ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১২ অক্টােবৰ, মংগলবাৰ

মেষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধিৰ সৈতে ইতিবাচক বিকাশ হ’ব। একাধিক প্ৰকল্পত যোগদান কৰাৰ বাবে আপুনি সময় হেৰুৱাব। বিত্তীয় পৰিস্থিতি উন্নত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। উপাৰ্জনৰ অন্যান্য উৎস পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃষ ৰাশি- নেতিবাচক ক্ষেত্ৰত ধৰা পৰাটোৱে আপোনাক এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ সুযোগ হেৰুৱাব পাৰে। আপুনি বিভ্ৰান্ত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি সিদ্ধান্ত পৰিহাৰ কৰিব। আপোনাৰ সঙ্গীৰ সৈতে গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিলে আপোনাক অসুখী কৰিব পাৰে। কিছুমান বিফলতা স্বত্বেও আপুনি ভাল প্ৰগতি কৰিব। ব্যৱসায়ত উৎকৃষ্ট ফলাফল পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। প্ৰেমৰ অভাৱ থাকিব পাৰে। ধনৰ চিন্তাই অলপ সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো এটা মহান দিন। আজিৰ প্ৰচেষ্টাই আপোনাক অদূৰ ভৱিষ্যতে সফলতা প্ৰদান কৰিব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা আছে। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হৈ থাকিব। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব।

সিংহ ৰাশি- আজি বিভিন্ন ধাৰণাত আপুনি জড়িত হোৱাৰ বাবে আপোনাৰ কিছুমান কাম সম্পূৰ্ণ নহ’ব। লেনদেন আৰু বিনিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হোৱা উচিত। কাকো কঠোৰ কথা কোৱা পৰিহাৰ কৰিব। নতুন পৰিকল্পনা কৰাতকৈ পুৰণি কামবোৰ আজি সময়মতে নিষ্পত্তি কৰা ভাল। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত এইটো এটা ভাল দিন।

কন্যা ৰাশি- আজি ব্যৱসায় আৰু চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত যথেষ্ট সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। সমাজত আপোনাৰ পৰিচয় সৃষ্টি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যিসকলে পৰিৱৰ্তন বা চাকৰি বিচাৰি আছে তেওঁলোক হতাশ হ’ব। আপুনি বিত্তীয় পৰিস্থিতিৰ উন্নতিৰ অধীনত উপাৰ্জনৰ আন এটা উৎস পাব পাৰে। এইটো কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ সময় যিয়ে আপোনাক আপোনাৰ কামত সফলতা প্ৰদান কৰিব।

তুলা ৰাশি- ব্যৱসায়ত ডাঙৰ সফলতা লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। অভিনৱ চুক্তিবোৰ লাভজনক হৈ থাকিব। মাতৃৰ সম্পৰ্ক আৰ্থিক লাভালাভৰ এক মাধ্যমৰ ৰূপত আহিব পাৰে। আজি মনোযোগেৰে কাম কৰক। বিবাহিত জীৱন স্বাভাৱিক হ’ব। শৰীৰৰ কিছু অংশত বিষ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- দিনটো সঠিক বুলি ক’ব নোৱাৰি। কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যা হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ৰ ওপৰত হঠাতে লোৱা সিদ্ধান্তই ক্ষতি কৰিব পাৰে। অপব্যয় নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। এটা অসুবিধাজনক পৰিস্থিতিৰ সৈতে অতি সাৱধানে মোকাবিলা কৰক।

ধনু ৰাশি- আজি সম্পৰ্কৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। কাৰোবাক বিশ্বাস কৰাতকৈ নিজকে বিশ্বাস কৰা ভাল হ’ব। কিছুমান লোকে আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আপোনাৰ সম্পৰ্কত কিছু দূৰত্ব থাকিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ৰিস্ক লোৱা কামত সামৰ্থ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। একে সময়তে য’ত আপুনি ইতিমধ্যে ৰিস্ক লৈছে, আপুনি সঠিক ৰিটাৰ্ণ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি অতি সাৱধানে বিনিয়োগ কৰক, অন্যথা লোকচান সম্ভৱ। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে মৃদু কাজিয়া হোৱা স্বত্বেও তেওঁলোকে আপোনাক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিব।

কুম্ভ ৰাশি- লাভৰ যোগ আছে। কৰ্মস্থানৰ সমস্যাবোৰ আজি সমাপ্ত হ’ব পাৰে। নিজকে নিয়ন্ত্ৰণ কৰা উচিত। আজি আপোনাৰ পৰিকল্পনা সফল হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভৱিষ্যতৰ কামৰ বাবে পৰিকল্পনা কৰাটো আপোনাৰ বাবে অতি সহজ হ’ব। স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাই আপোনাক অৰ্থনৈতিক ক্ষেত্ৰত লাভান্বিত কৰিব। ব্যৱসায় অনুকূল হ’ব। এটা নতুন পথ অনুসৰণ কৰাৰ আগতে পুনৰ চিন্তা কৰা উচিত। পুৰণি ঋণ পৰিশোধ কৰাটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি আজি মানসিক উদ্বেগ, চাপ অনুভৱ কৰিব পাৰে।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button