ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ২৬ ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ২ অক্টােবৰলৈ

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহত আধ্যাত্মিক ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰৱণতাই আপোনাৰ প্ৰকৃতিক অধিক ইতিবাচক কৰি তুলিব। সকলো কাম চিন্তাশীলভাৱে আৰু শান্তিপূৰ্ণভাৱে কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব।

আপোনাৰ ওচৰৰ লোকসকলৰ সৈতে মনোৰঞ্জনত সময় অতিবাহিত হ’ব। কিন্তু আপুনি কামত বহি থাকোতে সমস্যাত পৰিব পাৰে। এজন ঘনিষ্ঠ ব্যক্তিয়ে আপোনাক অভিযুক্ত কৰাৰ বাবে এইটো হ’ব পাৰে। অৱশ্যে, সত্যটো সোনকালেই প্ৰকাশ পাব।

এই সপ্তাহত আপুনি কিছুমান ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কামত অতি সাৱধানে সিদ্ধান্ত লোৱাৰ প্ৰয়োজন আছে। আপুনি সামান্য ভুলৰ ফল ভুগিব লগীয়া হ’ব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে যোগ্যতাৰ কাৰণে সঠিক পাৰিশ্ৰমিক পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

পতি-পত্নীৰ সম্পৰ্ক সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হ’ব। ঘৰৰ পৰিৱেশো মনোৰম হৈ থাকিব। যিকোনো কথাৰ ওপৰত অত্যাধিক চাপ নিদিব, কিয়নো ই আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ওপৰত নেতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। ধৈৰ্য্য আৰু সংযম বজাই ৰাখিলে মানসিক অৱস্থা ইতিবাচক হৈ থাকিব আৰু সুস্বাস্থ্য বৰ্তি থাকিব।

বৃষ ৰাশি- আপুনি এই সপ্তাহত কৰিব লগা কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছতহে আপোনাৰ মন শান্ত হ’ব। এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিৰ নিৰ্দেশনা আৰু পৰামৰ্শই আপোনাক সহায় কৰিব। আপুনি সামাজিক কামত আৰু সামাজিক প্ৰতিষ্ঠানলৈ অৰিহণা যোগাব। কিন্তু পাৰিবাৰিক কামত বেছি মনোযোগ দিব নোৱাৰিলে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম বন্ধ হ’ব পাৰে।

এই সময়ত বেয়া অভ্যাস আৰু ভুল প্ৰৱণতাৰ লোকসকলৰ পৰা দূৰত্ব বজাই ৰাখিব। আপোনাৰ এজন নিকট আত্মীয়ই আপোনাৰ সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। কিছুমান নতুন কামৰ পৰিকল্পনা থাকিব। এই সময়ত বিপদজনক বিনিয়োগবোৰো লাভান্বিত হ’ব।

চাকৰিত নতুন সুযোগ আৰু প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। কৰ্তৃপক্ষৰ পৰাও নিৰ্দেশনা থাকিব। প্ৰিয়জনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এক অপ্ৰীতিকৰ ঘটনাৰ খবৰে পৰিয়ালত এক দুখৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। এই সময়ত সকলোৰে মনোবল শক্তিশালী কৰি ৰখাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। নিষ্ফল প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আপোনাৰ সময় অপচয় নকৰিব। স্বাস্থ্য ভালে থাকিব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি কিছুমান ভুলৰ পৰা শিকি আপোনাৰ কাৰ্যকলাপত কিছু পৰিৱৰ্তন আনিব। যি উৎকৃষ্ট প্ৰমাণিত হ’ব। ভাতৃসকলৰ সৈতে চলি থকা বিবাদৰ সমাপ্তি ঘটিব। মনত ভাবি থকা কিবা এটা হোৱাত যথেষ্ট সুখী অনুভৱ কৰিব। এজন বাহিৰৰ লোকে আপোনাক সহায় কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। কিন্তু কোনো খৰখেদা সিদ্ধান্ত নল’ব। আনৰ উদ্দেশ্য বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক।

