ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ১০-১৬ জানুৱাৰীলৈকে

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সৌভাগ্য আৰু সফলতাৰ সপ্তাহ হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে সামাজিক কামত অংশগ্ৰহণ কৰিব। কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰতো এইবাৰ আপোনাৰ বাবে অনুকূল হ’ব। ইয়াৰ মাজতে আপুনি কেৱল আপোনাৰ জ্যেষ্ঠৰ পৰা প্ৰশংসা লাভ নকৰে, আপোনাৰ স্থিতিও বৃদ্ধি পাব পাৰে।

অৱশ্যে, আপুনি এই সময়ছোৱাত যিকোনো লোকৰ সৈতে আপোনাৰ বক্তব্য আৰু আচৰণত নম্ৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা ই আপোনাৰ কাম নষ্ট কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত আশা কৰা লাভ হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত সুবিধাৰ বাবে অধিক ধন ব্যয় কৰা হ’ব পাৰে। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ বাবে এইটো এটা শুভ সময়।

প্ৰেম সংগীৰ সৈতে প্ৰেম আৰু সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি পাব। সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। বৈবাহিক জীৱনতো মধুৰতা থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে আনন্দৰ মুহূৰ্তবোৰ কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে স্বাভাৱিক হ’ব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত সকলোবোৰ সাৱধানে কৰিব লাগিব। অতি সাৱধান হ’ব, বিশেষকৈ ধনৰ লেনদেনত। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কামত কিছু বাধা থাকিব পাৰে। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো আপুনি সময়মতে বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব নোৱাৰিলে মন দুখী হ’ব। আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। যিকোনো ক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ খং হেৰুৱাব নালাগে আৰু ধৈৰ্য্যৰে প্ৰতিটো পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’ব লাগে।

গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত অতি সাৱধান হ’ব। সপ্তাহটোৰ মাজভাগত শাৰীৰিক বিষ আৰু আঘাতৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। এই সময়ছোৱাত ব্যৱসায়ত হঠাতে তাৰতম্য হ’ব পাৰে। ইয়াৰ মাজতে যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত সাৱধানে ল’ব। আনৰ ওপৰত অত্যধিক বিশ্বাসে ধন হেৰুওৱাব পাৰে।

প্ৰেম সম্পৰ্কত এক সচেতন পদক্ষেপ লওক। বৈবাহিক জীৱনত সুখ বজাই ৰাখিবলৈ আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে সময় উলিয়াৱক।

মিথুন ৰাশি- মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত ওচৰৰ সুবিধাবোৰৰ বাবে দূৰ-দূৰণিৰ ক্ষতি কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগে। যদি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত কোনো সমস্যা আছে, শান্ত মন আৰু বিবেকেৰে ইয়াক সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আৱেগৰ দ্বাৰা আঁতৰি যোৱাৰ দৰে কোনো ভুল সিদ্ধান্ত নল’ব। এই সপ্তাহত আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ কামৰ বাবে বহুত দৌৰিব লাগিব। উদ্বেগ আৰু কৰা কামত হঠাতে কিছু বাধা হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ।

ভ্ৰমণে লাভ আৰু সফলতাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি কৰিব। অৱশ্যে, যাত্ৰাৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সামগ্ৰী দুয়োটাৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ সমস্যাবোৰ একেবাৰে উপেক্ষা নকৰিব।

তৃতীয় ব্যক্তি এজনে আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত ভুল বুজাবুজিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। ইয়াক শান্ত মন আৰু সহজতাৰে আঁতৰাবলৈ চেষ্টা কৰক। মনটো পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে কিছু চিন্তিত হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহটো কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে ঘৰ মেৰামতি কৰা আদিত হঠাতে ডাঙৰ ব্যয় হ’ব পাৰে। উপাৰ্জনতকৈ অধিক ধন খৰচ কৰিলে অৰ্থনৈতিক উদ্বেগ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে বজাৰত আৱদ্ধ ধন উলিওৱাত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব। অতি কষ্টেৰে আপুনি প্ৰয়োজনীয় ধন প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। অৱশ্যে, সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি পৰিস্থিতিৰ পৰিৱৰ্তন দেখিব আৰু এই সময়ছোৱাত আপুনি শ্ৰেষ্ঠ বন্ধুৰ সহায়ত আপোনাৰ আৱদ্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ দ্বাৰাহে ভৱিষ্যতৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। মা সৰস্বতীক অনুকূল ফলৰ বাবে অনুশীলন কৰা উচিত।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিবলৈ আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ অনুভূতি উপেক্ষা নকৰিব। বৈবাহিক জীৱনত কাজিয়া অব্যাহত থাকিব। অৱশ্যে, সন্তানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ উদ্বেগ অব্যাহত থাকিব।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহটোৱে সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সুখ আৰু সৌভাগ্য কঢ়িয়াই আনিব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি ধনলাভ আৰু বিকাশৰ বাবে অধিক সুযোগ পাব। দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হোৱাত আপুনি স্বস্তিৰ নিশ্বাস পেলাব। ব্যৱসায়ত অপ্ৰত্যাশিত লাভ হ’ব। ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ সুযোগ থাকিব।

