ৰাশিফল

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল (১৪ আগষ্ট, শনিবাৰ)

মেষ ৰাশি- এজন নিৰ্দিষ্ট ব্যক্তিৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিলে আপোনাৰ কাম দ্ৰুত ভাৱে সম্পন্ন হ’ব। পাৰিবাৰিক বিভেদ থাকিব পাৰে। আপুনি বিচৰা কামটো নোপোৱাৰ বাবে দুখ যেন অনুভৱ হ’ব। সময়মতে টকা ৰাহি কৰক।

বৃষ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত পদোন্নতি সম্ভৱ। ৰাজকীয় কামত অংশগ্ৰহণ হ’ব পাৰে। ঘৰৰ কিবা পৰিৱৰ্তনৰ ফলত যথেষ্ট লাভান্বিত হ’ব। সাৱধান হ’ব। কোনোবাই আপোনাৰ প্ৰগতি হোৱাটো নিবিচাৰে। সন্তানৰ শিক্ষাৰ বিষয়ত চিন্তাত থাকিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত এক ডাঙৰ ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অৱশ্যে পুনৰুদ্ধাৰ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিকল্পনাসমূহ অসম্পূৰ্ণ হৈ থাকিব। আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে। ঋণৰ নথিপত্ৰবোৰ খেলিমেলি হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি লাভজনক সুযোগ থাকিব পাৰে। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। আপোনাৰ কেৰিয়াৰত মনোনিবেশ কৰা উচিত। ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপোনাৰ কাম আজিও সম্পূৰ্ণ নহ’ব।

সিংহ ৰাশি- দুৰ্ঘটনাজনিত যাত্ৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিলে ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক। পতি/পত্নীৰ সহায়ত কৰ্মক্ষেত্ৰত লাভালাভ থাকিব। আপুনি মানসিকতা সলনি কৰিব লাগিব। আপোনাৰ আচৰণ নম্ৰ কৰক। সোণ আৰু ৰূপৰ ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত সকলে ভাল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কন্যা ৰাশি- মানুহে আপোনাৰ বক্তৃতাৰ শৈলীৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হ’ব। প্ৰশাসনিক কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ হ’ব। ৰাজনৈতিক ব্যক্তিসকলৰ সৈতে পৰিচয় হ’ব। সময়বোৰ ধেমালিত অতিবাহিত কৰা হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব।

তুলা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। শত্ৰু পৰাজিত হ’ব। বিবাহৰ আলোচনাই ভাল সিদ্ধান্তত উপনীত হ’ব পাৰে। আপুনি এটা নিৰ্দিষ্ট গোটত যোগদান কৰাৰ সুযোগ পাব। পেট সম্পৰ্কীয় বিষ সম্ভৱ।

বৃশ্চিক ৰাশি- পৈতৃক সম্পত্তিৰ নিষ্পত্তি আজি সম্ভৱ। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমনৰ সম্ভাৱনা আছে। বিদেশত আপোনাৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিলে লাভান্বিত হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিব বিচাৰিব।

ধনু ৰাশি- এই সময় হৈছে আপোনাৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সময়। নতুন কিবা চুক্তি আজি হ’ব পাৰে। বন্ধুক আজি সহায় কৰিব লগীয়া পাৰে। আপুনি ক্ৰয় কৰা মাটি আপোনাৰ বাবে যথেষ্ট ফলপ্ৰসূ হ’ব। আজি ধনৰ লেনদেনত চম্ভালি চলিব।

মকৰ ৰাশি- আজি কামৰ বিষয়ে গম্ভীৰ হ’লে ভাল। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ উপকাৰিতা থাকিব। আজি কিছু পেটৰ বিষ হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- নতুন চুক্তিৰ মাজতে আজি মাটি আৰু ভৱনৰ কামত বাধা অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। চুবুৰীয়াৰ সৈতে সম্পৰ্ক উন্নত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। বৃথা দুশ্চিন্তা বাদ দি ভগৱানৰ বিষয়ে চিন্তা কৰক। আপুনি উপকৃত হ’ব।

মীন ৰাশি- দিনটো এটা সুখৰ খবৰ আৰু মূহুৰ্তৰে আৰম্ভ হ’ব। আপুনি আজি কিছু আকৰ্ষণীয় তথ্য পাব পাৰে। ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। আজি আপুনি যি বিশ্বাস কৰে সেয়াই আপোনাৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে। সেয়েহে সাৱধান হওঁক। আপোনাৰ শত্ৰু শ্ৰেণী সক্ৰিয় হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button