নিজৰ ওপৰত অত্যাধিক কামৰ বোজা নিদিব। আপোনাৰ মনৰ স্থিতিত কিছু সময় অতিবাহিত কৰিলে আপোনাক শান্তি প্ৰদান কৰিব। আপোনাৰ ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপ বোৰ সুচাৰুৰূপে অব্যাহত থাকিব। কিন্তু আপোনাৰ এটা পৰিকল্পনা কাৰোবাৰ হস্তক্ষেপৰ দ্বাৰা খেলিমেলি হ’ব পাৰে।

আপোনাৰ পৰিকল্পনা গোপনে ৰাখিব। আপুনি কেৱল প্ৰস্তুত কৰা নীতিবোৰৰ ওপৰতহে কাম কৰক। কাৰ্যালয়ৰ কোনো সহকৰ্মীৰ সৈতেও জড়িত নহ’ব। বৈবাহিক জীৱন ভাল হ’ব। শাৰীৰিকভাৱে আপুনি সুস্থ হ’ব। যাৰ ইতিবাচক প্ৰভাৱে আপোনাৰ দক্ষতা বৃদ্ধি কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহৰ বেছিভাগ সময় সামাজিক কৰ্ম আৰু সংগঠন এটাৰ সৈতে সংযোগ আৰু সমৰ্থনত ব্যয় হ’ব। যদি আপুনি ঘৰ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, তেন্তে এইয়া সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সময়। যুৱকসকলে তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ভাল ফলাফল লাভ কৰিব। কিন্তু আপোনাৰ গুৰুত্বহীনতাই আপোনাৰ কিছুমান কাম নষ্ট কৰিব পাৰে।

ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে বিভেদৰ পৰিস্থিতি থাকিব পাৰে। বুদ্ধিমত্তাৰে আৰু শান্তিপূৰ্ণভাৱে কাম কৰিলে পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। ব্যৱসায়ত অধিক বিস্তাৰ কৰাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। কাৰ্যকৰী নতুন সম্পৰ্ক সৃষ্টি কৰা হ’ব। এই সময়ত বিপণন কাৰ্যকলাপৰ ওপৰত অধিক গুৰুত্ব দিয়ক আৰু মানুহৰ সৈতে বাৰ্তালাপ বৃদ্ধি কৰক।

পত্নীৰ পাৰস্পৰিক সহযোগিতাৰ জৰিয়তে সকলো ঘৰুৱা আৰু ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কাৰ্যকলাপ সুচাৰুৰূপে সম্পাদন কৰিব পৰিব। আপোনাৰ বংশগত ৰোগৰ সৈতে সম্পৰ্কিত দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ পুনৰাবৃত্তি হ’ব পাৰে। গতিকে স্বাস্থ্য ক্ষেত্ৰত একেবাৰে অসাৱধান নহ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ পৰা ভাল ফলাফল লাভ কৰাৰ বাবে কিছু সকাহ পাব। আপুনি আপোনাৰ সামৰ্থ্যৰ বাবেও গৌৰৱান্বিত হ’ব। সন্তান প্ৰাপ্তিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। ঘৰত এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। আগতীয়া সফলতা প্ৰাপ্ত কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াত আপোনাৰ মন কিছুমান নেতিবাচক কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব।

গতিকে আপুনি ধৈৰ্য্য ৰাখিব। আপোনাৰ মনোবল হ্ৰাস পোৱাৰ বাবে কেতিয়াবা আপুনি শংকা অনুভৱ কৰিব পাৰে। উপাৰ্জন আৰু ব্যয়ৰ মাজত ভাল সম্পৰ্ক বজাই ৰাখিব। ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ পৰিকাঠামোত কাম কৰাৰ সময় হৈছে।

সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় কামবোৰৰ ক্ষেত্ৰত এক ভাল চুক্তি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰিৰ বিষয়াসকল আপোনাৰ কামত সুখী হ’ব আৰু পদোন্নতিয়ো সম্ভৱ। ঘৰত কিবা সমস্যাৰ বিষয়ত পত্নীৰ সৈতে কাজিয়া হ’ব পৰে। কিন্তু সোনকালেই সমস্যাটো সমাধান হ’ব আৰু সম্পৰ্ক অধিক সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হৈ পৰিব। আপুনি শাৰীৰিক আৰু মানসিকভাৱে সম্পূৰ্ণ স্বাস্থ্যৱান হ’ব।

