ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২১ অক্টোবৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- আপুনি ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে ধাৰ ল’ব লাগিব। চাকৰি স্থানান্তৰ যোগ আছে। ভূমি, নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ অতি সোনকালে পাৰস্পৰিক সন্মতিৰ দ্বাৰা সমাধান কৰা হ’ব। সন্তানৰ বাবে চিন্তা থাকিব। আপুনি পেট সম্পৰ্কীয় ৰোগত ভুগিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। কেইবাদিনো ধৰি মনত কিবা এটাৰ ওপৰত চিন্তা-চৰ্চা চলি আছে। সেইকাৰণে আপোনাৰ আচৰণ খিংখিঙীয়া হৈ পৰিছে। সম্পত্তিৰ বিবাদ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সহায় কৰিব লগীয়া হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ধেমালিত সময় ব্যয় হ’ব। আপুনি বাহনৰ সুখ পাব। এইটো নতুন ভৱনলৈ যোৱাৰ সময়। অৰ্থনৈতিক বিষয়বোৰ আপোনাৰ সপক্ষে হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিবাদ সম্ভৱ।

কৰ্কট ৰাশি- সময়মতে প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰক। বিৰোধীসকলে মুকলিকৈ আপোনাৰ বিৰোধিতা কৰিব। আপুনি তেজ সম্পৰ্কীয় ৰোগত ভুগিব পাৰে। ভগৱান শিৱৰ ওপৰত বেলৰ পত্ৰ আৰু গংগাজল আগবঢ়াওক। লাভালাভ থাকিব। পত্নীৰ সৈতে সময় অতিবাহিত হ’ব।

লগতে চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- পত্নীৰ সৈতে সময় অতিবাহিত হ’ব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। চাকৰিত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আগবাঢ়ি নাযাব, আপুনি প্ৰতাৰিত হ’ব। সন্তানৰ সুখ সম্ভৱ হ’ব। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

কন্যা ৰাশি – যদি আপুনি কাৰোবাক সহায় কৰে, কামবোৰ সহজে সম্পূৰ্ণ হ’ব। ব্যৱসায়ত জ্যেষ্ঠসকলৰ অভিজ্ঞতাই আপোনাক সঠিক পথ দেখুৱাব। পৰিয়ালৰ এটা অনুষ্ঠানৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব। ধৰ্মজগতৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলৰ খ্যাতি বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে।

তুলা ৰাশি- চিন্তাধাৰাবোৰ উপলব্ধি কৰাৰ সময় আহি পৰিছে। আপোনাৰ আত্ম-শক্তি হ্ৰাস হ’বলৈ নিদিব, সফলতা নিশ্চিত। আপুনি সন্তানৰ প্ৰতি আপোনাৰ কৰ্তব্য পালন কৰিব। আপুনি শিক্ষাৰ বাবে ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- মন অতি অস্থিৰ। অলপ সময়ৰ ভিতৰতে আপুনি আপোনাৰ সিদ্ধান্ত সলনি কৰে। আপুনি কি কৰিব লাগিব সেই বিষয়ে আপোনাৰ মন স্থিৰ কৰক। ব্যৱসায়ৰ অংশীদাৰীত্বত লাভান্বিত হ’ব। নতুন যন্ত্ৰ ক্ৰয়ৰ বাবে ধন ব্যয় হ’ব।

লগতে চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি বহুদিনৰ পিছত আপুনি নিজৰ বাবে সময় পাইছে। আপোনাৰ কাম-কাজৰ ফলত ব্যৱসায় লাভান্বিত হ’ব। অচিনাকি লোকক বিশ্বাস নকৰিব। প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। বিবাহত বাধা থাকিব।

মকৰ ৰাশি- চাকৰিয়াল সকলৰ বাবে এই সময় হৈছে মধ্যম। মানুহে আপোনাৰ কৌশলৰ প্ৰশংসা কৰিব। নতুন চুক্তিয়ে বাণিজ্যক নতুন উচ্চতা প্ৰদান কৰিব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে বিবাদে এটা ডাঙৰ ৰূপ ল’ব পাৰে। শান্তিৰে সময় কটাওক।

কুম্ভ ৰাশি- কৰ্মস্থানত ভাবি লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ সফল হ’ব। সমাজৰ কিছুমান মানুহে আপোনাৰ বিৰোধিতা কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত নতুন দায়িত্ব পোৱা যাব পাৰে। সন্তানৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱবোৰ অৰ্থপূৰ্ণ হ’ব।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল ভাল হ’ব। প্ৰাৰ্থীসকল ফলাফলত সুখী হ’ব। যাত্ৰাৰ যোগ আছে। আজি পুৰণি লেনদেন হ’ব। এটা পুৰণি বিবাদৰ বাবে আজি পৰিয়ালত বিভেদ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button