অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৭ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- মন সুখী হ’ব, কিন্তু কথা-বতৰাত সংযত থাকক। মানসিক শান্তি থাকিব। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা পাব, কিন্তু কামৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ঠাই সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যা বাঢ়িব। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। অভিভাৱকৰ সংগ পাব।

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে পূৰ্ণ হব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। অজ্ঞাত ভয়ত অশান্তি পাব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিক্ষামূলক কামৰ প্ৰতি সচেতন হওক। মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি আহিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাত অশান্তি পাব। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। বিবাদৰ পৰিস্থিতি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- ব্যৱসায়ত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আত্মবিশ্বাস থাকিব। শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল প্ৰদান কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ বৃদ্ধিয়ে আপোনাক চিন্তিত কৰি ৰাখিব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

কৰ্কট ৰাশি- আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। শিক্ষামূলক কামত সফলতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। ব্যৱসায়ত লাভ বাঢ়িব। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ বাবে বন্ধুৰ পৰা ব্যৱসায়িক প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰ আদিত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বিদেশ ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। স্থানান্তৰৰ সম্ভাৱনাও আছে। কষ্ট অধিক হ’ব পাৰে। কোনো অজ্ঞাত ভয়ে অশান্তি দিব পাৰে। প্ৰগতিৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও কৰ্মক্ষেত্ৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। ভাতৃৰ সমৰ্থন পাব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়িক কাম-কাজৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ অতিৰিক্ততা থাকিব পাৰে। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকূল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। বাক্যত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পত্নীৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন সুখী হ’ব, কিন্তু কথা-বতৰাত সংযত থাকক। অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাব মাতৃৰ সমৰ্থন। খৰচ বাঢ়িব। লিখা-মেলা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বাঢ়িব পাৰে। কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা পৰিয়ালৰ সৈতে কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুযোগ পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব, কিন্তু মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ পৰিহাৰ কৰক। পাব পিতৃৰ সংগ। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। তৎক্ষণাত সন্তুষ্ট হোৱাৰ মনৰ অৱস্থা হ’ব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা সফল হ’ব পাৰে। পিতৃৰ পৰা আৰ্থিক সাহায্য পাব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। চিকিৎসাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। ভাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- ব্যৱসায়ত মনোযোগ দিয়ক। কিছুমান অসুবিধাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। বিদেশ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। চাকৰিৰ বাবে পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ কামৰ বাবে সুখদায়ক ফলাফল পাব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণ কাৰ্যসূচী বনাব পাৰে। মাতৃৰ পৰা ধন-সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

মকৰ ৰাশি- আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। যিকোনো সম্পত্তি আয়ৰ মাধ্যম হ’ব পাৰে। এলাহৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। পৰিয়ালৰ পৰিস্থিতিক আওকাণ নকৰিব। জীৱন সংগীৰ সমৰ্থন পাব। সুখ বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় আৰু শুভ কাম-কাজ হ’ব। কাপোৰ আদিৰ খৰছ বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মন সুখী হব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। খং পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থন পাব। ঠাই সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। হয়তো ভ্ৰমণলৈ যাব। শৈক্ষিক কামত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে। সম্পৰ্কত মধুৰতা থাকিব।

মীন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিব। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। ভাই-ভনীৰ সমৰ্থন পাব। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। বিষয়াৰ সৈতে মতানৈক্য বৃদ্ধি পাব পাৰে। স্থানান্তৰিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। মনত সুখ থাকিব।

Related Articles

Back to top button