কন্যা ৰাশি- এই সপ্তাহত বহুতো লাভজনক আৰু সুখী পৰিস্থিতি আছে। আলস্যক আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ নিদিব। সকলো শক্তি সংগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ কামত মনোনিবেশ কৰিব। পৰিয়ালৰ সকলোৱে শিথিল অনুভৱ কৰিব কিয়নো কিছু সময়ৰ পৰা চলি থকা সমস্যা সমাধান হ’ব।

সন্তানৰ ওপৰত অত্যাধিক প্ৰতিবন্ধকতা আৰোপ নকৰিব, যি তেওঁলোকৰ আত্ম-শক্তি হ্ৰাস কৰিব পাৰে। নেতিবাচক কথা বা কামক আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ নিদিব। বুদ্ধিমত্তাৰে আৰু শান্তভাৱে কাম কৰিব। খং আৰু খৰখেদাই পৰিস্থিতিৰ অৱনতি ঘটাব পাৰে। ব্যৱসায় খণ্ডত গুৰুত্বপূৰ্ণ সুযোগ থাকিব। সকলো কাম নিজে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। অন্যথা আপুনি কৰা কামৰ বাবে আন কোনোবাই কৃতিত্ব পাব পাৰে।

ব্যৱসায় এই সময়ত ভাল হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ সৈতে কিছু সময় একেলগে কটাওক আৰু পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ মনোৰম কৰি তুলিবলৈ মনোৰঞ্জন কাৰ্যসূচীয়ো সৃষ্টি কৰক। এইটোৱে পৰিয়ালত এক ইতিবাচক পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিব। ৰক্তচাপ আৰু ডায়েবেটিচ ৰোগীয়ে নিজৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। আৰু চৰ্দিৰ পৰা নিজকে সুৰক্ষিত কৰাটোও গুৰুত্বপূৰ্ণ।

তুলা ৰাশি- এই সপ্তাহত গ্ৰহীয় পৰিস্থিতিয়ে আপোনাৰ আত্ম-সন্মান আৰু আত্ম-শক্তি বৃদ্ধিত যথেষ্ট অৰিহণা যোগাব। কামৰ প্ৰতি সমৰ্পণে আপোনাক নতুন সাফল্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ বাধ্য কৰিব। আপুনি কৰ্ম আৰু পুৰুষাৰ্থৰ জৰিয়তে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কিন্তু অত্যাধিক কামৰ ফলত আপোনাৰ খং উঠিব পাৰে।

আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ কাৰ্যকলাপৰ বিষয়ে জানিবলৈ তেওঁলোকৰ সৈতে সময় অতিবাহিত কৰিব। কোনো বাহিৰৰ লোকক আপোনাৰ ব্যক্তিগত জীৱনত হস্তক্ষেপ কৰিবলৈ নিদিব। ব্যৱসায়ত কি চলি আছে তাৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক।

আপুনি ভাল সফলতা আশা কৰিব পাৰে। বিপণন কাৰ্যকলাপত বাধা থাকিব, কিন্তু আপুনি সেইবোৰ আঁতৰাবলৈয়ো সক্ষম হ’ব। স্বামী আৰু পত্নীয়ে ঘৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ মাজত সমন্বয় বজাই ৰাখিব। ই পৰিয়ালত সম্পৰ্ক আৰু সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে মনোৰঞ্জন কাৰ্যসূচী সৃষ্টি কৰক। স্বাস্থ্য ভালে থাকিব। ৰক্তচাপ সম্পৰ্কীয় সমস্যা থাকিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- যোৱা কেইদিনমান ধৰি আপুনি কৰিব বিচৰা কামবোৰে এই সপ্তাহত আশা কৰাতকৈ অধিক শুভ ফল প্ৰদান কৰিব পাৰে। পৰিস্থিতিসমূহ আপোনাৰ বাবে অনুকূল হ’ব। এক নতুন সামগ্ৰী বা গহনা ক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা থাকিব।

