ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২১ এপ্ৰিল, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- প্ৰভাৱশালী লোকসকলৰ সহযোগিতাই আপোনাৰ উৎসাহ দুগুণ কৰিব। আপুনি বহুতো উৎসৰ পৰা বিত্তীয় লাভালাভ লাভ কৰিব। সকলোৰে মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিব পাৰিব। কৰ্মস্থানত মানুহৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰাত সন্তুলিত হওক আৰু ধৈৰ্য্যৰে সিদ্ধান্ত লওক। ধৰ্মীয় স্থানলৈ ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। পত্নীৰ সতে সাধাৰণ মতানৈক্য ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- দিনটো আনন্দদায়ক হব। আজি আপুনি এটা ডাঙৰ ৰাজনৈতিক প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। আপুনি ইয়াক আনন্দেৰে গ্ৰহণ কৰিব। উচ্চাকাংক্ষা আৰু সপোন পূৰণ হব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বাবে এটা ভাল দিন। আজি হঠাতে ধনলাভ হ’ব। অধ্যয়নত আগ্ৰহৰ অভাৱৰ বাবে শিক্ষাৰ্থীসকল বিচলিত হ’ব পাৰে। আজিৰ বিনিয়োগ ভৱিষ্যতৰ বাবে লাভজনক হ’ব। লোভৰ পৰিস্থিতি পৰিহাৰ কৰক।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ৰাজনৈতিক ক্ষেত্ৰত বিভ্ৰান্তি হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভ সম্ভৱ। আপুনি ভাগৰুৱা আৰু চাপ অনুভৱ কৰিব। সাৱধান হ’ব যে আপুনি আৰ্থিকভাৱে লেনদেন কৰি থকা ব্যক্তিজন আপোনাৰ বিশ্বাসী নে নহয়। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব। শিশুক লৈ চিন্তিত হব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পোৱাটোৱে আপোনাক সুখী কৰিব। আপুনি আনৰ ওপৰত অলপ বেছি খৰচ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ ঘৰুৱা দায়িত্ববোৰ উপেক্ষা কৰে, তেতিয়া পৰিয়ালৰ মাজত সংঘাতৰো সৃষ্টি হব পাৰে। আজি লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হোৱা ভাল। শিক্ষাৰ্থী সকলে আশানুৰূপ ফলাফল লাভ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কাম উন্নত কৰাত নিয়োজিত থাকিব, কিন্তু কামটো সম্পূৰ্ণ নোহোৱালৈকে কাৰো সৈতে আলোচনা নকৰিব। আপুনি এটা নিৰ্দিষ্ট বিষয়ৰ ওপৰত পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আপুনি এটা পুৰণি কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। ভাতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। বিত্তীয় লেনদেনত প্ৰতাৰণৰ সন্মুখীন হব পাৰে। মনটো ইতিবাচক চিন্তাত নিয়োজিত ৰাখক।

কন্যা ৰাশি- আজি যাত্ৰাৰ সময়ত আপুনি ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰমে আজি আপোনাক সফলতা প্ৰদান কৰিব। আকাংক্ষিত কোনো কাৰ্য্য আজি সম্পাদন হব পাৰে। বন্ধুৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ব্যৱসায়ত লাভৰ যোগ বৃদ্ধি পাব। কাৰ্য পৰিকল্পনাত সামান্য পৰিৱৰ্তন কৰি আপুনি আশা কৰা ধৰণে ফলাফল লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- স্বাস্থ্যই দিনটোৰ কাম-কাজত বাধা দিব পাৰে। আপোনাৰ তৎক্ষণাৎ আনন্দ কৰাৰ প্ৰৱণতা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক আৰু মনোৰঞ্জনত অত্যাধিক খৰচ কৰা পৰিহাৰ কৰক। আজি আপোনাৰ উদ্যমী, জীৱন্ত আৰু উষ্ণ আচৰণে আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকলক সুখী কৰিব। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক প্ৰেমপুৰ্ন হব। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ থাকিব। ব্যৱসায়িক লেনদেনত সাৱধান হওক।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটোত লাভ আৰু প্ৰগতিৰ যোগ আছে। আপুনি বিত্তীয় লাভালাভ অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হব। আপুনি যিকোনো ঠাইৰ পৰা বহুত টকা পাব পাৰে। আপোনাৰ বিভিন্ন দায়িত্বও থাকিব, যিবোৰ আপুনি ভালদৰে কৰিব লাগিব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সম্পৰ্কত তিক্ততা আহিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মনৰ কাম কৰি থাকিব, কিন্তু যদি আপুনি সহযোগিতামূলক মনোভাৱ ৰাখে, তেন্তে লাভালাভ হ’ব।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি ভাল খবৰ পাব পাৰে। অৰ্থনৈতিক লাভালাভৰ সম্ভাৱনা আছে। বন্ধু আৰু প্ৰিয়জনৰ সৈতে কিছু অন্তৰংগ মুহূৰ্ত পাৰ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ আনন্দেৰে ভৰি থাকিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব। কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক। খং পৰিহাৰ কৰক। সামাজিক স্থানত সন্মান হানি হব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক, বিশেষকৈ যদি আপুনি নিশা ভ্ৰমণ কৰি আছে। প্ৰাপ্ত ধন আপোনাৰ প্ৰত্যাশা অনুসৰি নহ’ব। বিষয়বোৰ সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰোঁতে পৰিকল্পনা আৰু দৃষ্টিভংগীৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ দ্বাৰা প্ৰতাড়িত হব পাৰে, সেয়ে সাৱধান হওক। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলে আজি নিজৰ কৰ্তব্যৰ প্ৰতি দায়বদ্ধ হোৱা উচিত। গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে জ্যেষ্ঠজনৰ সৈতে এই সন্দৰ্ভত আলোচনা কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো অতি অনুকূল। শিক্ষাৰ্থীসকলেও কম পৰিশ্ৰমত ভাল সফলতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। আপোনাৰ কেৰিয়াৰ উন্নত কৰাৰ এটা নতুন সুযোগ থাকিব। ডিজাইনাৰসকলে আজি প্ৰচাৰৰ সুযোগ পাব পাৰে। সৃষ্টিশীল কামত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হব। সামাজিক স্থানত সন্মান বৃদ্ধি হব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ সম্পন্ন হব পাৰে। দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ দৈনন্দিন কাৰ্যকলাপত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত আৰু পাৰিবাৰিক জীৱনতো সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। শান্ত হৈ পৰিস্থিতি চম্ভালিবলৈ যত্ন কৰক। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো লাভজনক। সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত সচেতন হওক। বন্ধুৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। নিজৰ লগতে পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। মনটো শান্ত ৰাখক।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button