ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১১ মে’, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। আপোনাৰ অনুভূতি বোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। ভ্ৰমণ ব্যৱসায়ৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। সন্মান বৃদ্ধি পাব। ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হ’ব। মাতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। চাকৰিত অৱস্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। পাৰিবাৰিক সুবিধাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। মানসিক হতাশাই ক্ৰিয়া কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন দুখজনক হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব।

মিথুন ৰাশি- নেতিবাচক চিন্তা পৰিহাৰ কৰক। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হ’ব। উপাৰ্জন হ্ৰাস আৰু ব্যয় অতিৰিক্ত হোৱাৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। কথোপকথনত শান্ত হওক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিকাৰ হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। পৰিয়ালৰ সমস্যাবোৰৰ প্ৰতি মনোযোগ দি.ক। ধৰ্ম্মীয় কাৰ্য্যত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ এগৰাকী বৃদ্ধ মহিলাৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। চাকৰিটোৰ অৱস্থান পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব। বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। ভূমি ক্ৰয় বা বিক্ৰীৰ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শৈক্ষিক কামৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। বন্ধুৰ দ্বাৰাই প্ৰতাড়িত হ’ব পাৰে। সেয়ে সাৱধান হওক। ব্যক্তিগত সমস্যাবোৰ বিৰক্তিকৰ হ’ব পাৰে। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব। চাকৰিটোত ইচ্ছাৰ বিপৰীতে কামৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব।

কন্যা ৰাশি- নেতিবাচকতাৰ মনত প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। আপুনি এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় সমস্যাৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব। বস্ত্ৰ আৰু গহনাবোৰৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুকো লগ পাব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ থাকিব। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা টকা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। আপুনি পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। দূৰ ভ্ৰমণ আজি আপোনাৰ বাবে কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যই আপোনাক কিছু চিন্তাত পেলাব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। কোনো বিশেষ ব্যক্তিৰ সান্নিধ্য লাভ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- মন সুখী হ’ব। আপুনি শৈক্ষিক কামত সফল হ’ব। ঘৰলৈ এজন বন্ধু আহিব পাৰে। কাপোৰৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব। শিশুৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তিত হব পাৰে। মাতৃৰ পৰা লাভ কৰা পৰামৰ্শই আজি আপোনাক লাভাম্বিত কৰিব। কথা কোৱাৰ সময়ত মাৰ্জিত হওক। অলসতা অতিৰিক্ত হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত সমস্যা থাকিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ উৎস বিকশিত কৰিব পাৰে। আপুনি উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে আন এখন ঠাইলৈ যাব পাৰে। পৰিয়ালত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। ভাতৃৰ সহযোগিতাই আপোনাক আজি আৰ্থিকভাৱে লাভাম্বিত কৰিব। চাকৰিত বদলিৰ যোগ আছে।

মকৰ ৰাশি- বৃথা খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। পাৰিবাৰিক সমস্যাবোৰ অসুবিধাজনক হ’ব পাৰে। ধৰ্ম্মীয় কাৰ্য্যত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। ব্যয়ও বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে হঠাৎ দেখা হব পাৰে। নেতিবাচক চিন্তাই প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মন সুখী হ’ব। আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। খৰধৰ বেছি হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ত এজন বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। উপাৰ্জনো বৃদ্ধি হ’ব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণৰ কাৰ্যসূচী থাকিব পাৰে।

মীন ৰাশি- মনটো শৈক্ষিক কামত নিয়োজিত থাকিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। চাকৰি বদলিৰ যোগ আছে। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত যথেষ্ট পৰিশ্ৰম হ’ব। বিৰক্তি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button