ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ আজিৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ সােমবাৰ, ২৪ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপুনি নতুন বাহন এখন ক্ৰয় কৰাৰ কথা বিবেচনা কৰিব পাৰে। আপোনাৰ আকাংক্ষা পূৰণ হ’ব, যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। যদি আদালতৰ বিষয়ত আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া বিবাদ আছে, আপুনি আজি ইয়াক জিকিব পাৰে। আনকি আপুনি আজি নতুন কাম কৰিলেও আপুনি নিশ্চিতভাৱে সেইটোত সফলতা লাভ কৰিব। যদি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্য দীৰ্ঘদিন ধৰি বেয়া হৈ আছে, তেন্তে তেওঁৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সদস্যসকল সুখী হ’ব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়াটো এটা নতুন ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা আৰম্ভ কৰি অতিবাহিত কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি সন্তানৰ পৰীক্ষাৰ ফলাফলত সুখী হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব, য’ত আপুনি তেওঁলোকৰ সমস্যাবোৰ শুনিব আৰু সমাধান বিচাৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ ল’ব লগা হয়, এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰা ইয়াক লোৱা ভাল। যিসকলে ব্যক্তিগত চাকৰিত কাম কৰি আছে আৰু নতুন চাকৰি বিচাৰি আছে, তেওঁলোকে আজি এক ভাল সুযোগ পাব পাৰে। যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থাও শক্তিশালী কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা পৈতৃক সম্পত্তি পোৱাৰ দিন হ’ব। ঘৰৰ পৰা আঁতৰত কাম কৰি থকা লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক মনত পেলাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ মন অলপ অসন্তুষ্ট কৰিব। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া বিতৰ্ক আছিল, আপুনি আজি ইয়াক সমাধান কৰিব পাৰিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়ে, আপুনি সেই টকা ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই, সেয়েহে সাৱধান হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি মানসিকভাৱে শক্তিশালী অনুভৱ কৰিব। যি আপোনাক মানুহে কোৱা কথাৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত নকৰিব। যিসকলে অতীতৰ পৰা ঋণত আছে তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ ঋণ যথেষ্ট পৰিমাণে পৰিশোধ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যাৰ ফলত তেওঁলোকে শিথিল অনুভৱ কৰিব। আজি আপুনি অতীতৰ কিছুমান কথা মনত ৰাখিব পাৰে, যি আপোনাক আৱেগিক কৰি ৰাখিব। বিবাহিত লোকসকলে তেওঁলোকৰ জীৱনত ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ দুৰ্বল বিষয়বোৰৰত আগবাঢ়িব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো বিদেশত ব্যৱসায় কৰা লোকসকলৰ বাবে এটা শুভ দিন হ’ব। কিয়নো আপুনি আজি কিছুমান মনোৰম ফলাফল শুনিব পাৰে। যদি আপুনি যোৱা কেইদিনমান ধৰি সমস্যাত আছিল, আপুনি আজি পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ বাবে আপোনাৰ সমস্যা হ’ব, য’ত আপোনাৰ ধনো খৰচ হ’ব। আপুনি আতংকিত হ’ব নালাগে আৰু ধৈৰ্য্য ধৰি আগবাঢ়িব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সাহস দিব পাৰিব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ আন বহুতো খণ্ডৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। যিসকল লোক ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী, যদি তেওঁলোকে কিছু সময় পূৰ্বে তেওঁলোকৰ ধন বিনিয়োগ কৰিছিল, তেওঁলোকে আজি লাভান্বিত হ’ব পাৰে। আজি বাজিত বিনিয়োগ কৰা লোকসকলৰ বাবে বুদ্ধিমত্তাৰে ধন বিনিয়োগ কৰাটো ভাল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনা আলোচনা কৰিব পাৰে। আজি চাকৰি এটা পোৱাৰ দ্বাৰা আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ চিন্তা অলপ হ্ৰাস হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। যদি কোনো স্বাস্থ্য সমস্যা আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ মনত কিছুমান অপ্ৰয়োজনীয় চিন্তাৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে আপোনাৰ কোনো ধাৰণা আছে, আপুনি ইয়াক আন কাৰো সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, তেন্তে আনে ইয়াৰ সুবিধা ল’বলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু অধ্যয়ন কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ দুৰ্বল বিষয়বোৰ ধৰি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীসকলৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকৰ শত্ৰু হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি আজিৰ দিনটো আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যত কটাব। