ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৩ অক্টোবৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- শিক্ষাৰ্থী শ্ৰেণীয়ে সফলতা অৰ্জন কৰিব। আপুনি এটা প্ৰীতিভােজ উপভোগ কৰিব। স্তব্ধ কামবোৰে গতি লাভ কৰিব। শুনা কথাবোৰৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে আপোনাৰ মন ঘূৰাই দিয়া সম্ভৱ।

বৃষ ৰাশি- বিনিয়োগত লাভান্বিত হ’ব। কামৰ অত্যধিকপৰিমাণে ব্যক্তিগত কামত প্ৰভাৱ পেলাব। কথা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। অন্যথা সৃষ্টি কৰা কামবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। দুখৰ খবৰ থাকিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত এজন বিষয়াৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। বিবাহৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। মনত ৰাখিব যে কেতিয়াবা অধিক চতুৰতাই ক্ষতি কৰে।

কৰ্কট ৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব। আত্মসন্মান বৃদ্ধি হ’ব। শত্ৰুসকল পৰাজিত হ’ব। বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। সন্তানৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব।

সিংহ ৰাশি- আপোনাৰ আচৰণে সকলো বিষয়াৰ হৃদয় জয় কৰিব। ব্যৱসায়িক যাত্ৰা সফল হ’ব। নিবনুৱা দূৰ হ’ব পাৰে, চেষ্টা কৰক। সন্তানৰ যত্ন ল’ব। পত্নী চিন্তিত হ’ব।

কন্যা ৰাশি- যিকোনো ডাঙৰ ব্যয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত ব্যস্ততা থাকিব। খৰখেদাকৈ কৰা কামত লোকচান সম্ভৱ। তৰ্ক নকৰিব। পাৰিবাৰিক সংঘাত হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আপুনি পুৰণি টকা ঘূৰাই পাব পাৰে। স্থগিত হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। শস্য, তৈলবীজ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে সময় ব্যস্ত থাকিব। এটা জৰুৰী বিষয়ত পিতৃৰ সৈতে আলোচনা হ’ব। সন্তানৰ বিবাহ এক সম্পৰ্কিত সমস্যা হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- এটা নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি থাকিব। কৰ্ম পদ্ধতিৰ উন্নতিয়ে লাভ বৃদ্ধি কৰিব। ঘৰৰ বাহিৰত কামৰ অনুসন্ধান কৰা হ’ব। আপোনাৰ পত্নীৰ প্ৰতি আপোনাৰ আচৰণ সংশোধন কৰক। আপোনাৰ ভুলবোৰ উপেক্ষা নকৰিব।

ধনু ৰাশি- ধৰ্মীয় বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। সফলতা আহিব। ভাগৰৰ ফলত উদ্বেগ আৰু চাপ হ’ব। শত্ৰুসকল সক্ৰিয় হৈ থাকিব। ব্যৱসায়ৰ মন্দাৱস্থাৰ বাবে আপুনি ভুগিব।

মকৰ ৰাশি- নতুন বন্ধু হ’ব। খৰখেদাকৈ কৰা কামৰ লোকচান পৰিহাৰ কৰা উচিত। বাহন, যন্ত্ৰপাতি আৰু জুইৰ ব্যৱহাৰত সাৱধান হ’ব। পৰিয়ালত উদ্বেগ আৰু উত্তেজনা থাকিব। কৰ্মস্থানত বিবাদ পৰিহাৰ কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- মানুহে আপোনাৰ বক্তৃতাৰ শৈলীৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সামঞ্জস্য থাকিব। কামৰ বাধা আঁতৰ হ’ব। মূল্যৱান সামগ্ৰীবোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব। মাতৃৰ সৈতে এক অপ্ৰৰোচিত বাকযুদ্ধ হ’ব।

মীন ৰাশি- দক্ষতা বৃদ্ধি হ’ব। উন্নতিৰ পথ সৃষ্টি হ’ব। ধনলাভ হ’ব। সম্পত্তিৰ কামে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে চাকৰি এটা পাই সুখী হ’ব। ভয়, বিষ, উদ্বেগ আৰু চাপ থাকিব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button