ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৪ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে তিক্ততা মিঠা কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ কাম মানুহৰ পৰা উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পোৱা যেন লাগিব। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ আন কোনো স্থবিৰ কাম হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিব লাগিব আৰু মনত ৰাখি ব্যয় কৰিব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ কিছু ক্ৰয় কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি সন্তুষ্টি বজাই ৰাখিব লাগিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব। যদি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহত কোনো বাধা হৈছিল, আজি আপুনি এজন বৃদ্ধ লোকৰ সহায়ত বিবাহৰ প্ৰস্তাৱটো সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। ৰাজনৈতিক ক্ষেত্ৰত থকা সকলৰ সমৰ্থন আজি বৃদ্ধি পাব। যাৰ ফলত আপুনি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। যদি চৰকাৰী চাকৰিৰ লোকসকলে আংশিক সময়ৰ কাম কৰাৰ কথা চিন্তা কৰে, তেওঁলোকে ইয়াৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ সাৱধান হোৱাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষা বা ব্যৱসায়ৰ বাবে আজি কম আৰু দীঘলীয়া দূৰত্বৰ যাত্ৰা কৰে, আপুনি আপোনাৰ মূল্যৱান সামগ্ৰীৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। কিয়নো সেইবোৰ হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ ভয় আছে। প্ৰেমিক সকলে আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰে, ইয়াক অতি সাৱধানে কৰিব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যি আপোনাৰ মনলৈ আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ মনোযোগ দিব লাগিব আৰু অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন লাভ কৰিব পাৰে। যি আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আশা-আকাংক্ষা পূৰণ কৰাত সহায় কৰিব। যদি আপুনি আজি কিবা এটাৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ লয়, উপদেশটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি কৰাৰ দিন হ’ব। আজি কাৰ্যালয়ত আপুনি আপোনাৰ ভাষণত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। কিয়নো ই আজি আপোনাক সন্মান প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি কৰ্ম স্থানত আবদ্ধ হলে হঠাতে কৰবালৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে আবেদন কৰিব বিচাৰিলে কৰিব পাৰে। দৈনিক ব্যৱসায়ীসকলে আজি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ সফল হোৱাৰ দিন হ’ব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান আনন্দদায়ক খবৰো শুনিব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কাৰোবাক অংশীদাৰ কৰে, দুপৰীয়াৰ পিছত ইয়াৰ সিদ্ধান্ত লওক। ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত ব্যস্ত থাকিব। যদি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে তৰ্ক-বিতৰ্ক হৈছিল, তেন্তে সেইটোও আজি শেষ হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে উচ্চ শিক্ষাৰ পথ থাকিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ চাৰিওফালে এটা আনন্দদায়ক দিন হ’ব। আজি ৰাজনৈতিক লোকসকলৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পুৰণি ঋণ পৰিষ্কাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যি আপোনাক স্বস্তিৰ নিশ্বাস পেলাব। আপোনাৰ পিতৃৰ আজি চকুৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। যদি এনে হয়, আপুনি চিকিৎসাৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সুখো বৃদ্ধি হোৱা দেখা যাব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আজি আপোনাক কিবা শুধিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ প্ৰভাৱত আজি শ্বেয়াৰ বজাৰত আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰে, ই লোকচান হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ বাবে এটা আচৰিত অনুষ্ঠানৰ আয়োজন কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি এটা নতুন ব্যৱসায় কৰে, আপুনি ইয়াত যথেষ্ট ভাগ্য পাব। কিন্তু আপুনি আজি সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় বিবাদত লিপ্ত হোৱাটো এৰাই চলিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- কিছুমান বিৰোধীয়ে আজি আপোনাৰ কামত বাধা দিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ মনৰ সৈতে এটা নতুন চিন্তা আৱিষ্কাৰ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আজি কিছু টকা ধাৰ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, আপুনি আজি ইয়াক এৰাই চলিব লাগিব। আজি আপুনি পৰ্যাপ্ত ধন পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা সাংস্কৃতিক অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰিয়াল আৰু অৰ্থনৈতিক বিষয়ত সফলতাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি বন্ধু এজনক সহায় বিচাৰে, আপুনি হতাশ হ’ব। যিসকলে জীৱিকা শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰচেষ্টা চলাই আছে, তেওঁলোকে আজি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰলৈ অতিথি আহিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব। যাৰ ফলত আপুনি ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি কিছুমান প্ৰতিকূল বাতৰি শুনি আকস্মাত ভ্ৰমণলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি ব্যৱসায়িক ব্যস্ততাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব। যাৰ ফলত আপোনাৰ পত্নী আপোনাৰ ওপৰত খং উঠিব পাৰে। যদি ঘৰুৱা বিতৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াক পৰিহাৰ কৰিব লাগিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ সন্তানৰ কামৰ বাবে চিন্তাৰ দিন হ’ব। যি আপোনাক উদ্বিগ্ন কৰি তুলিব আৰু অধিক দৌৰাদৌৰি কৰিব লাগিব। আজি আপোনাৰ বন্ধুৰ সংখ্যা বৃদ্ধি পাব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ আত্মীয়ৰ ফালৰ কাৰোবাক ধন ধাৰ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। যদি কেইবাদিনো দাম্পত্য জীৱনত কোনো বাধা আছিল, তেন্তে সেইটোও আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সহায়ত শেষ হোৱা যেন লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু ভৱিষ্যতৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button