ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১ নৱেম্বৰ, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আনন্দদায়ক ফলাফল লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বিলাসী পৰিৱেশৰ সুবিধা ল’ব। য’ত পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰে আনন্দ কৰা দেখা যাব। আজি আপুনি পৈতৃক সম্পত্তিৰ পৰা টকা পাব পাৰে, যি আপোনাক সন্তুষ্ট অনুভৱ কৰাব। নিশা আপোনাৰ ঘৰত কিছুমান অতিথি আহিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছু ধন ব্যয় হ’ব পাৰে, কিন্তু আপুনি ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা নকৰিব। কিয়নো আপোনাৰ লগত যথেষ্ট ধন থাকিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা প্ৰশংসা শুনিবলৈ পাব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ কিছু অসুখী মন থাকিব। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। যদি কোনো সমস্যা আছে, আপুনি আপোনাৰ আহাৰৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। আজি যদি আপুনি ওচৰ আৰু দূৰলৈ ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক। সন্তানৰ কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যি আপোনাক অলপ সুখী কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজি এটা ব্যৱসায়িক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে, যিটো প্ৰয়োজনীয়। কিন্তু যদি আপুনি আজি এটা চুক্তি চূড়ান্ত কৰে, ইয়াত আপোনাৰ হৃদয় আৰু মন দুয়োটাই মুকলি কৰক, তেতিয়াহে আপুনি সেই আঁচনিবোৰৰ সুবিধা ল’বলৈ সক্ষম হ’ব। যদি অংশীদাৰীত্বত কোনো বিবাদ চলি আছে, তেন্তে সেইটোৱেও আজি আপোনাক যথেষ্ট লাভান্বিত কৰিব পাৰে। যদি আপুনি যিকোনো ঘৰ, দোকান আদিৰ সৈতে লেনদেন কৰিবলৈ গৈ আছে, এতিয়া কিছু সময়ৰ বাবে বন্ধ কৰক। কিয়নো ই আপোনাক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ধন বৃদ্ধি কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰিবলৈ সাজু হ’ব। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি আপোনাৰ ধন শ্বেয়াৰ বজাৰত বিনিয়োগ নকৰে, অন্যথা ই লোকচান পাৰে আৰু যদি আজি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে কোনো পাৰ্থক্য আছিল, তেন্তে সেইটোও সমাপ্ত হ’ব। আপুনি আজি পাৰিবাৰিক বিষয়ত পত্নীৰ সমৰ্থন আৰু যিটো লাভান্বিত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আৰম্ভ কৰা ব্যৱসায়ে ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভান্বিত কৰিব। সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আজি আপোনাৰ বাবে এক চাৰপ্ৰাইজ অনুষ্ঠানৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, য’ত আপোনাৰ এজন পুৰণি বন্ধুকো আমন্ত্ৰণ জনোৱা হ’ব পাৰে। যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপুনি পুৱাৰ পৰা ইটোৰ পিছত সিটো ঘৰুৱা কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। ৰাজনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ ভাগ্যৰ উত্থান-পতন অব্যাহত থাকিব। আপুনি অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিবলৈ আজি কৰিব লগা কামত সফল হ’ব। সামাজিক খণ্ডৰ লোকসকলে সমৰ্থন লাভ কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে। যদি সম্পত্তিৰ বিবাদ চলি আছে, সেইটোও আজি সমাধান হ’ব পাৰে। আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয় আলোচনা কৰিবলৈ সন্ধিয়া এজন মহান ব্যক্তিক লগ পাব। প্ৰেমত এক নতুন শক্তি সঞ্চাৰিত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে কষ্ট কৰিলে সফলতা লাভ কৰিব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অংশীদাৰীত্বত কাম কৰাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায় এটা কৰিব বিচাৰে, ই আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়ে, আপুনি ইয়াক ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই, সেয়েহে সাৱধান হ’ব। আজি আপুনি গোটেই দিনটো আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কামৰ বাবে অলপ দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। আপুনি আজি মনোৰঞ্জনৰ বাবে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। যদি আপুনি আজি কোনো সমস্যাৰ সন্মুখীন হয়, আপুনি সাহসেৰে ইয়াৰ সন্মুখীন হ’ব আৰু আপুনি সাহসেৰে যি কৰে তাত সফল হ’ব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা দিয়ে, তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। শাৰীৰিক আৰু মানসিকভাৱে বিচলিত হোৱা স্বত্বেও আজি আপোনাৰ কাম বন্ধ নকৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আপুনি আজি আনৰ সেৱাত ব্যয় কৰিব। আপুনি আপোনাৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায়ৰ প্ৰতিও মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে এক অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আনকি পৰিয়ালতো আপুনি আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছুমান বেয়া কথা শুনিব পাৰে, যাৰ ফলত আপুনি হতাশ অনুভৱ কৰিব। আপুনি আজি সন্তানৰ পৰা কিছুমান সন্তোষজনক খবৰ শুনিব পাৰে। বিদেশত বাস কৰা পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা আজি ফোনযোগে এটা ভাল খবৰ পোৱা যাব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু প্ৰত্যাহ্বানমূলক হ’ব। কৰ্মচাৰী সকলক আজি কিবা এটা অৰ্পণ কৰা হ’ব পাৰে, য’ত তেওঁলোকক তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীসকলৰ সমৰ্থনৰ প্ৰয়োজন হ’ব। যি আপোনাক সন্ধিয়াৰ ভিতৰত কামটো সম্পূৰ্ণ কৰাত সহায় কৰিব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ লাভৰ বিষয় চিনাক্ত কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, তেওঁ আপোনাৰ হাতৰ পৰা কাম ওলাই যাব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ মাতৃক কোনো সহায় বিচাৰে, তেওঁ আপোনাৰ বাবে সহজে উপলব্ধ হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- ৰাজনৈতিক ক্ষেত্ৰত থকা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা অসুবিধাজনক দিন হ’ব। ৰাজনৈতিক আৰু সামাজিক ক্ষেত্ৰত কাম কৰা লোকসকলে আজি কিছু উত্তেজনা পাব পাৰে। যদি আপোনাৰ সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় বিবাদ চলি আছে, ইয়াক দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়া হ’ব পাৰে। কৰ্মচাৰী সকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা সহায় বিচাৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি শ্বেয়াৰ বজাৰত আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভ দিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি প্ৰতিটো বিষয়তে সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক সম্পত্তিৰ বিবাদ চলি আছে, আপুনি আজি ইয়াক শান্তভাৱে বহন কৰিব লাগিব, অন্যথা সম্পৰ্কত বিভেদ হ’ব পাৰে। আজি যদি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা ঋণ বিচাৰে, আপুনি সহজেই পাব। যাৰ বাবে যদি আপোনাৰ কোনো কাম টকাৰ বাবে ৰৈ আছে, সেয়াও সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আজি সন্তানৰ অগ্ৰগতি দেখি আপুনি আনন্দিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button