বন্ধু আৰু আত্মীয়সকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হৈ থাকিব। কিন্তু কল্পনাত পৰিকল্পনা নকৰিব আৰু বাস্তৱতো সেইবোৰ কাৰ্যকৰী নকৰিব। সন্তানৰ সমস্যাবোৰ সাৱধানে বুজি লওক আৰু সেইবোৰ সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। ই তেওঁলোকৰ আত্মবিশ্বাস বজাই ৰাখিব। বেছিভাগ সময় ঘৰৰ বাহিৰত কটাব লগীয়া হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত নতুন ব্যৱসায়িক মাত্ৰা সৃষ্টি হ’ব।

নিশ্চিত কৰিব যে আপুনি যিকোনো কাম কৰাৰ আগতে যিকোনো বস্তুৰ সকলো দিশৰ পৰিকল্পনা অনুযায়ী কাম কৰে। চাকৰিয়াল সকল সাৱধান হ’ব। আপোনাৰ ভুলৰ বাবে বিষয়াসকলে খং কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ আনন্দদায়ক হ’ব। পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। বাকী

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ ব্যস্ত সময়সূচী স্বত্বেও আপুনি আপোনাৰ বন্ধু বৰ্গ আৰু আত্মীয়সকলৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াব লাগিব। ই দ্বিপাক্ষিক সম্পৰ্কক অধিক শক্তিশালী কৰিব। ঘৰৰ এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ আপোনাৰ বাবে অতি লাভজনক হ’ব।

শাৰীৰিকভাৱে আপুনি উদ্যমী অনুভৱ কৰিব। এই সপ্তাহত কিছুমান অপ্ৰীতিকৰ বাতৰিৰ লাভ কৰিবও পাৰে। ফলস্বৰূপে ভয় বা হতাশাৰ দৰে বস্তুবোৰে আপোনাৰ মনত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিব পাৰে। আত্ম-প্ৰতিফলন আৰু আধ্যাত্মিক স্থানত কিছু সময় অতিবাহিত কৰিলে আপোনাক সান্ত্বনা দিব।

ব্যৱসায়িক যন্ত্ৰপাতি সম্পৰ্কীয় কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। বৰ্তমান কামৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰতিটো সৰু বস্তুৰ নিবিড় আৰু গুৰুত্বসহকাৰে মূল্যাঙ্কন কৰা প্ৰয়োজন। আপোনাৰ ব্যৱসায়িক তথ্য ফাদিল হ’ব পাৰে। কৰ্মচাৰীসকলৰ প্ৰতিটো কাৰ্যকলাপৰ ওপৰত নজৰ ৰাখিব। যিকোনো অসুবিধাত পত্নী আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰামৰ্শ লোৱাটো নিশ্চিত কৰিব।

আপুনি নিশ্চিতভাৱে সঠিক পৰামৰ্শ পাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত এক প্ৰকাৰৰ মতভেদ থাকিব পাৰে। আপোনাৰ আচৰণ সংযত ৰাখিব। বাকী স্বাস্থ্য ভালে থাকিব।

মকৰ ৰাশি- এই সপ্তাহত কিছুমান লোকৰ সৈতে আপোনাৰ লাভজনক সম্পৰ্ক থাকিব। এইটোৱে আপোনাৰ চিন্তাধাৰালৈ নতুনত্ব আনিব। ঘৰত অতিথিৰ আগমন হ’ব পাৰে। যিকোনো দীৰ্ঘদিনীয়া উদ্বেগ সমাধান হ’ব।

সন্তানৰ বিষয়ে এক প্ৰকাৰৰ চিন্তা থাকিব পাৰে। কিন্তু সমস্যাটো এজন ঘনিষ্ঠ ব্যক্তিৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিলে আলোচনাৰ জৰিয়তে এটা সমাধান লাভ কৰিব। কাকো অত্যাধিক বিশ্বাস নকৰিব, কিয়নো কিছুমান প্ৰত্যাশা ভংগ কৰিলে মনত আঘাত পাব পাৰে।

