপৰতো গুৰুত্ব দিয়াটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। কাৰো দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত নহ’ব। এক সপ্তাহজোৰা কামত কাম কৰক, যাতে সকলো কাম সূচাৰুৰূপে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰি। আপোনাৰ সপোন বাস্তৱায়িত কৰাৰ সকলো প্ৰয়াস কৰক। এই সময়খিনি বিপণন আৰু সামগ্ৰীৰ মানদণ্ড বৃদ্ধিত অতিবাহিত কৰক। অৱশ্যে কিছুমান অসুবিধা থাকিব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ জ্ঞান আৰু সামৰ্থ্যৰ দ্বাৰা ওলাই অহাৰ পথ বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব।

ঘৰৰ এজন অবিবাহিত সদস্যৰ বিবাহৰ সম্পৰ্ক গঢ় লৈ উঠিব, যিয়ে এক সুখী পৰিৱেশ আনিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। অকল অত্যাধিক কাম কৰিলে মানসিক আৰু শাৰীৰিক ভাগৰ লাগিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- এই সপ্তাহত এটা ব্যৱহাৰিক সিদ্ধান্ত লওক। আপুনি কিছু ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে। আপোনাৰ এটা সপোন পূৰণ হ’ব। সমাজত আপোনাৰ গুৰুত্ব আৰু আধিপত্য অব্যাহত থাকিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰকল্পৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিব। এটা ধৰ্মীয় বা শান্তিস্থান ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনা থাকিব।

আপোনাৰ বাহনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এক বৃহৎ ব্যয় হ’ব পাৰে। এই সময়ত মনত হতাশাৰ পৰিস্থিতি থাকিব। আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, কিয়নো আপুনি ভুল কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। সমস্যাৰ বাবে সহনশীলতাই সঁহাৰি দিব পাৰে। এই সময় হৈছে ধৈৰ্য্যসহকাৰে কটোৱা। বিপণন সম্পৰ্কীয় কাৰ্যকলাপ আৰু পৰিশোধ সংগ্ৰহৰ বাবে এই সময় অনুকূল।

ব্যৱসায়ৰ পৰিস্থিতি আগৰ তুলনাত ভাল হ’ব। আপোনাৰ এটা পৰিকল্পনা ৰাজহুৱা হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপোনাৰ কাম কৰাৰ পদ্ধতি কাৰো সৈতে শ্বেয়াৰ নকৰিব। সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় যিকোনো কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালত এক সঠিক আৰু সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ পৰিৱেশ থাকিব। সকলো সদস্যই ইজনে সিজনৰ প্ৰতি সহযোগিতা আৰু সমৰ্পণৰ অনুভূতি ৰাখিব। যুৱকসকলৰ বন্ধুত্বৰ ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- এই সপ্তাহত আপুনি প্ৰিয় স্থান এটালৈ গৈ চাপমুক্ত আৰু সুখী অনুভৱ কৰিব। মৰমৰ কিবা এটা প্ৰাপ্ত হ’ব। আপুনি পুৰণি বন্ধুসকলক লগ পাব আৰু তেওঁলোকৰ সৈতে সুখ আৰু দুখ শ্বেয়াৰ কৰিব। বৰ্তমান গ্ৰহৰ স্থিতি সপোন বাস্তৱায়িত কৰাৰ বাবে অনুকূল। অৱশ্যে এইটো মনত ৰাখিব যে কেৱল আপোনাৰ ওচৰৰ কোনোবাইহে আপোনাক ঘৃণা কৰিব পাৰে। যাৰ বাবে আপোনাৰ চিন্তাধাৰা নেতিবাচক হ’ব।

মূল্যহীন কামত সময় অপচয় নকৰিব। বাৰ্তালাপ কৰোতে উপযুক্ত শব্দবোৰ ব্যৱহাৰ কৰিব। বস্ত্ৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে সময় আৰু গ্ৰহৰ পৰিস্থিতি অনুকূল। চাকৰিৰ অগ্ৰগতি আৰু স্থানান্তৰ হ’ব পাৰে। আপুনি সভা আৰু সন্মিলনত উপস্থিত থকাৰ সুযোগ পাব পাৰে। এই সময়ত আপোনাৰ এটা ডাঙৰ দায়িত্বৰ খবৰ থাকিব পাৰে।

পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে খোজ কঢ়া, ৰাতিৰ আহাৰ আদিৰ এক কাৰ্যসূচী থাকিব। আপুনি বাৰ্তালাপত সুখী অনুভৱ কৰিব। প্ৰেমসম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত ধৈৰ্য্য শীল হোৱাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। কোনো খৰখেদা সিদ্ধান্ত নল’ব। শাৰীৰিকভাৱে আপুনি সুস্থ হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব।

মীন ৰাশি- শিক্ষাৰ্থী আৰু যুৱকসকলৰ চাকৰি, সাক্ষাৎকাৰ আদিত সফলতাৰ যোগ আছে। আপুনি এই সময়ত এটা নতুন প্ৰযুক্তি বা দক্ষতা আহৰণ কৰিব পাৰে। ভূমি সম্পত্তিৰ সমস্যাবোৰো সমাধান হ’ব। অৰ্থনৈতিক সিদ্ধান্তবোৰ সঠিক হিচাপে বিবেচিত হ’ব। এটা নিৰ্দিষ্ট কামতো সফলতা থাকিব। আপোনাৰ নীতিৰ সৈতে আপোচ নকৰিব।

নিষ্ফল তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। আপুনি বেয়া সংগত পৰি নিজকে বদনাম কৰিব। গতিকে সেই কথা মনত ৰাখিব। ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপৰ বিষয়ে মনত ভয় বা বিভ্ৰান্তি থাকিব পাৰে। আপুনি সমস্যাবোৰ জ্ঞান আৰু শুদ্ধ আচৰণেৰে সমাধান কৰিব। অতি সাৱধানে টকা বিনিয়োগ কৰক।

আপুনি কাৰ্যালয়ৰ বছ বা বিষয়াৰ পৰা গালি-গালাজৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। বৈবাহিক সম্পৰ্ক কিবা কাৰণত তিক্ত হ’ব। এইটোৱে পৰিয়ালত এক কাজিয়াৰ পৰিৱেশো সৃষ্টি কৰিব পাৰে। ধৈৰ্য্য আৰু সংযমৰ সৈতে সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। সামান্য স্বাস্থ্য সমস্যা থাকিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button