ভূমি, ভৱন ক্ৰয় আৰু বিক্ৰীৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব। পৰিয়ালৰ মাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব আৰু সৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা থাকিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত এজন ব্যক্তিয়ে কোনো নিৰ্দিষ্ট ব্যক্তিৰ সহায়ত ধনাগমলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অৱশ্যে এই সময়ছোৱাত অতিৰিক্ত ব্যয়ো হ’ব। আপুনি বিলাসৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিবা কিনিবলৈ বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন ব্যয় কৰিব পাৰে।

ঘৰত এজন মৰমৰ সদস্যৰ আগমনে সুখৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিব। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ ভুল বুজাবুজি আঁতৰ কৰা হ’ব আৰু সম্পৰ্কটো শক্তিশালী হ’ব। স্বাস্থ্য বজাই ৰাখিবলৈ খাদ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব।

কন্যা ৰাশি- কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলে কেৰিয়াৰ, ব্যৱসায়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ভাল সুযোগ পাব পাৰে। যেতিয়া আপুনি চেষ্টা কৰে তেতিয়া আপুনি ক্ষমতা বা চৰকাৰৰ পৰা বিশেষ লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে। বিদেশত কাম কৰা সকলৰ অপ্ৰত্যাশিত লাভালাভ হ’ব। অৱশ্যে, এই সকলোবোৰ বস্তু প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ আপুনি অলসতা ত্যাগ কৰিব লাগিব আৰু সময় নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, অন্যথা সুযোগ ওলাই আহিব পাৰে।

কৰ্মক্ষেত্ৰত আনৰ দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত হোৱা পৰিহাৰ কৰিব আৰু গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব। সপ্তাহটোৰ শেষলৈ প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা শিক্ষাৰ্থীসকলে কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। যদি এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিৰ সহায়ত এটা ডাঙৰ উদ্যোগিক সমস্যা সমাধান কৰা হয়, তেন্তে আপুনি স্বস্তিৰ নিশ্বাস পেলাব। ঘৰুৱা সমস্যা সমাধানৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। বিশেষকৈ পত্নী আপোনাৰ সৈতে ছাঁৰ দৰে থাকিব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব আৰু প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অসাৱধান নহ’ব, আপুনি নিজৰ যত্ন ল’ব লাগিব।

তুলা ৰাশি- তুলা ৰাশিৰ লোকসকলে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা বিশেষ সমৰ্থন লাভ কৰিব আৰু সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে হঠাতে কিছু আনন্দদায়ক খবৰ লাভ কৰিব। আত্মীয়সকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। প্ৰিয়জনৰ পৰা এটা ডাঙৰ আচৰিত উপহাৰ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায় বা চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো অতি শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। নতুন কাৰ্য পৰিকল্পনাই শক্তি বা কাৰ্য প্ৰসংশা লাভ কৰিব।

কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠসকলে আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব। ব্যৱসায়ত বিকাশ হ’ব। চৰকাৰী কৰ্মচাৰীসকলে আকাংক্ষিত পদোন্নতি বা স্থানান্তৰ পাব পাৰে। সপ্তাহটোৰ শেষলৈ আপুনি আৰামৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিবা ডাঙৰ সম্পত্তি কিনিব পাৰে। ই পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিবাহৰ মোহৰ লগাব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। এই সপ্তাহটো স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত স্বাভাৱিক হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে তেওঁলোকৰ সুমধুৰ ভাষণ আৰু আচৰণৰ জৰিয়তে এই সপ্তাহত আকাংক্ষিত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। এই সপ্তাহটো অৰ্থনৈতিক স্তৰত আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ দ্বাৰা কৰ্মক্ষেত্ৰত এক সুকীয়া পৰিচয় সৃষ্টি কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব পাৰে। ঈশ্বৰে আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা সফল কৰাত আপোনাক সমৰ্থন কৰিব। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কত এক সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ পৰিস্থিতি থাকিব।

ব্যৱসায় বা চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত মুঠ প্ৰগতি আছে। এনে পৰিস্থিতিত আপোনাৰ পৰিকল্পিত কাম বা পৰিকল্পনা সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব। সপ্তাহটোৰ মাজভাগত হঠাতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা সম্ভৱ। যাত্ৰা মনোৰম আৰু লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব।

যদি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত কোনো মতবিৰোধ বা ভুল বুজাবুজি আছিল, ইয়াক এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত আঁতৰ কৰা হ’ব। শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু আৰু প্ৰেম সংগীৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। ঘৰত কিছুমান শুভ কাম কৰা হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো স্বাভাৱিক হ’ব।