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পৰিয়ালৰ আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে বাৰ্তালাপ আৰু ক্ৰীড়াত কটাব, যি আপোনাক মানসিক শান্তিও প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ যিকোনো বিতৰ্কত নোসোমালে ভাল হ’ব, অন্যথা ই আইনী হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ অসন্তুষ্ট হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি কেইটকামানৰ ব্যৱস্থাও কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কাৰোবাক অংশীদাৰ কৰিব লগা হয়, আপুনি এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তি বনালেহে লাভান্বিত হ’ব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক স্বাভাৱিক দিন হ’ব। কিয়নো আজি আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ কিছু সমস্যা থাকিব পাৰে, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ ওচৰৰ লোকসকলৰ সৈতে কথা পাতিবলৈ আৰু সেইবোৰ বাহিৰ কৰাৰ সুযোগ পাব। যদি আপোনাৰ সন্তানে বিদেশৰ পৰা শিক্ষা প্ৰাপ্ত কৰিব বিচাৰে, আপুনি আজি ইয়াৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কাম এটা সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব। আপোনাৰ শত্ৰুসকল আপোনাৰ প্ৰশংসাৰ দ্বাৰা বিৰক্ত হ’ব। যাৰ ফলত তেওঁলোকে আপোনাক হাৰাশাস্তি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সেইবোৰ এৰাই চলিব লাগিব। যদি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে বিবাদ আছিল, ইয়াক আজি সমাধান কৰা হ’ব আৰু আপোনালোকৰ মাজত পাৰিবাৰিক ঐক্যও বৃদ্ধি হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিবাহত আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব, যি আপোনাক কিছুমান পুৰণি স্মৃতিও প্ৰদান কৰিব। আজি আপোনাৰ চাকৰিৰ পদোন্নতিৰ সৈতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও আপোনাৰ বাবে এটা সৰু পাৰ্টি আয়োজন কৰিব পাৰে। আজি আপোনাক এজন পুৰণি বন্ধুৰ সাক্ষাতৰ দ্বাৰা প্ৰশংসা কৰা অব্যাহত থাকিব। যি আপোনাৰ কিছুমান অভিযোগ আঁতৰ কৰিব। আজিৰ ব্যৱসায়ত আপুনি লাভৰ উৎসসমূহ চিনাক্ত কৰিব লাগিব আৰু কাৰ্যকৰী কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি লাভান্বিত হ’ব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰোধীসকলৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো আজি আপুনি নিজৰ ওপৰত কিছু ধন খৰচ কৰাৰ কথা ভাবিব, যিটো আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। কিন্তু আপুনি চিন্তা কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই, কিয়নো তেওঁলোক নিজৰ মাজত কাজিয়া কৰি ধ্বংস হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি কথোপকথনৰ সময়ত ইয়াক সমাধান কৰিব পাৰে, অন্যথা ই বহু দিন পিছত প্ৰসাৰিত হ’ব পাৰে। প্ৰেমিকসকলে আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যদি পৰিয়ালত কোনো বিবাহযোগ্য সদস্য থাকে, আজি তেওঁলোকৰ বাবে এক ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে, যাক পৰিয়ালৰ সদস্যই লগে লগে অনুমোদন কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ ওচৰত আপোনাৰ অনুভূতি প্ৰকাশ কৰে, আপুনি সেইবোৰ ভালদৰে সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যি আপোনাক কিছু পৰামৰ্শও দিব পাৰে। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ শিক্ষাৰ সমস্যাবোৰ সমাধান কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা সহায় ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে তিক্ততাক মিঠালৈ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব, য’ত তেওঁলোকে একো হৃদয়ত ৰাখিব নালাগে। যদি কিবা আছে, তেওঁ ইয়াক এৰি আগবাঢ়িব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি ব্যৱসায়ত লাভ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button