ব্যৱসায়ত নতুন দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। কোনো বস্তুতে অত্যাধিক টকা বিনিয়োগ নকৰিব। ক্ষতিৰ সম্ভাৱনা আছে। অংশীদাৰিত্বৰ ব্যৱসায়ত স্বচ্ছতা ৰাখিব। ভুল বুজাবুজিৰ ফলত সম্পৰ্কত বিভেদ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পত্নীৰ বেয়া স্বাস্থ্যৰ বাবে ঘৰত আপোনাৰ সমৰ্থন অত্যাৱশ্যকীয় হ’ব। স্বাস্থ্য ভালে থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ নীতিৰ সৈতে আপোচ নকৰিলে আপোনাৰ সন্মান আৰু বৃদ্ধি হ’ব। বৃদ্ধসকলৰ মৰম আৰু আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব। কিছুমান সৃষ্টিশীল কাৰ্যকলাপত আপোনাৰ বিশেষ আগ্ৰহ থাকিব। প্ৰত্যাহ্বান গ্ৰহণ কৰিলে আপোনাৰ আত্ম-শক্তি আৰু বৃদ্ধি হ’ব। বিৰোধীসকলে আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি তেওঁলোকক জয় কৰিব।

যুৱকসকলে প্ৰাৰম্ভিক সফলতাৰ বাবে কোনো ভুল পথ অনুসৰণ কৰা উচিত নহয়। এই মুহূৰ্তত আপোনাৰ বহুতো পৰিকল্পনা আছে, কিন্তু সেইবোৰ কেনেদৰে ৰূপায়ণ কৰিব, সেই বিষয়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। যদি আপুনি নতুন কাম এটা আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে তেন্তে এই সময় ভাল। লাভৰ সুযোগ থাকিব।

এটা ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। গতিকে বিপণন আৰু জনসম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী কৰক। প্ৰেমৰ এটা বিষয়ক লৈ পৰিয়ালত কিছু উত্তেজনা থাকিব। পাৰস্পৰিক সম্প্ৰীতিৰ জৰিয়তে শান্তিপূৰ্ণ সমাধান বিচাৰিবলৈ চেষ্টা কৰক, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। সাৱধানে গাড়ী চলাওক। পৰি যোৱা বা আঘাত প্ৰাপ্ত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

মীন ৰাশি- এই সপ্তাহত পৰিয়াল আৰু সামাজিক স্তৰত আপোনাৰ আধিপত্য বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ দায়িত্ব থাকিব। ধন অহাৰ লগে লগে ব্যয় হ’ব। কিন্তু অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি সন্তুলিত হৈ থাকিব। কিছুমান ঘনিষ্ঠ লোক আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে মিলিত হ’ব পাৰে।

অৰ্থনৈতিক বিনিয়োগ পুনৰ বিবেচনা কৰক। দিনটোৰ আৰম্ভণিতে কিছু উত্তেজনা থাকিব পাৰে। ভাতৃসকলৰ সৈতে মত পাৰ্থক্যৰ আশংকা আছে। অত্যাধিক প্ৰৱণতা পৰিহাৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব।

আপুনি কাম কৰাৰ ধৰণ সলনি কৰক। আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম অনুসৰি আপুনি সঠিক ফলাফল পাব। চাকৰি প্ৰাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ কামৰ বিষয়ে অধিক সজাগ হ’ব লাগে। ভুলৰ ক্ষেত্ৰত তদন্ত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আনক অত্যাধিক বিশ্বাস নকৰাই ভাল।

পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বজাৰ কৰা কাৰ্যসূচী থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে সঠিক সময় একেলগে কটালে সকলোৱে সুখী অনুভৱ কৰিব। বাকী স্বাস্থ্য ভালে থাকিব। কিন্তু মহিলাসকলে তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button