ধনু ৰাশি- ধনু ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ সময় আৰু ধন দুয়োটা পৰিচালনা কৰিব লাগিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ আপুনি আপোনাৰ জ্যেষ্ঠ আৰু কনিষ্ঠৰ সৈতে যোগদান কৰা উচিত। এই সপ্তাহত ব্যৱসায়ত লাভ পাবলৈ কোনো ডাঙৰ বিপদাশংকা লোৱা পৰিহাৰ কৰিব আৰু আঁচনি এখনত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰাটো নিশ্চিত কৰিব। অৱশ্যে এই সপ্তাহত আপুনি শ্ৰেষ্ঠ বন্ধুৰ সহায়ত আন উৎসৰ পৰা লাভান্বিত হোৱাৰ সুযোগ পাব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত কাৰোবাৰ কামত হস্তক্ষেপ পৰিহাৰ কৰিব অন্যথা আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় খেলিমেলিত আৱদ্ধ হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আপুনি কৰা এটা সৰু ভুলে আপুনি কৰা কামবোৰ নষ্ট কৰিব পাৰে।

অত্যধিক প্ৰেম সংগীৰ জীৱনত হস্তক্ষেপ নকৰিব, অন্যথা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিভেদ হ’ব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। আপুনি স্বাস্থ্যৰ দিশৰ পৰা নিজৰ ভাল যত্ন ল’ব লাগিব। নিয়মীয়া পৰীক্ষা সঠিক ৰাখিব আৰু খাদ্যৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব।

মকৰ ৰাশি- মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলৰ এই সপ্তাহত উত্থান-পতন হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰৰ ব্যৱসায়ত কিছু অসুবিধা হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে বা আপোনাৰ কামত বাধা দিব পাৰে। দীঘলীয়া অমীমাংসিত কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ নিৰ্ধাৰিত পৰিমাণতকৈ অধিক ধন খৰচ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি চাকৰিৰ সন্ধানত ভ্ৰমণ কৰি আছে, তেন্তে আপোনাৰ অপেক্ষা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

আশা কৰা অনুসৰি ব্যৱসায়ত কিছু কম লাভ হ’ব। অৱশ্যে সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ব্যৱসায়ত অপ্ৰত্যাশিত লাভ হ’ব। এই সময়ছোৱাত উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি কৰা হ’ব। কিবা এটাৰ বিষয়ে পিতৃৰ সৈতে মতবিৰোধ হ’ব পাৰে।

প্ৰেম সম্পৰ্কৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিবাদে আপোনাক যথেষ্ট চিন্তাৰ কাৰণ কৰিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত যিকোনো পদক্ষেপ সাৱধানে লওক, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। মনটো পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে যিকোনো ভুল বুজাবুজি এৰাই চলিব লাগিব। কৰ্মস্থান হওক বা পৰিয়াল, যিকোনো সমস্যা সমাধান কৰোঁতে, বিবাদৰ পৰিৱৰ্তে আলোচনাৰ জৰিয়তে কাম কৰক। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে ব্যক্তিগত প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ পকেটৰ পৰা অধিক ধন খৰচ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। মনটো শান্ত আৰু পৰিয়ালৰ সমস্যাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। কাকো অন্ধভাৱে বিশ্বাস নকৰিব, অন্যথা আপুনি প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে।

অৱশ্যে, সমস্যাৰ ঘন ডাৱৰৰ মাজত এজন অনুকূল বন্ধুৰ সহায়ত সূৰ্যৰ ৰশ্মিৰ দৰে প্ৰমাণিত হ’ব, যি আপোনাৰ অসুবিধাবোৰ যথেষ্ট হ্ৰাস কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত এক সচেতন পদক্ষেপ লওক আৰু যিকোনো প্ৰকাৰে প্ৰদৰ্শন পৰিহাৰ কৰক।

বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। কঠিন সময়ত পত্নীয়ে আপোনাৰ সৈতে ছাঁৰ দৰে থিয় হ’ব। বেছিভাগ সময়তে মহিলাসকলে ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ মাজেৰে যাব লাগিব।

মীন ৰাশি- মীন ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত কেতিয়াবা দুখৰ পৰিস্থিতিৰ মাজেৰে যাব লগা হ’ব পাৰে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব। আপোনাৰ কামত মনোযোগ দিয়ক আৰু সৰু সৰু বস্তুৰ ওজন পৰিহাৰ কৰক। এই সপ্তাহত যেতিয়া আপুনি অবাঞ্ছিত স্থানত স্থানান্তৰ বা অতিৰিক্ত দায়িত্বৰ বোজা পাব তেতিয়া মনটো অলপ দুখী হ’ব।

ব্যৱসায়ত আনৰ ওপৰত অত্যাধিক বিশ্বাসৰ ফলত লোকচান হ’ব পাৰে। নতুন আঁচনি এখনত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে আপুনি ইয়াৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সকলো ধৰণৰ বিপদাশংকা জানিব লাগিব। ওচৰৰ লাভালাভৰ বাবে দূৰ-দূৰণিৰ ক্ষতি পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। সপ্তাহটোৰ শেষত আপুনি দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

এই সপ্তাহত আপোনাৰ স্বাস্থ্য অৱহেলা নকৰিব, অন্যথা দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ এটা পুনৰ দেখা দিব পাৰে। উপেক্ষা কৰিলে আনকি চিকিৎসালয়লৈয়ো যাব লগা হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ কৰিবলৈ প্ৰেম সংগীৰ অনুভূতি আৰু প্ৰয়োজনীয়তাৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন লওক। আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে বৈবাহিক জীৱন সুখী কৰিবলৈ সময় উলিয়াৱক।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button