ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩১ অক্টোবৰ, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান নতুন বিকাশ পৰিকল্পনা কৰিব। যদি ব্যৱসায়ত উত্থান-পতন হৈ থাকে, আপুনি তাৰ বাবে এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। যদি আজি আপোনাৰ চুবুৰীয়াত বিতৰ্ক হয়, সেই ক্ষেত্ৰত আপুনি নোসোমাব। তেনে ক্ষেত্ৰত সেইবোৰ এৰাই চলিব।

আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবেও ধন ব্যয় কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰিছে, তেওঁলোকে আজি ইয়াৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰে। আপুনি পত্নীৰ সৈতে তৰ্ক কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিব পাৰে।

আজি ধনৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি কাকো বিশ্বাস কৰা পৰিহাৰ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত পৰিশোধো পাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ মনলৈ এটা ধাৰণা আহে, আপুনি আজি লগে লগে ইয়াক আগুৱাই নিব লাগিব। আজি আপুনি কিবা এটা সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে, যিটো আপুনি কৰিবলৈ অপেক্ষা কৰি আছিল।

আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালত সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে আনন্দ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পূৰ্বৱৰ্তী অমীমাংসিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সাজু হ’ব। যাৰ ফলত আপোনাৰ ওপৰত কামৰ বোজা বাঢ়িব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈ বিফল হ’ব। যাৰ ফলত আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু তৰ্ক হ’ব পাৰে।

আজি আপুনি বন্ধুৰ ঘৰত এটা মাংগলিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। যদি আপুনি আগতে কৰবাত বিনিয়োগ কৰিছে, আপুনি আজি দুগুণ পাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ বাবে এটা ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আগত আপোনাৰ কিবা সমস্যাৰ কথা কয়, তেওঁলোকে আপোনাক বুজি পাব আৰু আপোনাক সহায় কৰিব।

যদি আপোনাৰ ভগ্নীৰ বিবাহত বাধা আছিল, আপুনি এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত আজি ইয়াক শেষ কৰিব পাৰিব। আজি আপুনি এজন ভাল চৰকাৰী বিষয়াক লগ কৰিব পাৰিব আৰু আপোনাৰ কাম সম্পন্ন কৰিব পাৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ চাকৰিত আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ সন্মুখত আপোনাক প্ৰশংসা কৰা দেখা যাব, যি আপোনাৰ বিষয়াসকলক আপোনাৰ সৈতে সুখী কৰিব আৰু তেওঁলোকে আপোনাক পদোন্নতিৰ দৰে উপহাৰ দিব পাৰে।

আজি ব্যস্ত সময়সূচীৰ সত্ত্বেও আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব। যি তেওঁলোকক আপোনাৰ সৈতে সুখী কৰিব। আপুনি আজি সন্তানৰ কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু বিভ্ৰান্তিৰ দিন হ’ব। আজি ৰাতিপুৱাৰ পৰা আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ আচৰিত হ’ব, যি আপোনাক এটাৰ পিছত এটা সমস্যাৰ সন্মুখীন কৰি ৰাখিব। কিন্তু তথাপিও আপুনি ধৈৰ্য্যশীল আৰু সাহসী হ’ব লাগিব।

আজি আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব, কিয়নো আপুনি বিচৰা লাভালাভবোৰ নাপায়। কিন্তু আপুনি যিকোনো লাভালাভত আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো ব্যৱসায়ৰ বাবে এটা মজলীয়া দিন হ’ব। আপুনি নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। আজি আপুনি যি কাম কৰে তাত সফল হ’ব। যদি আপুনি আজি পোনপটীয়াকৈ কিবা কৰে আৰু তেনে নহয়, তেন্তে আপুনি সেইটো কৰিবলৈ অলপ কুটিল পথত যাব লাগিব।

আপুনি যদি আজি কাৰোবাক সহায় কৰাৰ সুযোগ পায়, তেন্তে আপুনি সেইটো কৰিবই লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃক ধৰ্মীয় স্থান দৰ্শনলৈ লৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু উদ্বেগৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি পূৰ্বতে কেতিয়াবা শ্বেয়াৰ বজাৰত বিনিয়োগ কৰিছিল, আজি আপোনাৰ ধন ডুব যাব পাৰে। যি আপোনাক চিন্তিত কৰি ৰাখিব। কিন্তু আজি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা কিছু দীৰ্ঘম্যাদী ধন পাব পাৰে। যি আপোনাৰ উদ্বেগ অলপ হ্ৰাস কৰিব।

শিক্ষাৰ্থীসকলে উচ্চ শিক্ষাৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোক আজি হতাশ হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শক্তিৰে পৰিপূৰ্ণ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক বন্ধৰ দিনত কৰবাত বনভোজৰ বাবে লৈ যাব পাৰে। যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰ অতি সুখী যেন দেখা যাব।

যদি আপুনি আজি যিকোনো স্থানত বিনিয়োগ কৰে, ইয়াক আন্তৰিকতাৰে কৰক, কিয়নো ই ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভ দিব পাৰে। যদি পতি/পত্নীৰ সৈতে বিবাদ হৈছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব। আজি আপুনি টকা লাভৰ সন্তুষ্ট হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি এটা কামৰ আগমনৰ বাবে আপোনাৰ দৈনন্দিন ৰুটিনত পৰিৱৰ্তন কৰিব লগা হ’ব পাৰে। কিন্তু তথাপিও আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি প্ৰথমে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ কামটো কৰিবলৈ সময় উলিয়াব।

সন্ধিয়া খোজ কাঢ়োঁতে আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব পৰে। যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়েও চিন্তিত হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে সৌভাগ্য আহিব। আজি আপুনি টকা উপাৰ্জন কৰাৰ উপায় দেখিব। কিন্তু আপুনি কোনো ভুল পথত নাযাবলৈ সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি শ্ৰমিক লোকসকলে আংশিক সময়ৰ কাম কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেওঁলোকে ইয়াৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব।

শিক্ষাৰ্থীসকলক আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সমৰ্থনৰ প্ৰয়োজন হ’ব। যদি পৰিয়ালত দীৰ্ঘদিন ধৰি কাজিয়া হৈ আছিল, ই আজি শেষ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button