ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৩ মে’, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ কৰাৰ সুযোগ পাব। আপুনি পুৰণি ভুলৰ পৰা শিক্ষা লৈ আগবাঢ়িব পাৰিব। পৰিয়ালত আপোনাৰ প্ৰভাৱ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে ইতিবাচক হ’ব। পতি/পত্নীৰ সৈতে থকা মতপাৰ্থক্য আজি দূৰ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ কামৰ শৈলী উন্নত হ’ব। খঙ পৰিহাৰ কৰি চলক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি আজি ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকল আপোনাৰ সৈতে বহুত সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ৰ পৰা যথেষ্ট লাভান্বিত হ’ব। উপাৰ্জন আৰু ব্যয়ৰ মাজত যথেষ্ট ভাৰসাম্য থাকিব। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সমস্যাৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে। এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আপুনি আজি ভাল খবৰ পাব। আপোনাৰ প্ৰগতিৰ বাধা আঁতৰ হ’ব। শত্ৰুক পৰাভূত কৰিবলৈ সক্ষম হব। আপুনি সামাজিক কামত ব্যস্ত থাকিব। আপুনি সৎসঙ্গ আদিৰ প্ৰতি যথেষ্ট আগ্ৰহী হব। ঘৰলৈ মাতৃৰ পক্ষৰ কোনো আলহীৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। নিস্বাৰ্থভাৱে কাম কৰাটো লাভজনক হ’ব। অজ্ঞাত লোকৰ পৰা সাৱধান হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ সামৰ্থ্য প্ৰমাণ কৰিবলৈ আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। মানুহে আপোনাৰ অনুভূতিক অসন্মান কৰিব পাৰে। আজি কাৰো পৰা অত্যাধিক আশা নকৰিব। মনত নেতিবাচক আৱেগ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে এক আদৰ্শগত বিবাদ হ’ব পাৰে। কিছুমান কামৰ বিষয়ে কাৰ্যালয়ত কিছু উত্তেজনা থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ত মনোযোগ দিয়ক।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো এটা আনন্দদায়ক দিন হ’ব। সম্পত্তিৰ বিবাদ সমাধান হ’ব। আপুনি সন্মান পাব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে লাভালাভ অৰ্জন কৰিব পাৰিব। আজি নতুন ব্যৱসায়িক সম্পৰ্ক গঢ়ি উঠিব পাৰে। ভাগ্যই আজি আপোনাক সংগ দিব। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত অকলেই গ্ৰহণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। ঘৰৰ পৰিৱেশ শৃংখলাবদ্ধ হ’ব। ধনৰ সংকট আঁতৰি যাব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- কাকো আপোনাৰ কথা শুনিবলৈ জোৰ নকৰিব। শিশুটোৰ প্ৰয়োজনীয়তা বুজিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আপোনাৰ ইচ্ছাশক্তি শক্তিশালী হ’ব। শিশুটোৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত ব্যাহত হ’ব পাৰে। আজি নতুন কাম আৰম্ভ কৰিবলৈ এটা ভাল দিন হ’ব। মাতৃৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰিব। হঠাৎ ধন লাভৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আপুনি যাত্ৰাত যাব পাৰে। আপুনি ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব। কাৰ্যালয়ত বিষয়াসকলৰ সৈতে কিছু মতভেদ ঘটিব পাৰে। স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ হ্ৰাসৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব পাৰে। অযথা সময় অপচয় নকৰিব। স্থগিত হৈ থকা ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লওঁতে অলপ চিন্তা কৰক। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্য চিন্তাৰ বিষয় হ’ব। ধাৰণাবোৰত দৰ্শনৰ প্ৰভাৱ থাকিব। খৰখেদাকৈ ব্যৱসায়িক চুক্তি নকৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা কোনো প্ৰত্যাশিত সমৰ্থন নাথাকিব। আপুনি নতুন কেৰিয়াৰৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। আপুনি আজি এজন বন্ধুক লগ পাব পাৰে।

ধনু ৰাশি- চৰকাৰী কাম বোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। বিনিয়োগৰ পৰা লাভালাভ হ’ব। আপুনি মাংগলিক কামত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। আপুনি আগন্তুক ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। চাকৰি সম্পৰ্কীয় সাক্ষাৎকাৰত সফলতা লাভ কৰিব। পত্নীৰ পৰা উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় কামত ব্যয় নকৰিব।

মকৰ ৰাশি- ৰাতিপুৱাৰ পৰা কিছু উত্তেজনা থাকিব। আপোনাৰ কাম বাহন বিকল হোৱাৰ ফলত প্ৰভাৱিত হ’ব পাৰে। লেনদেনৰ হিচাপ সম্পৰ্কে বিভ্ৰান্তি হ’ব। দৈনিক কামকাজত পৰিৱৰ্তন হ’ব। আপুনি প্ৰেম সম্পৰ্কৰ প্ৰতি অতি উৎসাহী হ’ব। শ্বেয়াৰ বজাৰৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে সাৱধানে বিনিয়োগ কৰা উচিত। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- সম্পত্তিত থকা বিবাদ আঁতৰি যাব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সময় কটাব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। আপুনি কামত ভাল খবৰ পাব। এজন জ্ঞানী ব্যক্তিক লগ পোৱাটোৱে উপকৃত কৰিব। আপোনাৰ প্ৰতিভা আৰু জ্ঞানৰ মানদণ্ড বৃদ্ধি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। নতুন কামটো লাভজনক হ’ব। ব্যৱসায় উন্নত হ’ব।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ আচৰণে মানুহক প্ৰভাৱিত কৰিব। আপুনি পাৰিবাৰিক কামত টকা খৰচ কৰিব লাগিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পৰিকল্পনাৰ পৰা কাম কৰিব লাগিব পাৰে। বস্ত্ৰ আদিৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি হব। নতুন বন্ধু গঢ়িব পাৰে। শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হওক। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button