ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৮ ডিচেম্বৰ, বুধবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ বাহিৰে আনৰ কামত অধিক গুৰুত্ব দিব, যি আপোনাৰ ক্ষতি কৰিব। আপুনি আনৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিব। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো যদি আপুনি আজি কিছু পৰিৱৰ্তন কৰে, সেইবোৰ আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ কোনো স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা আছে, আপুনি আজি চিন্তাত পৰিব পাৰে। সেয়েহে সাৱধান হ’ব আৰু চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব। যদি আজি পৰিয়ালত কাজিয়া হয়, আপুনি আপোনাৰ মিঠা আচৰণেৰে ইয়াক সংশোধন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন যিকোনো দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা নতুন ব্যৱসায় কৰিব বিচাৰে, আপুনি আজি ইয়াক সহজে কৰিব পাৰিব আৰু আপুনি ইয়াত যথেষ্ট ভাগ্য লাভ কৰিব। যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতিও শক্তিশালী কৰিব। কিন্তু আপোনাৰ সন্তান পৰীক্ষাত বিফল হ’লে আজি আপোনাৰ কিছু দুখ লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ ওপৰতো এক নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃ আৰু উচ্চ বিষয়াসকলৰ অনুগ্ৰহৰ দ্বাৰা আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি থকা মূল্যৱান কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। আজি ৰাতি আপুনি দ্ৰুত গতিত চলাচল কৰা বাহনৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, দুৰ্ঘটনা হোৱাৰ আশংকা আছে। সেয়েহে যদি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যাব লগা হয়, সাৱধান হ’ব। আজি আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি টকা ধাৰ ল’ব লগা হ’লেও, কাকো নুসুধিব। আজি আপোনাৰ সন্তানৰ অপব্যয়ৰ বাবে আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। আজি আপুনি বিদেশত বাস কৰা পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সুখৰ খবৰ শুনিব। যদি আপোনাৰ ভগ্নীৰ বিয়াত বাধা আহিছিল, তেন্তে ই আজি সমাপ্ত হ’ব আৰু বিবাহ নিশ্চিত হ’ব পাৰে। যি ঘৰত পৰিয়ালটোক সুখী কৰিব। আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি কোনো সিদ্ধান্ত দ্ৰুত আৰু আৱেগিকভাৱে নলয় আৰু আপোনাৰ সিদ্ধান্ত জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে লয়। তেতিয়াহে আপুনি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন পাই আপুনি সুখী হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজি ৰাজনৈতিক নেতাসকলে প্ৰত্যাশিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ প্ৰগতিত গতি প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ প্ৰতি আপোনাৰ সকলো দায়বদ্ধতা পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব আৰু আপোনাৰ কিছু বোজাও পাতল হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এটা কৌতুকপূৰ্ণ পৰিৱেশত ৰাতিটো কটাব। কিন্তু যদি আপুনি আপোনাৰ আহাৰ নিয়ন্ত্ৰণ নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ চুক্তিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সেয়েহে খাদ্যৰ ওপৰত বিশেষ নিয়ন্ত্ৰণ বজাই ৰাখিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ পিছতহে শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপুনি সন্তানৰ কেৰিয়াৰ সম্পৰ্কীয় কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আপুনি কৰা প্ৰচেষ্টাৰ দ্বাৰা আজি সফল হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ মনলৈ এটা ধাৰণা আহে, আপুনি ইয়াক লগে লগে আগুৱাই নিব লাগিব। যদি আপুনি এজন ভাতৃ বা আন কাৰোবাক কয়, তেওঁ ইয়াৰ সুবিধা ল’ব পাৰে। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত আগতে ব্যৱসায় এটা চলাইছিল, আপুনি আজি যথেষ্ট লাভান্বিত হ’ব। আজি আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত যথেষ্ট সুখী অনুভৱ কৰিব আৰু আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে। আজি ভৱিষ্যতৰ কিছুমান ৰণনীতি আলোচনা কৰাৰ বাবে সন্ধিয়া আপোনাৰ সময় হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি শিক্ষাৰ্থীসকলৰ প্ৰতিযোগিতাৰ ক্ষেত্ৰত এক বিশেষ সাফল্য আহিব। আজি আপুনি ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কাম চলাব লগীয়া হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত ঋতুগত ৰোগ হ’ব পাৰে, যেনে চৰ্দি, চৰ্দি, জ্বৰ ইত্যাদি, সেয়েহে আপুনি সেইবোৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। ব্যৱসায়ত উপাৰ্জনৰ কিছুমান নতুন উৎস থাকিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা উপহাৰ বা সৰু অনুষ্ঠানো আয়োজন কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সফলতা আহিব। আপোনাৰ খ্যাতি আজি বৃদ্ধি পাব। আজি যদি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত বিবাদ হয়, আপুনি কেৱল চুপ থাকিব লাগিব আৰু আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। অন্যথা আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আপোনাৰ বিষয়ে বেয়া অনুভৱ কৰিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব। আজি যদি আপুনি বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰি আছে, আপুনি আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ দিন হ’ব। আজি ঘৰৰ উপযোগী উপায় বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা বোৰ পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব। কিন্তু যদি আপুনি সাৱধানে ধন খৰচ নকৰে, আপুনি ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ চৰকাৰী কোনো কাম সম্পূৰ্ণ নোহোৱাৰ বাবে আপুনি আদালতলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। য’ত আপুনি বিচলিত হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে তেওঁলোকৰ এজন সহকৰ্মীৰ বাবে আজি চাপত পৰিব পাৰে। কিয়নো তেওঁলোকৰ সহযোগী বিষয়াসকলৰ দোষ থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো ব্যৱসায়িক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি ব্যৱসায়ৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ নিজৰ সিদ্ধান্তৰ সৈতে আগবাঢ়িব লাগিব আৰু আপোনাৰ সিদ্ধান্তত কাকো অন্তৰ্ভুক্ত নকৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছুমান আঁচনি প্ৰস্তুত কৰিব লাগিব আৰু সেইবোৰ আগুৱাই নিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব আৰু আপোনাৰ ব্যৱসায়ত ধন লাভ কৰা বিষয়াসকলক চিনাক্ত কৰিব পাৰিব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল দিন হ’ব। চৰকাৰী চাকৰিয়ালসকলে আজি এনে কিছুমান তথ্য শুনিব, য’ত তেওঁলোক সুখী হ’ব। আজি আপুনি বিষয়াসকলৰ পৰা দৰমহা বৃদ্ধি আৰু পদোন্নতিৰ দৰে ভাল খবৰ শুনিব। যদি আপোনাৰ মাতৃৰ চকুৰ কোনো সমস্যা আছে, তেওঁ বিচলিত হ’ব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ যাব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ পৈতৃক সম্পত্তি বিক্ৰী কৰাৰ কথা ভাবি আছে, ইয়াৰ সকলো দিশ গুৰুত্বসহকাৰে পৰীক্ষা কৰক। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে ভুগিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি আনন্দদায়ক ফলাফল লাভ কৰিব। আপুনি আজি ঘৰুৱা জীৱনত এক নতুন অভিজ্ঞতা লাভ কৰিব আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ প্ৰতি প্ৰেম গভীৰ হ’ব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে মানসিক বোজাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পোৱা যেন অনুভৱ কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাওঁতে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব। যি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবেও কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি সম্পত্তিৰ সৈতে লেনদেন কৰে, আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button