অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৩ নৱেম্বৰ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। অভিভাৱকৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। খৰচ বাঢ়িব। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব পাৰে। চাকৰিটোত স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনাও সৃষ্টি হৈছে। মানসিক শান্তি থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদ আৰু কাজিয়াৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। খং পৰিহাৰ কৰক। মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। শিক্ষামূলক কামত সফল হ’ব। আয় বাঢ়িব। ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। চাকৰিত কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হ’ব, কিন্তু আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। হয়তো যাত্ৰাত যাবলগীয়া হ’ব। ক্ষণিকৰ বাবে সন্তুষ্ট হোৱাৰ মনৰ অৱস্থা হ’ব। চাকৰিৰ বাবে পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰত সফলতা লাভ কৰিব। স্থান সলনিও সম্ভৱ। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব।

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হ’ব। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে অভিভাৱকৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰিব। মন অস্থিৰ হৈ পৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল পাব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰি। যাত্ৰাত যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মন অশান্ত হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব৷ কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল পাব। পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীক লগ পাব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। খৰচ বেছি হ’ব। মিঠা খাদ্যৰ ৰাপ বাঢ়িব। আপোনাৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব ল’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- পঢ়া-শুনাৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ কামত বহিঃৰাজ্যলৈ যাব পাৰিব। পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন সুখী হব, কিন্তু আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব পাৰে। লিখা-মেলা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বাঢ়িব পাৰে। খ্যাতি লাভ কৰিব। কাপোৰৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব। এটা পূৰ্বপুৰুষৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। ভাতৃৰ সমৰ্থন পাব। অধিক পৰিশ্ৰম হ’ব। বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিহাৰ কৰক। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি বাঢ়িব। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা পৰিয়ালৰ সৈতে কৰিব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। খৰচ বাঢ়িব। বন্ধুৰ সহায়ত সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। খৰচ বাঢ়িব। তৎক্ষণাত সন্তুষ্টিৰ অনুভৱ হ’ব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। শিক্ষামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। সুখ বাঢ়িব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় আৰু শুভ কাম-কাজ হ’ব। কাপোৰৰ খৰছ বাঢ়িব। শিক্ষাৰ কামত বাধা আহিব পাৰে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বাঢ়িব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিব। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। পিতৃৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰে। লিখা-মেলা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বাঢ়িব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। ভাই-ভনীৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। কথাত মধুৰতা থাকিব। কাপোৰ উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে। উচ্চ বিষয়াৰ লগত মতানৈক্যৰ পৰিস্থিতি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। বন্ধুৰ সহায়ত ধন লাভ কৰিব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। সুখ বাঢ়িব।

মীন ৰাশি- মন সুখী হ’ব, কিন্তু ল’ৰা-ছোৱালীৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তাত থাকিব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। বন্ধুৰ পৰা সহায় ল’ব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত বিতৰ্কৰ পৰিস্থিতিৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰক। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি থাকিব। শৈক্ষিক কামত আকাংক্ষিত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে।

Related Articles

Back to top button