ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- এটা ভাল খবৰ আহিব পাৰে। আত্মসন্মান বৃদ্ধি হ’ব। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। খৰখেদা নকৰিব। কাম নষ্ট হ’ব পাৰে। অস্থিৰতা থাকিব পাৰে। চুৰি আদি পৰিহাৰ কৰিব। কাৰো বিষয়ে অত্যাধিক চিন্তা কৰাটো সঠিক নহয়।

বৃষ ৰাশি- খঙৰ অত্যধিক পৰিমাণে কাম নষ্ট কৰিব পাৰে। আপুনি আজি এক বিশেষ সমস্যাৰ মুখামুখি হ’ব পাৰে। অস্থিৰতা থাকিব। ভয়ৰ পৰিৱেশ থাকিব। ভ্ৰমণত লাভান্বিত হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ বিকাশৰ সুযোগ থাকিব। সকলোকে লগত লৈ ল’ব। অৰ্থনৈতিক সংকটৰ মাজতে আকস্মিক বৃহৎ ব্যয় সম্ভৱ। আপুনি ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। লোকচান পৰিহাৰ কৰিব। অসঙ্গতি ক্ষতিকাৰক হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- সন্তানৰ কাৰ্য্যই মনত সুখ দিব। আপোনাৰ ঘৰত সুখ থাকিব। পাবলৈ বাকী থকা ধন পুনৰুদ্ধাৰ হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। জীৱিকাৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি হ’ব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল (৫ ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ১১ ছেপ্টেম্বৰলৈকে)

Weekly-Horoscope-1-copy

সিংহ ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত কৰা ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি হ’ব। ধন লাভ হ’ব। দোকান ক্ৰয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। ধৰ্ম-কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। এটা ভাল খবৰ থাকিব। যাত্ৰাত সফল হ’ব।

কন্যা ৰাশি- বিলাসী সামগ্ৰী ক্ৰয়ত ব্যয় হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। পৰিয়ালৰ কথা শুনিলে লাভজনক হ’ব। কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ ঘৰৰ পৰিৱেশ নষ্ট নকৰিব।

তুলা ৰাশি- অজ্ঞাত লোকৰ সৈতে সম্পৰ্ক স্থাপন হ’ব। জীৱনশৈলীৰ পৰিৱৰ্তনৰ বাবে মানুহ আচৰিত হ’ব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস আহিব। আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ ভয় থাকিব। পাবলৈ বাকী থকা ধন লাভ কৰিব। নতুন ব্যৱসায়িক চুক্তি হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ স্থবিৰ হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব। সফলতা লাভ কৰিব। ব্যৱসায়িক পদ্ধতি উন্নত হ’ব। এখন নতুন আঁচনি প্ৰস্তুত কৰা হ’ব। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। অসঙ্গতিৰ বাবে লোকচান হ’ব।

ধনু ৰাশি- বাধা আঁতৰ হ’ব। কেইবাদিনো ধৰি স্থগিত হৈ থকা কাম আজি সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপোনাৰ আচৰণ নম্ৰ ৰাখিব। যাত্ৰাত সফল হ’ব। সামাজিক কামত আগ্ৰহ থাকিব। তৰ্ক নকৰিব।

মকৰ ৰাশি- আপোনাৰ বাকপটুতাৰ বাবে আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সকলোৰে মন জয় কৰিব। বিনিয়োগত লোকচান সম্ভৱ। পত্নী চিন্তিত হ’ব। হৃদযন্ত্ৰৰ আঘাত হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- কামত সহযোগিতা লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সাৱধান হ’ব। অন্যথা পৰিস্থিতি অধিক বেয়া হ’ব পাৰে। অপমানিত হোৱাতকৈ আপোনাৰ অভ্যাস উন্নত কৰা ভাল।

মীন ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। উৎসাহ বাঢ়িব। আপুনি সুখৰ উপায় বিচাৰি পাব। শত্ৰুসকল পৰাজিত হ’ব। যাত্ৰা মনোৰম হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হৈ থাকিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button