অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৮ নৱেম্বৰ, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব। মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়িক কাম-কাজৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। বন্ধুৰ সহায় লব পাৰিব। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। শিল্প বা সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব। ধৰ্মৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক। কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাত্ৰাৰ কাৰ্যসূচীও কৰিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা টকা পাব পাৰে। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

বৃষ ৰাশি- ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হব পাৰে। মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় যুক্তিৰ পৰা আঁতৰি থাকক। শৈক্ষিক কামত মনোনিৱেশ কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। খং আৰু আবেগৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। মাতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- মনত শান্তি থাকিব, কিন্তু অপ্ৰয়োজনীয় চিন্তাও থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। ভাই-ভনীৰ লগত বিচ্ছিন্নতা থাকিব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি মনত থাকিব পাৰে। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি বাঢ়িব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। লিখা-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা থাকিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। কথা-বতৰাত মধ্যমীয়া হওক। কামৰ বোজা বৃদ্ধি পাব পাৰে। নতুন লাভৰ সুযোগ উপলব্ধ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আত্মসংযত হওক। খং পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। এটা পূৰ্বপুৰুষৰ ব্যৱসায় পুনৰ আৰম্ভ কৰিব পাৰে। সম্পত্তিৰ পৰা আয় বৃদ্ধি পাব। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। পাব পিতৃৰ সমৰ্থন। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক।

কন্যা ৰাশি- বাক্যৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব। শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব৷ পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কষ্টৰ প্ৰচুৰতা থাকিব। এটা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন সুখী হব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব, কিন্তু আত্মসংযত হওক। বন্ধুৰ পৰা টকা পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকূল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। পৰিয়ালটোত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। মাতৃৰ সহায় সহযোগিতা পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাস কমি যাব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। মনটো সুখী হ’ব। বন্ধুৰ পৰা নতুন ব্যৱসায়িক অফাৰ লাভ কৰিব পাৰিব। পিতৃৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰে। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে দূৰৈৰ ঠাইলৈ যাব পাৰে। অভিভাৱকৰ পৰাও সহযোগিতা থাকিব। ভাল খবৰ পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- মন সুখী হব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায়ত অধিক পৰিশ্ৰম হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। অত্যধিক খং পৰিহাৰ কৰক। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। এলাহৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব। ভাই-ভনীৰ সমৰ্থন পাব। খৰচ বেছি হ’ব। প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব।

মকৰ ৰাশি- যিকোনো পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ বাবে বিবাদৰ পৰিস্থিতি হব পাৰে। ব্যৱসায় বাঢ়িব। পৰিয়ালৰ সহায় পাব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। সুখ বৃদ্ধি পাব। গৃহ সজ্জাৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। লেখা-বৌদ্ধিক ৰচনাই ফলপ্ৰসূ ফল দিব। পত্নীৰ লগত মতানৈক্য ঘটিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মন বিচলিত হব। অত্যধিক খং পৰিহাৰ কৰক। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। বিষয়াসকলৰ চাকৰিটোত সহায় পাব, কিন্তু হয়তো বহু দূৰ যাত্ৰা কৰিব লাগিব। কাপোৰৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব।

মীন ৰাশি- বাক্যত কোমলতা থাকিব। আত্মবিশ্বাসো থাকিব। কামৰ ক্ষেত্ৰখনৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। বিদেশ ভ্ৰমণৰ সুযোগ পাব পাৰে। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। যান-বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায়ৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ধৰ্মীয় কাম-কাজৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব।

Related Articles

Back to top button